K2: Společníci v Síle (NPC)

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

yenn píše:Co se týče NPC v jedničce, nejvíce jsem si oblíbil Juhani.
Jj, Juhani byla taky moje oblíbené NPC.

Ad dvojka: Souhlas s Ajantisem - při prvním hraní jsem Kreiu nesnášel, ale při dalším už ji považuji (no vlastně to není jen považování, on je to fakt - autoři si prostě dali záležet) za nejpropracovanější postavu z KotOR 2.

Jen jednu věc nechápu - proč když NPC vypadají hezky/zajímavě (mhmm, Visas a její rty :-P, Handmaiden a její sestřih), tak PC má tak mizerný výběr :evil: V jedničce jsem si alespoň vybral, ale ve dvojce to byla jen volba nejmenšího zla :-? Přijde mi, že portréty jsou dimenzované pro Dark Side - mají takový zlý pohled :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Mně při druhém hraní K2 - tentokráte za Temnou stranu - opět nejvíce úchvátila Kreia a nově i Bao-Dur.
Je nádherně nadabovaný, vždycky když slyším to jeho "Yes, general...?", dýchne na mne vlna nostalgie po mandalorianských válkách. :angel:
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab píše:Překvapivě Atton, ač jsem jej zezačátku silně nesnášel. Ovšem jeho skrytý příběh je výborný...
Ja, zpočátku je to takový ňouma, na kterého člověk narazí v každé hře, ale už když se ne Telosu baví ve vězení s Kreiou, je vidět že to bude "trochu" jinak. :twisted:
Rozhodně patří k těm nejvíce propracovaným NPC a navíc z něj člověk může udělat padawana, hm... :angel:
Jen škoda, že se asi nedá zlomit na Temnou stranu. :wall:
HK 47 - "Komunikační" robot má prostě skvělé hlášky, perfektně vypadá a je radost používat ho v boji.
Já ho v K1 neměl (resp. netahal jsem ho s sebou), ale co jsem viděl, tak v K2 nic ze své vyřídilky neztratil. :-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ajantis píše:Jen škoda, že se asi nedá zlomit na Temnou stranu. :wall:
Dá a ta přísaha, kterou ti při té příležitosti věnuje, je mým nejsilnější zážitkem z KotOR 2. Na chvilku uvažoval, že dvojka je skoro tak dobrá jako jednička.
Ajantis píše:Já ho v K1 neměl (resp. netahal jsem ho s sebou), ale co jsem viděl, tak v K2 nic ze své vyřídilky neztratil. :-)
Naopak je lepší v prvním díle. Ve druhém měl občas divné hlášky a nějak mi povahově neseděl ke své dřívější osobnosti. Resp. když vyprávěl o názorech Revana na hlavního hrdinu druhého dílu... Mňo bylo to takové divné. :roll:
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab píše:Dá a ta přísaha, kterou ti při té příležitosti věnuje, je mým nejsilnější zážitkem z KotOR 2. Na chvilku uvažoval, že dvojka je skoro tak dobrá jako jednička.
O tom jsem při pár okamžicích taky uvažoval a stále uvažuji. :-)
Hm, tak to jsem ve vztahu k němu někde udělal asi chybu... Jsem již na poslední "volné planetě" a zasekl jsem se s ním na mrtvém bodě.
vliv = neúspěch :-(
Ale snad se to ještě zlomí. :pray:

Po dohrátí K2 opět hned začínám K1 za Temnou stranu, tak toho HK 47 vyzkouším, jestli je vážně tak dobrý.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ajantis píše:O tom jsem při pár okamžicích taky uvažoval a stále uvažuji. :-)
Mňo mně už se to stalo jen při dialozích s Handmaiden. Ta byla též super. Za světlou i temnou stranu.
A pak vlastně při soubojích s mistry Jedi - ten způsob učení se mi moc líbil. :twisted:
Jinak celkově prakticky nebylo proč druhý díl hrát... :think:
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Ajantis píše:Já ho v K1 neměl (resp. netahal jsem ho s sebou), ale co jsem viděl, tak v K2 nic ze své vyřídilky neztratil. :-)
No - překvapivě dokáže bavit jak za LS tak DS... V boji - no - je pravda že jsem u něj vždy trochu zapomínal zapínat ty různé štíty, ale hned se bojuje jinak, když střet začíná větou ''Tohle by mohla být zábava má paní, žhavím blastery'' :mrgreen:
Ale asi nejvíce jsem se s ním pobavil ve dvojce při instalaci pacif. protokolů :-D
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Koho se Vám povedlo při hře za Temnou stranu získat jako svého padawana?
Mně se to při nejlepší snaze nepovedlo u nikoho, ale nejspíš za to může můj vysoce nadstandartní vztah s Kreiou, který tak nějak vyloučil veškeré jiné kladné vztahy. :doh:
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Ajantis píše:Koho se Vám povedlo při hře za Temnou stranu získat jako svého padawana?
Mně se to při nejlepší snaze nepovedlo u nikoho, ale nejspíš za to může můj vysoce nadstandartní vztah s Kreiou, který tak nějak vyloučil veškeré jiné kladné vztahy. :doh:
Disciple a Atton. Ale musel som v rozhovoroch aj činoch semtam dočasne skĺznuť k LS.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ajantis píše:Koho se Vám povedlo při hře za Temnou stranu získat jako svého padawana?
Atton, Bao-Dur, Handmaiden. Discipla jsem neměl a Miru překvapivě také ne. :-) - I když i ta se prý dá, samozřejmě za určitých "okolností!.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Jab píše:Bao-Dur
Bao Dura..? :shock: To jsi ho donutil lightsaberem..? :D Mě se zasekl na jedné hlášce a konec. Přitom vliv jsem u něj neměl tak špatný... Za LS se mi také 'zasekl', ovšem po misi na Dxunu (tuším) se opět rozhovořil a nakonec z něj i ten padawan byl. Za DS si ovšem hrál na Fučíka :-?
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Frosty píše:
Jab píše:Bao-Dur
Bao Dura..? :shock: To jsi ho donutil lightsaberem..? :D Mě se zasekl na jedné hlášce a konec. Přitom vliv jsem u něj neměl tak špatný... Za LS se mi také 'zasekl', ovšem po misi na Dxunu (tuším) se opět rozhovořil a nakonec z něj i ten padawan byl. Za DS si ovšem hrál na Fučíka :-?
Prostě u něj musíš mít vyšší influence. Na konci pak vypadá jako Darth Maul. :-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

xRage píše:dvojka... jednicku som nehral, teda hral, ale len trosken... moja parta: kreia, atton, strazkyna/sithka :twisted: samozrejme vsetko temne... iba kreia sa nejak drzala pri neutrale, ale nakoniec skoncila s cervenym pozadim... a strazkyna sa tiez neubranila mojmu vplyvu... toboz ked behala po palube iba v spodnom pradle :twisted:
Co jsi hrál za hru? :shock:
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

Jab píše:
xRage píše:dvojka... jednicku som nehral, teda hral, ale len trosken... moja parta: kreia, atton, strazkyna/sithka :twisted: samozrejme vsetko temne... iba kreia sa nejak drzala pri neutrale, ale nakoniec skoncila s cervenym pozadim... a strazkyna sa tiez neubranila mojmu vplyvu... toboz ked behala po palube iba v spodnom pradle :twisted:
Co jsi hrál za hru? :shock:
KotOR2?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

xRage píše:KotOR2?
Já jen že bych moc rád věděl, jak jsi Kreiu ještě v rámci vlastní družiny přesvědčil k Dark Side. A strážkyně je sakra kdo?
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“