True Role-playing v Infinity hrách

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

No ta moje postava opravdu v očích jiných není moc dobrá a je na ní vypsaná nemalá odměna. Ale on prostě veří, že někdy to jinak prostě nejde a musí být někdo kdo je schopen někoho takto obětovat.
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Assassin: Jo, to je problém když nehraješ podle přesvědčení :wink: Kdyby tu šla dynamická změna (hmmm, není na to nějaký mod? teď si nejsem jistý, jestli ve Virtue funguje změna přesvědčení...)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

7c: Ale takhle jak jsem tu popisoval v BG nehraju, tohle je moje postava v DrD. Mimochodem je dost propracovaná a kdybych uměl dobře a poutavě psát tak fakt bych o ní napsal a možná byste ju víc pochopili.

Jinak v BG hraju LG nebo NG, za zloděja CG. A opravdu se podle přesvědčení chovám.
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Assassin: Aha, zajímavé :shock: A to tě DM nijak nepotrestá? Heh, třeba si chystá něco speciálního :wink: :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

7c: No víš, já jsem DM a tohle je hlavní cp(cizí postava) za který vlastně vymýšlím příběhy sním(aby se vyvýjel a byl reálnější) a je to vpodstatě takový kamarád družiny, který nad nimi drží ochranou ruku. Kdybych byl normal hráč tak by se taková postava asi hrát nedala.
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Assassin píše:tohle je moje postava v DrD. Mimochodem je dost propracovaná a kdybych uměl dobře a poutavě psát tak fakt bych o ní napsal a možná byste ju víc pochopili.
Tak to sme na tom úplne stejně - taky mám takovou "podivnou" postavu, za kterou nejde v BG atd pořádně hrát, ale v DnD se o to snažím.
A povídku už mám rozepsanou ;-) (ale nějak sem se zasek :-? )
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

Kong: Já si o něm vedu jen takový poznámky co kdy a jak udělal, takže třeba někdy o něm něco napíšu, ale bylo by to na román. :-)
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

[odděleno z tématu "Obtížnost BG" //- yenn]

Tip:Náhazejte si obecně dobrý staty,síla obratnost odolnost cca 15-17,ostatní dle libosti a postavy, mějte vysoký charisma.To následně snižte na minimum a investujte body do lepších statů,brzo po začátku totiž najdete věcičku co dává charisma 18,tak proč toho nevyužít,že?
Takhle sem v poho měl všechno 18,charisma 3 8-)
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

michy: osobně je mi víc než dost proti srsti hrát za elfa s počátečním charismatem 3 :roll:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

No, dvakrat RP to nie je... ;)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

Není to ani cheat ;-)
Ale moc to nepužívam, nebaví mě mít takhle všechny postavy 8-)
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

Michy: Cheat to sice není, ale je to powergaming.
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Assassin píše:Michy: Cheat to sice není, ale je to powergaming.
Tak tak - jelikož stejně by jsi mohl postupovat i v případě síly - opasků je tam více než dost.
Já ze začátku (asi první dvě hry) ani nevěděl, že se ty staty dají nahazovat (to tlačítko jsem holt ani nezkoušel :mrgreen:), takže jsem přerozdělil jen to - co mi padlo na poprvé :lol: Pak přišlo období 18 18 19 12 11 9 (apod.) a teď se většinou snažím ty staty rozhazovat dle toho, jak by ta postava asi vypadala v 'reálu'..... Ale tohle už je trochu OT, jelikož to spíše patří do topicu o True-rp...
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Příspěvek od dodo »

Assassin píše:Michy: Cheat to sice není, ale je to powergaming.
no to je pravda , i ked zase na druhej strane powergaming neje hriech , a ked niekoho bavi stravit pri kompe jednu hodinu nahoadzovanim svojho namakanca tak budiz , ( ja si tu jeho postavu potom stiahnem z internetu :twisted: :twisted: )
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

dodo: Hřích to není, je to herní styl.
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“