Might and Magic [M&M]

Moc je výsadou silných, magie moudrých. Zvol si svou cestu skrze zákoutí světů, kterým tyto elementy vládnou.

Moderátor: Vallun

Odpovědět

Který díl máte nejraději?

Might and Magic Book I
0
Žádná hlasování
Might and Magic II: Gates to Another World
0
Žádná hlasování
Might and Magic III: Isles of Terra
3
3%
Might and Magic IV: Clouds of Xeen
2
2%
Might and Magic V: Darkside of Xeen
2
2%
Might and Magic VI: Mandate of Heaven
31
33%
Might and Magic VII: For Blood and Honor
35
37%
Might and Magic VIII: Day of the Destroyer
9
10%
Might and Magic IX: Writ of Fate
7
7%
Might and Magic IV + V: World of Xeen
1
1%
Swords of Xeen
4
4%
 
Celkem hlasů: 94

Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Já někdy musím zkusit tu třetí cestu. Ono se jde totiž přidat i k žoldnéřům (ne jen k Bracada a Deyja). Už jsem to i jednou zkoušel (při hře za zlo), ale pak jsem vyměkl. Kdo by mě trénoval, když se na mě v podstatě vrhnou všichni nekromanceř? Jak bych to dohrál? Ale stejně bych chtěl vědět, jestli se to za žoldáky dá dohrát...
Nemáte nějaký schopný návod? Anžto já M&M VII momentálně nevlastním, takže to ani nevyzkouším. :-?
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

S tím ti moc nepomůžu, na M&M7 jsem návod nikdy nepotřeboval. Vlastním úsilím jsem to dotáhl vždy až do zdárného konce. Jediné co jsem si opatřil je seznam toho, kdo v čem může být velmistr, kde jsou učitelé na experty (to se totiž do deníku nezapisuje - to až v M&M8) a kombinace lektvarů. Ale vše jen do prvních začátků, teď už to nepotřebuji.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Koveras píše:S tím ti moc nepomůžu, na M&M7 jsem návod nikdy nepotřeboval. Vlastním úsilím jsem to dotáhl vždy až do zdárného konce. Jediné co jsem si opatřil je seznam toho, kdo v čem může být velmistr, kde jsou učitelé na experty (to se totiž do deníku nezapisuje - to až v M&M8) a kombinace lektvarů. Ale vše jen do prvních začátků, teď už to nepotřebuji.
Jo, já to taky hrál bez návodu. Přečti si ten můj příspěvek znovu. ;-)
Na Emerald Islands je takovej chlápek, co ti dá magickou hůlku s tím, že jednou bude chtít revanš.
Je členem Mercenary Guild v Tatálii. Časem ti učinní nabídku, abys ukradl jakousi tapiserii z hradu (Celeste nebo Pit, podle toho, co sis vybral). Jenže jakmile tu tapiserii čórneš, tak se všichni obrátí proti tobě. Takže jediná šance na dohrání by bylo dokončit hru za ty žoldáky. Ale opravdu to jde? Když jsem tapiserii donesl do té žoldácké guildy, řekl mi, že v budoucnu pro mě bude mít další úkol.
Pokud odmítneš tu tapiserii čórnout, pošlou ti Gobliny do hradu a okolí Harmondale (vraždí civilisty). Není to tedy nějaká vážná hrozba. Za zlé jsem ty lidičky taky povraždil (a pak změnil na nemrtvé). Co s nima jiného. :twisted:
A mmj. taky alespoň tímhle způsobem vyzkoušíš svého golema v hradu. 8-)
Tak chci nějaký ošéfovaný návod, zda to jde dohrát za žoldáky jakožto třetí stranu, chápeš? ;-)
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Jj chápu tě.;-)
Vím přesně co máš na mysli, ale nevím jestli je na tohle vůbec návod, protože jsem nikdy nenašel ani schopný návod na dohrátí MaM7.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Eowaraldor
Lim-Lim
Příspěvky: 42
Registrován: 9.10.2005 17:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eowaraldor »

Co já vím tak za žoldáky to určitě dohrát nejde. Po tom co ukradneš tu tapiserii z hradu ať už dobra nebo zla, tak by ti každá strana měla kolem dvou měsíců zase odpustit a pak normálně pro ni dál pracuješ ...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Eowaraldor píše:Co já vím tak za žoldáky to určitě dohrát nejde. Po tom co ukradneš tu tapiserii z hradu ať už dobra nebo zla, tak by ti každá strana měla kolem dvou měsíců zase odpustit a pak normálně pro ni dál pracuješ ...
Aha. A další úkoly pro ty žoldáky už nejsou? :eh:
Uživatelský avatar
Eowaraldor
Lim-Lim
Příspěvky: 42
Registrován: 9.10.2005 17:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eowaraldor »

Jab píše:
Eowaraldor píše:Co já vím tak za žoldáky to určitě dohrát nejde. Po tom co ukradneš tu tapiserii z hradu ať už dobra nebo zla, tak by ti každá strana měla kolem dvou měsíců zase odpustit a pak normálně pro ni dál pracuješ ...
Aha. A další úkoly pro ty žoldáky už nejsou? :eh:
Tohle s jistotou říct nemůžu, ale řek bych, že ne ..
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ja mám taký pocit, že sa za žoldákov ešte niečo robiť dá t.j. niekde som to asi čítal, ale už si nespomínam kde a neviem vôbec zaručiť či to bola pravda... :-?
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Právě jsem rozdrtil troglodity v dolech trpaslíků v Mohylovém údolí. Ženu se na Strašidelný dům. Docela mě to chytlo a už se nemůžu dočkat na cestu temnoty. :twisted:
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Koveras: Aké máš silné postavy? Strašidelný dom je vhodný tak pre postavy po 25. úrovni... ;-) :-?
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Silné? Ani se neptej - zatím na 9. úrovni. Neboj vím co mě tam čeká. Zatím se mi to pokaždé podařilo, tak snad mě tam nic nepřekvapí. Uvidíme...
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

NO netvrdím, že sa to nedá, ale bude to dosť obtiažne... napr. tí najsilnejší duchovia ( Duch Mohyl myslím... ) majú cez 200 HP a dýkou dávajú poriadne rany... a keď sa to skomnbinuje ešte so všelijakými inými nemŕtvymi potvorami, tak je to dosť o hubu aj postavám na 20 leveli... prajem veľa šťastia...
BTW A čo pasce na bedniach? Máš dostatočnú dovednosť? Lebo tam sú naozaj tuhé pasce... expert - cca. 6 + 5 ( doplená predmetom ) úroveň odpascsovania mi na to nestačila... :-?
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Eowaraldor
Lim-Lim
Příspěvky: 42
Registrován: 9.10.2005 17:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eowaraldor »

Já myslím že se to dá v pohodě zvládnout aj na tym 20 ... Dovednost pastí je potřeba 24, takže nejspíš bude potřebovat spoustu jídla .. :-)
Uživatelský avatar
Anthrax
Sigilan
Příspěvky: 476
Registrován: 29.9.2005 17:13
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anthrax »

Eowaraldor píše:Já myslím že se to dá v pohodě zvládnout aj na tym 20 ... Dovednost pastí je potřeba 24, takže nejspíš bude potřebovat spoustu jídla .. :-)
A já jsem se divil, že mi nestačí 4 + 19předmět.
Si senor ! la revolucion
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Tu enemigo es el patron
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Viva la revolucion
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Takže mám to už za sebou. Bylo to úplně v pohodě, tak jak jsem to hrál minule. Na ty duchy mohyl existuje jedna finta, ale není to cheat, protože já necheatuju. 8-)
Správně tady bylo řečeno, že s pastmi to bude těžké. Trochu bych to přiblížil - pasti byly pro mě větším utrpením než samotné nestvůry (hodně jídla :-D , nervů a taky loadů). Ale z nestvůr jsem strach neměl, protože jsem věděl co mě čeká.
No a to vše na 11lvl se všemi. 8-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Odpovědět

Zpět na „Might and Magic“