Dark Messiah

Moc je výsadou silných, magie moudrých. Zvol si svou cestu skrze zákoutí světů, kterým tyto elementy vládnou.

Moderátor: Vallun

Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Dark Messiah

Příspěvek od Morty »

Viem, viem. Nieje to celkom RPG, nieje to celkom M&M :mrgreen:

No čo, hrali ste? Čo na to vravíte? Mne sa to zatiaľ páči, teda... Engine ako HL2, je to celkom dobrá sekačka a príbeh je zatiaľ v pohode :-P
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Dark Messiah

Příspěvek od scorpioo »

Žiaľ nehrál som ale mám v pláne.Ale neviem či mi to pôjde :-?
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Messiah

Příspěvek od Morty »

Noo, je to zaujímavé... Akoby HL2 prevedený do sveta M&M :-P Momentálne som niekde v druhej tretine hry a stále ma to baví, len občas ma pozastavia nejaké bugy, alebo zákysy :mrgreen:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Dark Messiah

Příspěvek od scorpioo »

Mám takú otázočku.Ak mi ide HL2 pojde mi aj Dark Messiah? Díky za odpoveď
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Messiah

Příspěvek od Morty »

No jasne :P Ja mám 512MB ram a 256MB grafiku 3000+ procák a občas to sekne, tak mám detaily na najnižšom :mrgreen:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Dark Messiah

Příspěvek od scorpioo »

no ja som natom trošken horšie.Ja mám procesor 1700+ , 680 MB ram , rafiku 128 8-)
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Messiah

Příspěvek od Morty »

ouch... Ramka v pohode, ale s tou grafikou by bolo treba daco robit :P
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Messiah

Příspěvek od sevencreature »

scorpioo píše:no ja som natom trošken horšie.Ja mám procesor 1700+ , 680 MB ram , rafiku 128 8-)
Jestli nechceš poznat, co to je utrpení, tak radši DM ani nezkoušej instalovat :mrgreen: Minimální grafika pro nějaký rozumný chod je (IMO) X1950xx (a přiznám se, že s méně než 2 GB RAM by se mi do DM taktéž dvakrát nechtělo :-? ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Messiah

Příspěvek od Morty »

7c: BLBOST :-D

Na plynulý chod(bez ohľadu na grafické detaily) ti postačí +-700MB RAM, taká ta 2000/3000 procak a grafika postačí aj tá ktorú sme mali pri HL2 ;-)

Ale je zasa pravda, ze občas to pre neho môže byť vopruz... Druhá vec je, že čo všetko sa bue dať cez konzolu vypnúť aby to hral dokonale plynule :-D

(osbne mam aj dvoj-troj minútové loadingy medzi oblasťami, ale naštastie sa do nich netreba vracať(len vo výnimočných prípadoch))

BTW, už je to von z HDD, jeho miesto nahradil Mass Effect :mrgreen:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Messiah

Příspěvek od sevencreature »

Každý není zvrácený masochista jako ty :mrgreen: DM je poněkud náročnější (nebo možná/spíš méně optimalizovaný) než HL2 (Ep 2 i Lost Coast).

I když možná, pokud hráči nezáleží na grafice, tak je možné tu hru očesat až na kost a hrát to i na pravěkém hardware :think: Otázka je ale proč to dělat :think:

Stejně tak i Mass Effect - z toho, co jsem pochytil, je největším (a možná i jediným) kladem téhle hry její visuální stránka. Jinak si užij tu slideshow (pokud jsi tedy náhodou neupgradoval na nějaký současný model).
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 3.6.2008 18:44, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Messiah

Příspěvek od Morty »

Mass effect mi hádže nejakú chybu, to sa pokúsim doladiť a ak mi to aj spustí tak napíšem ako to šlo :mrgreen:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Dark Messiah

Příspěvek od scorpioo »

7c napísal "I když možná, pokud hráči nezáleží na grafice, tak je možné tu hru očesat až na kost a hrát to i na pravěkém hardware Otázka je ale proč to dělat "
No hlavne preto aby si to človek zahral ak mu naozaj nezáleži na najnovšich efektoch a grafike 8-) Ak hra stojí zato aby si to niekdo zahral aj na najmenšom rozlíšení a detailoch tak je to hra dobrá a nejde vnejlen o špičkovú grafiku ako u mnohých nových tytuloch kde ked človek nehrá v najlepšej grafike tak hra stojí za velké .... 8-)
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Messiah

Příspěvek od Bhaall »

Chystám se ho rozjet, měl by někdo náladu na MP?
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Sius
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 15.5.2009 18:07
Bydliště: Kocourkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark Messiah

Příspěvek od Sius »

Bhaall píše:Chystám se ho rozjet, měl by někdo náladu na MP?
Všem vřele doporučuju MP... Sice je šitý velice horkou jehlou a je to na něm dost znát (bugy, chyby v mapách, pokulhávající grafika...), ale přecijen je to fantasy multiplayer a poslední dobou u mě naprosto zvítězil. Není nad to pořádně někomu vmést fireball do obličeje a sledovat jeho ragdoll bezvládně plachtit vzduchem.
Bohužel Ubisoft dal ruce pryč od patchů, protože si hra získala jen velice málo příznivců. Ono není se čemu divit, v dnešní době jsou hráči přecijen zvyklí na kvalitnější zpracování, kterého se nám tady nedostáva. Tak i tak se všemi svými mouchami je MP skvělou zábavou a co do crusade / ctf modů i dobře vybalancovanou. Možná se dočkáme předělávky DM Elements i na PC platformy a s tím by mohla ožít i komunita kolem DM multiplayeru, ale šance jsou mizivé. Ale zase pro neplatiče mám dobrou zprávu - DM není nijak chráněný a vzhledem k tomu, že je online maximálně 80-100 lidí asi na 3-4 serverech, tak si myslím, že pokud se najdou noví hráči, kteří se zapojí do bitvy, tak to bude jen a jen +.

Nu kdyžtak dejte vědět a sejdeme se online!
sheeps ex machina!
mohsinj677
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 23.5.2013 7:47

Re: Dark Messiah

Příspěvek od mohsinj677 »

This post is Nice and beautiful. :dancing: :applause: :doh: :wall:
I have never thought to get such great success in my HOBET admission test. You can say it was the best achievement of my career Pass4sure C_HANAIMP131 For more information visit Aruba site and also see on wikipedia and more visit this site Amazon Best Of luck.
Odpovědět

Zpět na „Might and Magic“