Fallout Tactics

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Fallout Tactics

Příspěvek od sevencreature »

Docela mě to začalo bavit :) A začíná přitvrzovat, řekl bych... Oproti Falloutům se docela změnily potvory - např. Deathclaws jsou tu ubožáci, které jen stačí trochu polechtat brokovnicí zatímco Supermutanti jsou opravdu vytvrdlí (zkuste se přiblížit k Supermutantovi s Browningem na dostřel brokovnice :-/ a pižlání Sniper Rifle je docela zdlouhavé...). Už abych měl sílu 9 (i.e. Power Armor).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout Tactics

Příspěvek od drake127 »

sevencreature píše:a pižlání Sniper Rifle je docela zdlouhavé...
Zcela jistě myslíš "odstřelovačké pušky", nebo jestli je to pižlání, tak "ostřelovačské pušky", ne?
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

sevencreature: Mně tedy dávali deathclaws zezačátku solidně přes hubu - ono taky pobíhat po Fallout s odolností 2, posléze 3, to může napadnout akorát mne:) btw. nepodařilo se mi tam střílet po kom se mi zachtělo, např. ve městech s obyvateli a tak - musela jsem nejdřív někomu něco ukrást, aby mě sám napadl. Přehlédla jsem něco, nebo se útočit na "civilní cíle" vážně nedá :?:
Naposledy upravil(a) Sadako dne 6.9.2006 2:50, celkem upraveno 1 x.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: Stačí držet Ctrl a kliknout pravým tlačítkem myši :wink: Tak můžeš vyvraždit i svůj tým...

drake127: :shock: :-? Nechápu :) Měl jsem tím na mysli, že SR dává Supermutantům klidně i dmg jako je 2, 3, 5 (čili pižlání).

Btw přijde mi, že criticaly jsou tady docela divný - s perkem Better Criticals jsem si nějak nepovšiml změny. A copak tady není zásah typu náhlá smrt? Tj. že třeba ubereš cíli jen polovinu života, ale ten critical ho prostě zabije (jako ve Falloutu).

Dále jsem nabyl dojmu, že mířené výstřely jsou totálně na nic a lituju, že jsem si nevzal Fast Shot (vzhledem k tomu, že poslední dobou používám CTB - tedy takovej ten tahovej realtime).

Jo a taky je tu nějaká divná chyba - že když stojí 2 lidi vedle sebe a Supermutant vystřelí dávkou, tak téměř vždycky jednoho z nich zasáhne - zatímco když tam stojí jen jeden člověk, tak může Supermutant střílet třeba 10 minut a nikdy se netrefí.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

já narážel na to, kde bereš ty anglický názvy, když máš profesionální českou verzi :?:
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

drake127: Aha, ty jsi vlastně nečetl ten thread na bg.cz - nainstaloval jsem tam místo té zprasené "profesionální" češtiny angličtinu, takže jediné co mám česky je dabing u videí.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Příspěvek od crovax en-vec »

Abych se přiznal tak série Fallout mě přestala bavit právě Tacticsem. Nevím proč, ani jsem neprošel tu první mapu... RPG je prostě RPG...
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

sevencreature: Takže jsem blbá a nevšimla si toho :oops: :-D díky za osvětlení :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: Hehe, takových věcí už jsem přehlédl už hodně (třeba na to, jak soft-resetovat Final Fantasy 8 PC jsem přišel asi až ve čtvrtině hry... Ale pravda, že někteří lidé (jak jsem zjistil na netu) na to nepřišli ani po 4 dohrátích).

Jinak teď po dohrátí Tactics bych řekl, že to je prima hra - docela bych si ji zahrál znovu, ale bylo by to moc stejné, takže chvilku počkám.

Prakticky celou hru (kromě prvních pár misí) jsem prošel v CTB módu (je to rychlejší a pohodlnější).

Věc, která mi vadila asi nejvíc (kromě toho, že jsem si na začátku nevybral trait Fast Shot) bylo to, že náboje .50 jsou těžký jako svině a když jsem chtěl používat Browning M2 (diskutabilně nejlepší zbraň ve hře - protože Gauss Minigun je až na poslední 2, 3 mise), tak museli zásobníky nosit i mí 3 společníci (příště bych asi hrál v 5 lidech - kvůli té nosnosti).

Celá hra jde projít v podstatě jen s jednou postavou (teda na Behemothy jsem občas využil i společníky) - ale bez savování by to bylo docela drsné (už kvůli té nosnosti).

A na závěr - Big Guns jsou nejlepší :-P :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

sevencreature: Já to dohrála jen s jednou osobou, ale bylo to místy dost na hlavu..behemoth & spol. - dokonalá vražda. Jj, náboje těžké jak cyp, řešila jsem to autem. Teď to hraju se společníky, ale dost mi vadí, jsem ve Falloutu zvyklá na sólo hru, mno aspoň mi má kdo tahat věci a nemusím jezdit :-D
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: Jak jsi to řešila autem? Já jsem nepřišel na to, jak do misí dostat vozidla - jinak bych to taky všechno odvážel... Nechápu, proč když přijedu v tanku, tak se tam objeví moje jednotka normálně pěšky a když po skončení mise odejdu, tak se pak objevím jak stojím u tanku - trochu padlý na hlavu :evil:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

sevencreature: Přetížit se, že tak tak chodím, nastoupit a odjet, pak vylézt z auta a vyházet náboje na zem. Jestli mají auta kufr, tak jsem ho neobjevila. No to že se tam objevíš bez vozidla je asi bug :roll: ostatně mám dojem, že FT je plný chyb :roll:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: Když sedíš ve vozidle, tak stačí otevřít inventář a uvidíš inventář vozidla (který je neomezený) a můžeš do něj věci naházet.

Problém je v tom, že když jedu na nějakou misi, tak v tom místě té mise se objevím bez vozidla.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

sevencreature: To se mi někde stalo, ale někde ne :roll: možná by to chtělo nějaký patch...
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: No já měl za to, že je to featura - sice blbá, ale tak už to chodí.

Takže ty když kamkoliv přijedeš (tím myslím mise - třeba to město, kde máš bránit Ghouly před útokem Supermutantů) - tak tam máš vozidlo sebou?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Fallout“