[Heroes] Technické problémy

Moc je výsadou silných, magie moudrých. Zvol si svou cestu skrze zákoutí světů, kterým tyto elementy vládnou.

Moderátor: Vallun

Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

[Heroes] Technické problémy

Příspěvek od Valgard »

Stiahol som si demo k Homam 5, ale nejako mi vždy pri loadu padne. Normálne si vyberiem mapu a dám vytvoriť. Tesne pred koncom loadu sa hodí čierna obrazovka, hudba hraje ďalej. Potom mi asi po 15 s vyhodí klasickú win hlášku že došlo k chybe a či chcem odoslať problém.

Neviete niekto, prečo by to mohlo blbnúť ?
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

aky mas comp?mozno nedostatocna grafika, alebo len ovladace na nu.
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Komp mám slabší : Duron 1,3; Radeon 9200 SE a 384 MB Ram. Som myslel že to bude nejako haprovať, ale aby to vkuse padalo ?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Heroes of Might & Magic V
Slíbené hratelné demo Heroes of Might & Magic V je tu a sním i tři hratelné mise (dvě z kampaně, jedna uživatelská), dvě hratelné rasy a šest předvoleb pro Duely. Potřebovat budete minimálně Pentium 4 1.5 GHz, příp. Athlon 2000+ nebo vyšší, 512 MB RAM nebo více, kartu 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 či RADEON 8500 nebo vyšší a nainstalovaný DirectX 9.0c z dubna 2005. Doporučena je následující konfigurace: Pentium 4 3.0 GHz nebo Athlon 3000+ a vyšší, 1024 MB RAM a více, karta 256 MB AGP 8x GeForceFX 6600 či RADEON x800 nebo vyšší...
Tohle píšou na Tiscali...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

Já demo rozchodil na Athlonu 1200
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

Valgard: Takze asi slaby comp. Ja mam athlon 2800, 1 GB RAM, GeForce 6600GT a trocha mi to seka ked to mam na high,takze tebe to imo nepojde ani na low detaily :-?
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Tam jsou snad potreba nejake extra vysoke fps?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

necrotising_: Nejsou, ale je to trochu nepříjemné. No ale řekl bych, že to běhá svižně na maximální detaily a AA... Celkově se mi to zdá hodně nepřehledné - a ocenil bych víc možností nastavení v ovládání - třeba co se týče posunu mapy, otáčení a zoomování tak mi to nastavení docela nevyhovuje. Vypadá to celkem hezky (ale H3 jsou IMO lepší a hezčí :wink:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

Potřeboval bych pomoct, nainstaloval jsem si ovladače na svoji GeForce 2 MX/MX 400, byl tam Forceware apod....
Heroes mi teď nejdou spustit, při instalaci hlásí že nemám directX, i když mám a když ho chci přeinstalovat, prý nemám na disku místo(i když mám přes 4 GB :-? ) při spuštění hry dostanu hlášku Program provedl neplatnou operaci a blablabla... aplikace Directplay.exe??
Není to tim že mám nový ovladače pro starou kartu? :-) občas při restartu mi hlásí že systém s hardwarem(graf.karta) nepracuje, musim ovladače znova nainstalovat, pak to jde, ale je to nevyzpytatelný.
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Pouzivam Detonatory nekde kolem verze 40 a jsem spokojeny. Vsechny starsi hry mi jedou bez problemu.
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Tak ja keď si kúpim hru, tak si manuál aspoň prelistujem (pokým sa inštaluje hra :)).

Inak k spomínanej hardwarovej náročnosti. Ja mám priemerný komp (Athlon 3000+, 1 GB ram a Geforce 6600 GT) a bežalo mi to úplne v pohode. Problémy nastali iba občasne pri otočení pohľadu. Nechápem prečo, ale sem tam sa to pri otočení pohľadu začalo pekne sekať. Stačilo ale trochu posunúť pohľad do strany a už to zase bežalo úplne v pohode.

Ako hra sa mi Homam V veľmi páčila, ale za dabing trpaslíkov by som ich najradšej praštil. Inak je to fakt vymakané, hlavne čo sa týka dovedností a ich vzájomného previazania.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Valgard - dost možná to závisí na grafice... já měl Athlon 3200+; 2 GB RAM a spomalovalo se to trochu průběžně, šlo to, ale občas trošku těžko...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vallun: Tak to každopádně - CPU a RAM tě (pokud tedy není pod nějakým minimem) při hraní her prakticky nevytrhne :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

sevencreature píše:Vallun: Tak to každopádně - CPU a RAM tě (pokud tedy není pod nějakým minimem) při hraní her prakticky nevytrhne :-?
no právě...a já kupoval grafickou akrtu stylem,že jsem si určil kolik do ní dám a pak vybral tu nejbližší uvedené částce v nabídce....
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

rofl ja na amd3000+, 512MB ram a ati x550 256MB mi to nesekallo vobec... holt mam asi vyladanejsi komp :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Odpovědět

Zpět na „Might and Magic“