Heroes of Might and Magic [Heroes]

Moc je výsadou silných, magie moudrých. Zvol si svou cestu skrze zákoutí světů, kterým tyto elementy vládnou.

Moderátor: Vallun

Odpovědět
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Heroes of Might and Magic [Heroes]

Příspěvek od Velehal »

Sice vím, že jsem o krok pozadu, ale stejně...
I přes to, že vyšli Heroes V, já hrají teprve IV. Nevím, je-li to mojí neschopností nebo ne, ale kampaně ve IV mě oproti III přijdou nějak težší a především zdlouhavější... Hraji teď nějakou kampaň za nercomancera a jde to hrozně pomalu. Stojím vždy proti více nepřátelům a hrozně se to táhne. Než si vybuduju nějakou armádu (i když hrdinové dělají své), pak porazím jednoho nepřítele, jsem hodně oslaben, ten druhý se zmocní několika měst, já je musím zase vybojovat zpět, znovu postavit nějakou armádu a vyrazím na něj (musím soustředit armádu na jeden ničivý úder, abych ho zničil. To se sice povede, ale zatím se za mojimi zady vynoží další herové a veznou mi nějaká moje města, ve kterých není žádná velká posádka atd.
Sice to nakonec vyhraji, ale trvá to hrozně dlouho...
V Heroes mi to tak nepřišlo, tam byla snad težká jedině ta mise, jak jsem musel do tří měsců získat dobře bráněný hrad (hlavně skvělě vybaveným herem).
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Heroes III byli super ! :-D
Nikdy jsem tuto hru nijak vášnivě nehrál, ale párkrát jsme to hráli s kamarádem (přičemž naposledy jsme při 2 vs. 2 PC (druhá nejtěžší obtížnost) dostali opravdu na zadek). Ač se mi některé věci na téhle hře nelíbí, je i tak výborná :applause: .
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

MCZ: to zalezi hodne taky na mape - my s brachou se snazili vzdycky co nejvic hracu (cti osm... ;) ) a jeli jsme na impossible - ty bitky v zaveru jsou nezapomenutelne.
Ve ctyrkach me jen moc nesedi to dobyvani hradu. Jinak system se mi docela libi a hrady jsou i docela vyvazene. Nejvic miluju kdyz jsem mel cavaliery a vsichni se o ne rozbijeli... ;) Njn first strike je first strike...
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

H3Complete jsou uplně bezkonkurenčně nejlepší 8-) mno možná ještě II jsou supr ale ti další prasárny v 3D :-? :cry: mno kampáně stejně nehraju,vždycky to hrajem z bratrem,když sme na plech,hrajem tak 15 metrů a to je pak ke konci šupec...
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Anthrax
Sigilan
Příspěvky: 476
Registrován: 29.9.2005 17:13
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anthrax »

Black píše:MCZ: to zalezi hodne taky na mape - my s brachou se snazili vzdycky co nejvic hracu (cti osm... ;) ) a jeli jsme na impossible - ty bitky v zaveru jsou nezapomenutelne.
Na impossible mi vadí, že začínáš bez surovin přičemž na poslední 3 obtížnosti je počítač stejně chytrej.
Si senor ! la revolucion
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Tu enemigo es el patron
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Viva la revolucion
Uživatelský avatar
Cammaris
Sigilan
Příspěvky: 433
Registrován: 30.9.2005 12:57
Bydliště: Brdská vrchovina
Kontaktovat uživatele:

Re: Heroes of Might and Magic

Příspěvek od Cammaris »

Velehal píše:I přes to, že vyšli Heroes V, já hrají teprve IV. Nevím, je-li to mojí neschopností nebo ne, ale kampaně ve IV mě oproti III přijdou nějak težší a především zdlouhavější... Hraji teď nějakou kampaň za nercomancera a jde to hrozně pomalu.
Ve čtyřkách je nejdůležitejší odvážit se z hradu dřív než protivník a tak získat hned ze začátku víc hradů--peněz.
(jestli je to Gaudolf Halfdead za koho hraješ tak to je jedna ztěch delších kampaní a fakt pěkná ) (.v posledních misích muj Gaudolf sám bral hrady obsazený drakama a ďáblama.)
Uživatelský avatar
Kajoz
Sigilan
Příspěvky: 83
Registrován: 29.9.2005 22:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kajoz »

Hrál jsem všechny díly(vyjma pátého) a nejvíce jsem si oblíbil jedničku, neboť byla první, kterou jsem zakusil.
You must gather your party before venturing forth
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Já mám nejraději asi trojku, ale čtyřku v žádném případě nezatracuji. Je prostě jiná, ale já jsem přizpůsobivý člověk. Když se mi něco líbí, tak mě nezajímá žánr (ostatně stejně to mám i s hudbou či filmy).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Ja nemám rád ani jeden diel - resp. myslím, že som mal možnosť sa stretnúť iba s prvými tromi - mne sa HoMM zdá poriadne nudná. 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

No, Heroes jsou rozhodně z těch svižnějších tahovek, pokud by někomu vadilo pomalé tempo tahových her.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Trojka se mi opravdu líbí (teda až na kampaně - tam mi vadí, že když dosáhne hrdina max levelu na mapu, tak už se prostě nezvedne - a to mi srazí veškerou motivaci na nulu :-/ ) - nejradši mám/měl jsem XL mapy (jako asi hodně lidí :lol: ) - člověk má volnou ruku v nejrůznějším megalomanství :-)

A jiné díly jsem nehrál (i ke trojce jsem se dostal hlavně kvůli tomu, že to hráli bratr a kamarádi a já se na ně díval tak dlouho, až jsem začal hrát taky - ze začátku jsem totiž HoMM nějak odmítal hrát, s tím, že je to blbost (vůbec nic jsem o nich nevěděl :oops: )).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ja mám rád buď tie najmenšie mapky - keď mám chuť na rýchlo akciu a víťazstvo s potom tie XL keď si chcem naozaj zahrať...
Mimochodom hrávate niekedy schizofrénneho multiplayera? :lol:
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Yachiko píše:Mimochodom hrávate niekedy schizofrénneho multiplayera? :lol:
To by som nedokázal v žiadnej hre - vždy by som podvádzal. :lol:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Mňa to náhodou niekedy celkom baví...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Zrovna tedka si to jdu zahrát,takže kdyby se někdo chtěl přidat,stačí písnout na ICQ...
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Odpovědět

Zpět na „Might and Magic“