Fallout Tactics

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Daemon: No klidně bych to vyzkoušel ještě jednou, ale už jsem Tactics odinstaloval :-/

Ale ta karma má určitě na konec vliv (vždyť si porovnej ty dvě videa - v jednom jsi pěkná svině :wink: ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Na to , aby si mohol nať autá aj v iných misiách, si treba nainštalovať FT map patch z brahmíny http://madbrahmin.bonusweb.cz/index.php ... ownload_ft

ako to fachčí, neviem neskúšal som.
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Dotaz je na Fallout Tactics. Nevíte, jak udělat tu misi, kde máte ochránit biskupa ghůlů, vlastnícího atomovou bombu, s minimálními ztrátami ghůlů-obránců. Mně to nejde. Vždy jich tak 6-8 umře. Jsou strašlivě hloupí a vůbec se nekryjí a načež nemají žádnou šanci přežít dávky z těžkých kulometů...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Velehal: Popravdě už si nejsem jistý, jestli se mi to povedlo nebo ne :think:

Pokud máš dostatečně velkou skupinu vybavenou sniperkama, tak by to mělo více méně jít... Mluvíš o té obraně města před útokem supermutantů, kteří útočí ze 3 stran? Jo ta horní je myslím slušně zaminovaná, takže tam skoro nikdo neprojde :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

To myslím. Tu horní ani nebráním. Ale jen než dorazím k těm zákopům, tak jeden až tři ghůlové umřou, co čekají když se nekryjí, blbci...
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Zrejme musis mat plno obsadenu svoju partiu, lebo 3-4 vojaci to skutocne nemaju sancu zastavit. Pri kazdom vchode aspon jedneho s tazkou zbranou, snajperky su dobre mozno len na tych neopancierovanych mutantov (ak davas mierene vystrely).
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Můj problém ani není zlikvidovat ty mutanty (to se dá celkem snadno zvládnout) ale zařídit aby přežili ti ghůlové...
Uživatelský avatar
Sn1per
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 4.9.2006 1:30

Příspěvek od Sn1per »

JJ, tahle mise je nejtesi kdyz se ji snazis udelat na vybornou (ani nemluve na drsnaka). Me se podarila udelat jen jednou a to s 6ti postavamy. De o to byt co nejrychlejsi. Nesnaz se branit ghuly, okamzite jak se objevis to chce poslat jednoho clena nahoru a zabij par mutantu-easy. Leva strana uz je trosicku (posly tam 2 cleny tymu)tezsi-na mutanta s bazukou co je na vezi se vykasly je to plitvanim casem, stejne nezautoci. Zbytek dolu. Obtiznost hry a souboju je samozrejmne nastavena na: pro deti :-D
Timhle zpusobem se me podarilo aby neumrel ani jeden ghul. Atomovka bude tvoje a jako bonus dostanes plany na pouziti takze te general Dekker? (uz sem to dlouho nehral) nezbuzeruje
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Když jsem vlezla do náhodné lokace s bratry Grimmovými, tak už jsem se nemohla po vyléčení jednoho z nich, dostat nazpět. Stalo se taktéž někomu? Má se tam na něco čekat, nebo je to prostě jen bug?

EDIT: A zdá se mi to, nebo Chrise Avellona, t. č. starostu Springfieldu, mluví stejný hlas, jako Anomena v BG 2 :think: ?
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: Hmm, no bratry Grimmy si moc nepamatuju, ale rozhodně jsem na podobný bug narazil - že jsem se po návštěvě náhodného setkání nemohl dostat pryč z mapy, i když jsem běhal v zelené zóně kde se dalo. Pomohl mi až load před setkáním... Pak se to myslím povedlo...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Myslim, ze se to resilo na Madbrahmine... a ano, asi ti nic jneho nez load nezbyva.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Njn, už jsem si to loadla.

Další náhodné setkání - jakýsi bazar, kde měli Diablovu kazajku:). Bohužel ji na sebe asi nebudu moci natáhnout, co? Nebo např. od určité úrovně ano (diablovské parametry, které má, pochopitelně moje postava splňovat nemůže)? Vypadá docela hezky, bych ji i nosila.

EDIT: ROFL, před chvílí jsem se přejela vlastním autem :mrgreen:

EDIT 2: Tak se mi podařila dát quicksave ve chvíli, kdy jsem umřela. Na konci celé mise St. Louis. Debilní zvyk nesavovat. Debilní minové pole u mutáčů, které se mi prostě nezobrazí! Debilní hra! Grr vrr :evil:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

ROFL

Jj, to brnění je jen Easter Egg. Ale taky jsem o něm uvažoval :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Hmm, tak se mi konečně podařilo uspokojivě vyřešit "neviditelné" minové pole a pěkně ostré zbraně u mutantů v St. Louis - sebrala jsem všechny Deathclawy, které mohu mít coby spolubojovníky a udělala si z nich minéry a živé štíty. :mrgreen:
Žádný to nepřežil, takže mezi členy Bratrstva Oceli již nenajdeš Deathclawa, ani kdyby ses koukal lupou. :-D
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

FT - čakal som, že bude horší - napodiv je to celkom dobré, samozrejme sa nechytá na JA2 ale aj tak.

St. Louis - jj útočiť na základňu kde perimeter stráži 5 super mutantov (myslím/cca 200hp každý) s brownings m2 je peklo - ale išlo to - mínové pole stačí pokropiť s brokovnicami/granátmi a samozrejme využiť stealth.

Jediné čo mi vadí, je dosť veľa bugov - či už v spojení so special encounters, prípadne v samotnej hre. :-?

Teraz práve robím Kansas City - ghoulov sa mi podarilo udržať na žive všetkých tak dúfam, že sa to nejako odrzkadlí, keď vybijem SMs (predtým mi totiž pri veľkých stratách na ghoulích životoch klesla karma resp. rank v BOS :wall: a tak som musel celú misiu robiť odzačiatku :-x )

------------------------

Hodnotenie 7/10 - mohlo to byť o dosť lepšie - ku koncu ma už iba nudil - najviac ma naštvalo, že "energy weapons suck hard" - nepochopiteľné v porovnaní s F 1,2 :evil: - na poslednú misiu v pohode stačia dvaja maníci s Browning M2 a vykosia všetko čo sa hýbe - resp s Gauss minigun - rovnako nie je prítomná Turbo plasma rifle a ani super sledge hammer :roll:, gatling laser je na smiech - proste zbrane úplne pokazili - v samotnej hre by som privítal aj nejaké možnosti preskočenia prekážiek a nie iba zmeny postoja. Celkom dobrým prvkom je možnosť vlastniť dopravné prostriedky - až na to, že si v pohode vystačíte s Hummerom a zvyšok nie je potrebný - tank som ani neskúšal - ono keď sa hociktoré vozítko zasekne o najmenšiu terénnu prekážku tak sa to ani neoplatí :lol:
Obrovskou chybou (resp. z môjho hľadiska) je neexistencia možnosti zapauzovať hru a udeliť príkazy jednotlivcom počas CTB - tzn. taktika ide bokom a častokrát je najužitočnejším bojovým postupom power-assault - človek pošle dopredu dvoch vojakov (v najlepších dostupných armoroch) s heavy-weapons a zozadu ich istí sniperkami alebo s laser rifles - ak nepriateľ nemá Browning, rocket launcher, prípadne Gauss minigun tak nemá šancu v 90% prípadov - tým sa z "tactics" stáva skôr "3rd person shooter" :-P
Záverom - hra mohla byť omnoho lepšia. :-?
There is a limit to stupidity.
182
Odpovědět

Zpět na „Fallout“