Heroes of Might and Magic [Heroes]

Moc je výsadou silných, magie moudrých. Zvol si svou cestu skrze zákoutí světů, kterým tyto elementy vládnou.

Moderátor: Vallun

Odpovědět
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

Nejlepší je asi trojka , ne asi ale určitě , mne se 4 moc nelíbila- i když taky jsem ji hrál a pamatuju si eště snad všechny jednotky (jsem trochu magor :-? ) , vytvořil jsem dokonce i nejake kampane v h3 , tak jestli si ty SKVELE :lol: dalo by se říct i někdy těžké zahrát - napište


určitě vám je pošlu
Naposledy upravil(a) Khamúl dne 17.1.2007 17:48, celkem upraveno 1 x.
Janarchy

Příspěvek od Janarchy »

Tak tu musím súhlasiť: trojka ma bavila jednoznačne najviac. Aj keď som hrávala aj dvojku, ale tam sa mi rasy nezdali tak moc vyvážené.
Naposledy upravil(a) Janarchy dne 7.11.2006 0:49, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Janarchy píše:Aj keď som hrávala ja dvojku, ale tam sa mi rasy nezdali tak moc vyvážené.
Imho to nebolo s vyváženosťou tak zlé... v jednotke to bol masaker - mesto s gargoylami, kentaurami etc. ( zabudol som meno ) bolo zďaleka najsilnejšie - hydry a draci v jednom meste :roll:
Janarchy

Příspěvek od Janarchy »

Yachiko píše:
Janarchy píše:Aj keď som hrávala ja dvojku, ale tam sa mi rasy nezdali tak moc vyvážené.
Imho to nebolo s vyváženosťou tak zlé... v jednotke to bol masaker - mesto s gargoylami, kentaurami etc. ( zabudol som meno ) bolo zďaleka najsilnejšie - hydry a draci v jednom meste :roll:
Keď sa hral HotSeat bolo to vidieť najlepšie... podľa mňa to tam Nekromanti dosť schytávali. A to za nich hrávali ľudia, ktorí mali už nejaký ten rok odohratý.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Nekrovia mali problémy prvé týždne hlavne ak bola chudobnejšia mapka... ak to však ustáli, tak boli veľmi silní...
Janarchy

Příspěvek od Janarchy »

Ale Warloci mali jednoznačne navrch, nie ?
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Janarchy píše:Ale Warloci mali jednoznačne navrch, nie ?
To áno, ale v 1 ... ;-) v 2 už tak silní imho neboli i keď bolo mesto prakticky to isté - len sa trochu pozmenili ostatné
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Si myslím, že čo sa týka vyváženia jednotlivých miest, tak najlepšie to je urobené v Heroes 5. Pri hraní kampane som si fakt užil s každým mestom a aj napohľad neužitočné jednotky mi parkrát zachránili krk.

Nekromanceri sú ale silní stále. Hlavne ten kampaňový hrdina je až cheat (skoro). Kto to hral, tak vie aké má schopnosti.

Ja mám už od začiatku najradšej ľudské mesto. Podľa mňa sú tam síce "obyčajné" jednotky, ale je najvyváženejšie. Celkom som si ale obľúbil aj pekelníkov. Hlavne v Heroes 5 sú urobení super.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Jedničku jsm nehrál, ale ve dvojce byli Warloci má oblíbená rasa, mají opravdu skvělé jednotky (Black Dragon rulez :-D). Ve trojce jsou myslím o dost slabší a nijak zvlášť nevynikají, zato nekrouši tam dost posílili.
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syneth »

viete čo ma na homam V dožralo? absncia nekromanta sandra.... Bol totálne v každom dieli a tu ho nedajú :evil:
inak a čo hovoríte na homam III in the wake of gods?
Obrázek
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Tak hraju zase tento týden pětku a celkem mě taky baví. V pětce se mi nejvíc líbí rasy Elfové, Necromerceři a Dungeon. I když vím, že si lidi stěžují na přeplácanost, tak já jsem asi fakt nenáročná.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

HoMaM 3.5 WoG rulez 8-) podle mě uplně nejvíc vychytávka.
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Vanda píše:Tak hraju zase tento týden pětku a celkem mě taky baví. V pětce se mi nejvíc líbí rasy Elfové, Necromerceři a Dungeon. I když vím, že si lidi stěžují na přeplácanost, tak já jsem asi fakt nenáročná.
No především ta hra je hodně náročná na HW a to mnohdy poněkud zbytečně:( a dále se nezapře ruská bojarská atmosféra a to mi prostě k HoMaM nesedí:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

mno mne narocna na HW nepripadala, s vacsinou na maxe mi to slapalo bez sekania a vsetko vyzeralo nadherne :-P . dost mi to pripominalo W3, co bol imho len klad, takze ja osobne nemam HoMaM V co vytknut...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Já to hrál, když jsem si loni na jaře pořídil nové PC, bylo dle mého docela slušné, beželo to v pohodě, ale občas bylo cítit, že to zvládá taktak, což mne lehce děsilo...

Já osobně mám HoMaM taky dost v oblibě, ale preferuji III. a především IV.;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Odpovědět

Zpět na „Might and Magic“