Heroes of Might and Magic [Heroes]

Moc je výsadou silných, magie moudrých. Zvol si svou cestu skrze zákoutí světů, kterým tyto elementy vládnou.

Moderátor: Vallun

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kyblik
Sigilan
Příspěvky: 146
Registrován: 4.10.2005 22:50
Bydliště: cože?
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kyblik »

SneZhulak píše:HoMaM4 už nebylo ono, není to špatná hra ale mě totálně nasrali bojující hrdinové... :wall: . Pětku očekávám se strachem.
to ze se hrninove ucastnili bitvy primo bylo jedno z nejlepsich vylepseni co mohli do HoMaM IV dat. vzdy sem mel v armade 2 hrdiny z toho urciteho mesta (bijec+kouzlic) a 5 potvor - super!

jinak v HoMaM V hrdninove budou zas jen kouzlit a mozna este neco malo, ale jinak nebudou aktvni jako v HoMaM IV :(
'I Wish I Had My Old Tabacco Pipe'

'Aaaaahhh, the flail of many heads it is. Ouch! Oooh, wrong head'
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Mě teda přišlo, že HoMaM IV mělo otřesnou hudbu a ještě horší grafiku. Jak když bych si hrál s modelínou. :-x
Povyšování hrdinů bylo sice fajn, ale je trošku na palici, když se můj lich stane lichem...
Obdobně jejich přímou účast v bitvách jsem tedy nevyžadoval. Ani nevím, proč by se měl nějaký kouzelník bitvy přímo účastnit. U válečníků by se to ještě dalo pochopit.
Dále bych kritizoval nelogický výběr jednotek ve městě. Kreegani a nemrtví pohromadě atd.
Ve zkratce mnohokráte horší než předchozí díly. HoMaM V vypadají zase dobře. ;-)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Video z H5, které jsem viděl, bylo docela zajímavé, ale ta grafika, byť pěkná a vcelku detailní, mi přišla docela nepřehledná. Ale uvidíme.
Uživatelský avatar
Kyblik
Sigilan
Příspěvky: 146
Registrován: 4.10.2005 22:50
Bydliště: cože?
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kyblik »

Jab píše:Mě teda přišlo, že HoMaM IV mělo otřesnou hudbu a ještě horší grafiku.
ale je trošku na palici, když se můj lich stane lichem...
Ani nevím, proč by se měl nějaký kouzelník bitvy přímo účastnit.
Dále bych kritizoval nelogický výběr jednotek ve městě. Kreegani a nemrtví pohromadě atd.
jak otresna hudba? jak este horsi grafika? si hral asi neco jinyho ;)
asi mysleli Lich jako nemrtvej a Lich jako povolani... ;)
jsou i taci kouzelnici co se ucastni bitev primo, na tom nevidim nic spatnyho...
vyber jednotek byl zvlastni, ale proste si mel na vyber to nebo tamto no...
slouceni nemrtvaku a pekelnaku bylo hodne divny, ale jelikoz a protoze to bylo jako 'mesto' Death, tak budis :)
'I Wish I Had My Old Tabacco Pipe'

'Aaaaahhh, the flail of many heads it is. Ouch! Oooh, wrong head'
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Kyblik píše:jak otresna hudba? jak este horsi grafika? si hral asi neco jinyho ;)
Citelně o tom pochybuji. Slyšel jsem, že X-zone chystá akci. Ke každému balení hry plastikového esesáčka.. ee totiž griffina zdarma. :-D
Ta hudba byla naprosto šílená. Vůbec se do té hry nehodila.
Kyblik píše:asi mysleli Lich jako nemrtvej a Lich jako povolani... ;)
Oni mysleli? To by mě nikdá nenapadlo... Ale budiž Lich Lich je hezká postava. :-D Lichovatější už snad ani být nemůže. Ale že na toho druhého licha musí pečlivě studovat... :-)
Kyblik píše: jsou i taci kouzelnici co se ucastni bitev primo, na tom nevidim nic spatnyho...
Primárně ne. Ale mě ta možnost prostě nesedla. :-?
Kyblik píše: vyber jednotek byl zvlastni, ale proste si mel na vyber to nebo tamto no...
slouceni nemrtvaku a pekelnaku bylo hodne divny, ale jelikoz a protoze to bylo jako 'mesto' Death, tak budis :)
O mnoho zvlášnější je to vzhledem k tomu, že démoni (kreegani) mají vlastní cíle. Nenapadá mě, proč by se chtěli spojit s mrtváky. Jim jde o ovládnutí vesmíru. Spojenectví uzavírají jen pokud jim to v tom pomůže. Spíše než spojenectví jde o využívání. Viz jak dopadl Nighon. ;-)
Uživatelský avatar
Kyblik
Sigilan
Příspěvky: 146
Registrován: 4.10.2005 22:50
Bydliště: cože?
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kyblik »

Jab píše:Ta hudba byla naprosto šílená. Vůbec se do té hry nehodila.
Ale budiž Lich Lich je hezká postava
mno, podle me teda se nektera musik hodila a nektera ne. treba v Preserve byla supa dokud nezacal muzskej vokal, ale jinak oukej... a hodila se a basta!@! :)

a Lich Lich je jenom Lich :twisted: 8-)
'I Wish I Had My Old Tabacco Pipe'

'Aaaaahhh, the flail of many heads it is. Ouch! Oooh, wrong head'
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Kyblik píše:a Lich Lich je jenom Lich :twisted: 8-)
Aha. Takže když se normální lich stane lichem (pečlivým studiem) tak je z něj zase lich. Hmm, to by mě teda dost naštvalo. :-D
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

Jab píše:Mě teda přišlo, že HoMaM IV mělo otřesnou hudbu a ještě horší grafiku. Jak když bych si hrál s modelínou. :-x
Povyšování hrdinů bylo sice fajn, ale je trošku na palici, když se můj lich stane lichem...
Obdobně jejich přímou účast v bitvách jsem tedy nevyžadoval. Ani nevím, proč by se měl nějaký kouzelník bitvy přímo účastnit. U válečníků by se to ještě dalo pochopit.
Dále bych kritizoval nelogický výběr jednotek ve městě. Kreegani a nemrtví pohromadě atd.
Ve zkratce mnohokráte horší než předchozí díly. HoMaM V vypadají zase dobře. ;-)
Grafika je dost subjektivní hledisko hudba taky(ta se mi nelíbí...hiphop je hiphop :-D ).
S hrdiny v boji přichází víc taktizování - můžeš se zaměřit na mága, kterej by ti někoho zhypnotizoval apod. Ve 3 mě fakt...vadili takový ty hrdinové, co na začátku boje hodili nějakej blesčík na bytost 1. stupně a pak zdrhli :-x . S těma nemrtvejma mi to taky nějak nesedí...obě skupiny sice zlý, ale každej nějak tak jinak... Ve 3 mi neseděl Gryf v Castlu...ale možná jen mě ;-) . 5 vypadá dobře, ale...HoMaM je typ hry, kde nemusí bejt lepší grafika plus...hlavně kvůli přehlednosti, no uvidíme jak to dopadne.(Nicméně 5 má hustej trailer...evil wins :twisted: )
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

no tak na grafice v HOMAMIV se da najit mnoho dobreho i spatneho rekl bych... hudba... - no ja mam vzdy pustenou vez takze na tu se moc nezameruju... :) ale hrdinove v bitce jsou nejlepsi. plus jejich vylepsovani je taky mnohem lepsi.

btw nemate nekdo odkaz na ten trailer? - jsem moc linej googlovat... :P
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Slayer
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 26.10.2005 23:37
Bydliště: Metropole Slezska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slayer »

Hrál jsem všechny 4 díly,ale jedničku jen okrajově.A to zhruba v tomto pořadí:
Nejdřív asi 3 roky heroes II
Potom asi 3 roky Heroess III
Někdy mezitím jsem si zkusil Heroes I
A teď nedávno jsem začal hrát Heroes IV

A abych řekl pravdu,tak se asi shodnus většinou,že nejlepší je H3Complete,ale 2 má bezpochyby také své kouzlo a koneckonců to byla první strategie a jedna z vůbec prvních her co jsem kdy hrál a taky si myslím,že 2 a 3 mají impozantní hudbu,třeba hudbu z necropolisu v H2 jsem dokázal poslouchat 2 hodiny v kuse a taky jsem si pořád rozjížděl kampaň,protože jsem se nemohl nabažit ukázek!Jo,to byly časy! :twisted:
Ten, kdo ví, nemluví,
kdo mluví, neví.
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

dvojk y maj nej grafiku. na tom se pocitam vsichni shodneme... ale hrozne me stvalo (nebo ne stvalo, pce jsem tak vzdycky hral... :P ) ze za wizarda si stacilo udelat titany a uz te nemohl temer nikdo porazit. co se mi ale MOC libilo byl napad super artefaktu - ne gral... - skilly k heroesovi jsou imho lepci...
Ticha kocka brehy mele...
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Heroes Chronicles

Příspěvek od Frco »

Chcem sa spytat vsetkych, ktori maju skusenosti s Heroes Chronicles, ci sa to oplati kupovat, alebo nie,popr. ci to niekde nie je volne pristuone na nete,lebo som pocul ze je to len nejakych trapnych 8 map.Pls odpovedzte co najrychlejsie.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Kupovat se to podle me rozhodne nevyplati.

Jinak ja ted hraju Heroes 1 :). A jeste mam stahle King's Bounty (aka Heroes 0).
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

Heroes I???Uff ty si odvazny....
Odpovědět

Zpět na „Might and Magic“