SW: Knights of the Old Republic 1

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Odpovědět
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

AFAIK to priamo v hre nie je, ale ja zabudam aj podstatnejsie veci :-?

Ajantis- a... ? :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Elessar: A... ty si můj choromyslný a paranoidní mozek nechá pro sebe. :twisted:
Navíc bych tu tím prospoiloval nemálo z příběhu...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Staci PMkou... :-P (or paranoid minds united!)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

Chtěl jsem se vás zeptat, jestli jste někdo našel Revanovo oblek a kápi, na Star Forge jsem našel jen "brnění" ale není u něho helma a plášť.
Vypadalo by to skvěle, a když je tam schovaná jedna část obleku, tak by mohla i druhá, ne?
Dík za odpověď.
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Ajantis píše:Zajímavější dle mého je, že mi souboje na všech planetách přišly obtížné zhruba stejně, jako by je hra nějak vybalancovávala podle vaší úrovně. Nevím, zda to tak je, ale působilo to tak na mě... :think:
Dle mého ano - vzhledem k tomu, že právě nemáš nalinkován postup procházení planet, tak to asi ani jinak nejde.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, tak jsem zase zkoušel závěrečný boj v aréně (Bendak Starkiller) a vážně je to pěkně těžké :think: Ten boj se snad nedá vyhrát "na férovku" - nebo víte jak?

Moje strategie vždycky byla (tj. i teď) stát na druhé straně arény, používat štíty (padly asi tři), uzdravovat se a házet Frag a Concussion granáty.

Postava byla Soldier level 4 (a "pár" loadů to trvalo :-) ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Hmm, už to je nějaká chvilka co jsem to hrál, ale dal jsem ho. Používal jsem meč, před bojem se trochu nadopoval, na začátku na něj hodil granát a pak ho nějak usekal (a přitom se mám dojem ješte léčil). Několik loadů na to taky padlo, řekl bych že je to jeden z nejobtížnějších soubojů ve hře (na to jakou máš v té chvíli postavu)
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Eh...? O co ide? Ta moja pamat je asi fakt zla... :think:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Elessar: Na Tarisu - souboje v aréně. Bendak je poslední soupeř, s nímž bojuješ na život a na smrt.

Má v boji naprosto kryploidní postava jej porazila, stejně jako nemálo jiných těžkých soupeřů, fikaným využíváním slabin AI. :oops:
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Mno já po něm vždy mrsknul nejdříve granát, pak jsem k němu po oblouku běžel - na půli cesty jsem si nahodil štít a dále už jsem ho umlátil přívaly. Padly na to snad jen dvě lékárny. Kupodivu jsem ho dal snadněji při druhém hraní se zvědem, než při prvním s vojákem. I když je pravda že při druhém hraní už jsem měl lépe rozhozené dovednosti atd 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Abych to objasnil - KotOR 1 i 2 mě opravdu baví (taky teď hraju 2ku už potřetí), jen mi prostě přijdou melee boje hrozně pomalé - díky pauzám po každém kole a zdržování, když útočíte na další cíl. Když je tam pak skupina 10 nepřátel, je to (pro mě) už otravné. Zejména v KotOR 2 - kde melee není narozdíl od jedničky v podstatě vůbec nutné (což mě potěšilo).

Navíc jsem zjistil, že se mi používání síly na útok velice líbí (KotOR jsem naposledy dohrával tak, že jsem většinu nepřátel prostě zabil používáním Force Wave - a že to není zrovna nejrychlejší - ale pořád mi to přijde lepší, než pobíhat od jednoho nepřítele ke druhému).

Samozřejmě, že boje s LS jsou visuálně nádherné, o tom žádná :-P

Jab: Hmm, a to jsem si myslel, že moje označování melee postav jako primitivů, zívání nad bojem zblízka a okázalé povyšování se nad ostatní plebs projde nepovšimnuto :oops: :anxious: ( :lol: :lol: :lol: )
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

7c: předpokládám, že tři lol smajlíky se rovnají tomu tvému oblíbenému. Či je to možná ještě vtipnější? Doufám, že jsi jej jen trestuhodně neopoměl použít. :-)
Odpust, že si tě dobírám, ty to jistě pochopíš, viď? :-D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nee, tři smajlíky používám proto, že jeden je málo a dva jsou takový neutrální počet. Tj. tři, aby to bylo "kulaté" :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

sevencreature píše:Navíc jsem zjistil, že se mi používání síly na útok velice líbí (KotOR jsem naposledy dohrával tak, že jsem většinu nepřátel prostě zabil používáním Force Wave - a že to není zrovna nejrychlejší - ale pořád mi to přijde lepší, než pobíhat od jednoho nepřítele ke druhému).
Mno - ne že by to nebyla zábava (když jsem teď končil s moudrostí na 30 a charismem na 22, tak jsem mohl vše skutečně řešit jen Silami), ale přišlo mi to pak už o ničem, když jsem se jen postavil do dveří a házel s 10i nepřáteli o stěnu, dokud nebylo po nich.
Takže jsem to vesele kombinoval. 'Stáze' - přepůlit tak 3 protivníky - 'vlna' - další 3 - poté třebas hod mečem - a co zůstalo stát, tak s tím jsem se vypořádal 'na férovku' 8-)
A ty pauzy po každém kole... :think: To jsem tedy nějak moc neregistroval. Jednou mi takhle zůstali stát asi 4 již načnutí protivníci, a ani jsem nestihl změnit útok (na krit. úder či jiný) jelikož seknul jednou - zabil - a okamžitě již útočil na druhého standardním útokem - zabil - atd., takže celá akce byla vyřízena asi za 10 vteřin.
Celé to vypadalo VELMI efektně - navíc když ještě posledního dorazil 'šermířským výpadem' kterýmžto udělal skutečně krásnou tečku (nebo spíše dírku :mrgreen:) za tím střetem 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Gratulujem. Uzi si slobodny vesmir, kym je cas. Zamiluj sa do Bastily a vaz si priatelstva s NPCs. Nadychaj sa uzasnej atmosfery aspon relativne slobodnych planet (fasisticka Czerka rozklada svoje siete) a cistej, galaktickej prirody. Treti diel uz bude v centralizovanom imperialistickom vesmire a hrac ako clen lavicovych guerilla jednotiek na taketo veci cas mat nebude... (bez zbytocnych a dementnych kecov sposobenych tym, ze sa mi zase vznasa mozog v opare- congratulations, enjoy :-p ;) )
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“