Reakce na téma "Galerie"

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Tak to sa mýliš, resp. je to OK u normálnych príšer ale lichovia sú imúnny na kúzla 1. - 5. lvl a ako všetci vieme tak breach je kúzlo 5. lvl - a keďže nemám Keldorna tak im nedokážem vôbec odčarovať ochrany :evil: (zvláštne, že dispel magic na nich myslím funguje). Chcelo by to nejaký ekvivalent breach-u na 7. lvl. ;-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX: Jo, to je fakt, na tohle jsem trochu pozapomněl :oops: Na druhou stranu lichové mi nedělají absolutně žádné problémy - stačí mít klerika s TU a lich jen utíká (a na vyšších levelech rovnou exploduje).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Hm, TU mi pripadá v súvislosti s lichmi dosť hlúpe, vôbec ho nepoužívam - predsa len - super undead, na ktorého neúčinkujú kúzla a pod, by mal byť zničený nejakým klerikom? :roll:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX: Zničený "nějakým" klerikem? :shock: Vždyť klerikové a v menší míře paladinové jsou největší experti na nemrtvé ze všech classes, ne? A co teprve ve 3. edici, když léčivá kouzla zraňují nemrtvé - nic Demi Lichovi nepocuchá lícní kosti tak, jako dobře mířený Heal :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

raz: Tys upravoval i grafiku, nebo se mi to jen zdá? :shock:
Imoen a ta kouzelnice (co mluví se zlodějem) se mi zdají nějaké jiné (u Imoen samozřejmě nemyslím portrét).
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Jab píše:raz: Tys upravoval i grafiku, nebo se mi to jen zdá? :shock:
Imoen a ta kouzelnice (co mluví se zlodějem) se mi zdají nějaké jiné (u Imoen samozřejmě nemyslím portrét).
http://www.gibberlings3.net/moinesse/

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Příspěvek od dodo »

CrowX píše:Hm, TU mi pripadá v súvislosti s lichmi dosť hlúpe, vôbec ho nepoužívam - predsa len - super undead, na ktorého neúčinkujú kúzla a pod, by mal byť zničený nejakým klerikom? :roll:
no ano, a dokonca takito superunded ide s klerikom ide znicit az skutocne lahko , neviem ako to je presne ale mne napr. viconia uz na 17 urovni dokazala ovladnut licha (co v celku potesi nie???)
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

dodo: Lichové explodovali kolem 20. levelu. Ale liší se to kus od kusu (asi záleží na levelu toho konkrétního licha nebo nevím - nějak jsem se o problematiku TU nezajímal). Každopádně to je IMO stěžejní featura kleriků - likvidace nemrtvých 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Příspěvek od dodo »

no sak ja som toho licha dokazal ovladnut tak maximalne na 3 az 4 sekundi potom som nad nim stratil kontrolu (ale tich par sekund mi akorat stacili na to abi som mu nacielil "ten spravni terc" alebo abi som mu to kuzlo prerusil)
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

dodo: Ale faktem je, že na vyšších levelech už lichové nepředstavují žádnou hrozbu...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

na vyšších fakt ne... :roll: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

to 7c: ako je možné, že má Tashia toľko kúziel 9lvl? To by si musel byť na skutočne veľkom lvl aby si ich mal toľko (žeby nejaké predmety?) :shock: :think:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX: Tashia je na 21. levelu a má 6 kouzel 9. levelu.

Edit: Je to normální - mrkni se do manuálu (když jsem se tam díval poprvé, tak jsem omylem koukal do tabulky, kolik kouzel sorcerer zná na 21. levelu (tj. ty 3), ne do té druhé, kolik jich může kouzlit (tj. 6 :twisted:)). Sorcerer je nejmocnější postava ve hře 8-)

Hehe, jaká postava je ideální k Sorcererovi? Solaufein? :-D Škoda, že nemůže být dual Fighter/Sorcerer - to by byla jízda :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 19.2.2006 14:21, celkem upraveno 2 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Mne sa to hneď zdalo nejak podozrivé - 21. lvl a 6 kúziel 9 lvl - to je prehnané. :roll:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX: Jak se vlastně jmenují tvé postavy? Kenshin, CrowX a ta třetí? ;-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“