SW: Knights of the Old Republic 2

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Odpovědět
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Eh CrowXi - zdá se mi to, nebo jsi hrál jinou hru..? :think: :D
NPC propracovány méně než v jedničce..? ...eh - no comment
Slabé střelné zbraně..? Mno - ve správných rukou dokáží v podstatě to samé co ty lightsabery 8-) A to že je úspěšně používá jen postava se správnými schopnostmi - to tě překvapuje? :eh:
BTW - nikdo tě nenutí tahat sebou jen jedie 's neskutečně silnými LSBry' ;)

A k AI - ano, také mě štvalo že po přepnutí na jinou postavu se té předešlé zrušili všechny mnou navolené útoky, což myslím v jedničce nebylo :-? Ale nejsem si jist, jestli tento jev nenastal pouze v případě, že cíl na který jsi byl tou postavou zaměřen a na který jsi ty příkazy vydával padl. Potom samozřejmě postava jela podle svého.

A ad délka - ano - dvojka je kratší a dosti tam chybí jakási volnost cestování z jedničky. A to díky (mnohdy dosti nevybíravému) způsobu, kterým je tvá postava doslova smýkána hrou.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Nj - som trochu prísnejší, pretože som čakal o dosť viac a preto som pochopiteľne dosť sklamaný.
ad prepracovanosť NPC - je to subjektívne, ale NPC v 1-ke ma zaujímali omnoho viac ako to čo je v 2-ke - napr ak porovnám: Carth vs. Atton - Cartha už iba kvôli tomu rozhovoru s jeho synom na Korribane - Atton má "všehovšudy" pár nepodstatných dialógov, ktoré dohromady nie sú takmer vôbec zaujímavé - ale ako som povedal - ide iba o subjektívny pohľad - nikomu môj názor nevnucujem. ;-)
Strelné zbrane - nj PWG :oops: - ale ver mi, strelné zbrane sa môžu ísť schovať proti kombinácii: master speed, flurry (lvl3) a k tomu ešte napr. master force valor alebo master battle meditation (aspoň myslím - nepamätám si ani názvy) - s tým rozkrájaš veľkú väčšinu nepriateľov takmer bez najmenších problémov - a aby som sa vyhol 7c prípadným poznámkam - k tomu ešte treba prirátať Silu, ktorou jedia-ovia vládnu - stasis, force lightning - s tým sa čistia lokácie jedna radosť - a priznám sa, že boj ma v KotOR-och skutočne nudí - xy neustále podobných nepriateľov v nekonečných vlnách, čím skôr sa ich zbavím tým lepšie a dobre upgradovaná double-bladed lightsaber, prípadne v každej ruke jedna sú 2xkrát silnejšie ako strelné zbrane (aj keď sa priznám, že som v nich nemal najlepšie upgrady - proste nevidel som v tom žiadny zmysel).
S prepínaním nastavení - aj to, ale myslel som napríklad toto - dokým som nemal "heal" ale iba "speed" tak nebol problém - ale potom sa mi neustále prepínalo políčko so support force spells na "heal" a dosť ma to proste štve, že som ho stále musel prehadzovať naspäť - speed je esenciálne kúzlo/sila - prechádzať lokácie bez danej schopnosti je utrpenie. :-x
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Závody kluzáků mi přijdou výrazně zábavnější v K2 než v KL1.
Předně jsou mnohem rozmanitější, je v nich prostor pro taktiku a nejen tupou jízdu vpřed. A taky ten parádní pocit rychlosti, když trefíte několik "zrychlovačů" za sebou! :drool:
Jen kdyby nebyly poněkud zabugované.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Ajantis píše:Jen kdyby nebyly poněkud zabugované.
Hmm :-x ! A tou taktikou myslíš sem tam nějaké to vyskočení..? :-D
Tratě jsou rozmanitější a členitější než v jedničce to ano, ale že by na nich bylo třeba nějakého taktizování..? :think:
Tedy pokud nemyslíš záměrné zpomalování za účelem následného snadného překonávání soupeřů jejichž nejlepší čas se odvíjel od toho jenž člověk vytvořil předchozí jízdou. Ale to myslím šlo i v jedničce ne..? :think:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Au! Uz viem na co som sa chcel asi pred polrokom spytat... Nefunguje mi akceleracia, takze moc v dvojke zavody nebavili... Mozem poprosit o mozne riesenie? :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Elessar: Mno ve dvojce mi závody přišly pěkně nudné - ostatně stejně jako Pazaak. IMO tyhle dvě mini-hry nemá vůbec smysl hrát... V jedničce to byl alespoň slušný zdroj peněz, ve dvojce je peněz přebytek a člověk je ani nevyužije.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Elessar píše:Au! Uz viem na co som sa chcel asi pred polrokom spytat... Nefunguje mi akceleracia, takze moc v dvojke zavody nebavili... Mozem poprosit o mozne riesenie? :)
Mně (a co jsem slyšel, tak nejen mně) v K2 občas zničehonic nefungovaly zrychlovače - netuším proč. Obávám se, že je to bug.

Frosty: To "taktizování" jsem myslel tak, že se dají s úspěchem projet více různými způsoby - je tam povětšinou několik možností. Obzvlášť pokud Ti fungují zrychlovače. :-)
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Ajantis píše:Obzvlášť pokud Ti fungují zrychlovače. :-)
Vrrrr !!! :evil: ... :-D

7c: tak ono ani v jedničce ty peníze dfcto moc neupotřebíš 8-)

Elessar: předpokládám, že při jízdě se ti po zařazení určité rychlosti výkon jakoby sekne a nejde dál i když projíždíš zrychlovače jak o život... No - tak tohle.... jsem nevyřešil :lol: Jak píše Ajantis - asi bug :-?
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Frosty píše:7c: tak ono ani v jedničce ty peníze dfcto moc neupotřebíš 8-)
Jak to? Většinu zajímavých věcí můžeš koupit - třeba krystaly do LS, různé opasky, implantáty, výbavu a zbraně - obvykle utratím hodně přes 100 000 kreditů. A při prvním hraní jsem se ke konci musel docela otáčet (při třetím už jsem měl pravda taky přebytky v řádu desítek tisíc) :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

7c: :think: mno já si povětšinou vystačil s tím co jsem našel. A na těch pár zajímavějších kousků (z nichž většinu má stejně až ke konci hry ten rodian na Yavinu) jsem měl vždy 'přespořeno' z prodeje věcí nalezených a nepotřebných.

EDIT: Elessar aha - tak to máš věru blbé :-D Hmmm, nejapně-žertíková otázka - na nastavení kláves jsi koukal..? :lol:
Naposledy upravil(a) Frosty dne 6.12.2006 16:54, celkem upraveno 1 x.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Frosty- nie. Nefunguje mi akceleracia. To jest klzak sa zo startovacieho miesta nepohne. A je to dost na hovno, ale zit sa bez toho da... :)

EDIT- Frosty: :lol: Ehm, tusim som svojho casu v zufalosti dokonca skusal klavesu po klavese... Nefungovalo :cry:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Tak jsem K2 dohrál (vlastně o víkendu). Po dlouhé době jsem zase u něčeho seděl od rána do večera jako přikovaný. 8-) Škoda toho konce. Když se hra po začátku tak nějak rozjela, vypadalo to všechno velkolepě, ale ke konci už to bylo takové nějaké ... prázdné.
Z bossů mě nejvíc zklamal Darth Nihillus, ten byl fakt slabý. Hru jsem měl s německým dabingem, což mi moc nesedlo, ale což. Na druhou stranu Sionův hlas se mi celkem líbil. :-P Mezihry (kluzáky,pazak) jsem tentokrát uplně vynechal. Kluzáky snad někdy příště a ke kartám (obecně) mám nějaký odpor. Taky mě mrzí, že ze společníků jsem moc vlivu nevytřískal.
Hra mi přišla těžce super, ovšem ta závěrečná fáze mi to všechno nějak pohřbila. :roll: Takže jsem spíše smutný.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Tedy první planeta/stanice v KotOR 2 opravdu moc dobrá nebyla. De facto jsem se i dost nudil. A ten sith co tam přiletěl vypadal jak Darth Malak. :roll:
Snad se ještě zlepší hudba i lokace. A především příběh.
Sice mě těší, že mám nazpět roboty z jedničky (především ještě nefungujícího HK-47) a Ebon Hawk, jenže moc nevím, jak se vůbec dostaly hlavnímu hrdinovi do rukou.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Dockaj husi ako klas casu... :-P Peragus je IMHO to najhorsie, vo v Kotore 2 je (a potom ten koniec- ten bol ale aspon efektny :) )
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Když jsem hrál KotOR 2 poprvé po KotORu, tak jsem obzvláště ze začátku nebyl moc nadšený. Časem se to zlepšilo. Jen ta poslední část (třetina či dokonce polovina?) je šíleně uspěchaná a odbytá :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“