Vaše postavy

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Odpovědět
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postavy

Příspěvek od yenn »

Lucates píše:a inak v com je vyhoda mierenia na jednotlive casti tela?
Zasáhneš-li horní končetinu, můžeš nepříteli znemožnit používání obouručních zbraní, zasáhneš-li dolní končetinu, můžeš jej zpomalit. Rána do očí jej může oslepit a zdálo se mi, že má vyšší pravděpodobnost kritického zásahu (obdobně jako zásah do hlavy). Zda má nějaký specifický efekt poranění genitálu, netuším.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Lucates
Sigilan
Příspěvky: 291
Registrován: 17.3.2008 9:01
Bydliště: večne na cestách...
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postavy

Příspěvek od Lucates »

ok a este posledna otazka ohladom statov a pustim sa do hrania...nakoniec som sa rozhodol nejak takto:
s 5
pe 10
en 2
ch 4
in 8
ag 10
lk 8
akurat co sa neviem rozhodnut je ci nevymenit tu vnimavost za stastie, tak ze by som dal pe 8 a lk 10, co je podla teba lepsia volba? Neviem ci sa sniperovi hodi skor vyssia vnimavost, alebo vyssie stastie....
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Lucates: Osobně bych dal přednost PE.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postavy

Příspěvek od Arian »

Zásah do očí byl pro mě klíčový zejména ve středních fázích hry, kdy už s vysokým vnímáním a střelnými zbraněmi na 100% bylo možné docílit i 95% šance, zároveň ještě člověk ale nebyl natolik silák, aby dával všechny "levou zadní". Takto jsem prošel například doly v Reddingu či zabil otrokáře v Denu.
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Lucates
Sigilan
Příspěvky: 291
Registrován: 17.3.2008 9:01
Bydliště: večne na cestách...
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postavy

Příspěvek od Lucates »

takze moja postava vyzera nejak takto:
S 5
PE 10
EN 2
CH 2
IN 10
AG 10
LC 8
crty gifted a finesse

tagy: small guns, speech...

no stale vaham nad tym co tagnut ako tretie...bolo mi tu poradene tagnut science...no chcem sa spytat, nakolko je science vo fallout 2 vyuzivane? nema len nejake okrajove pouzitie? nestaci ho dvihnut knihami na nejakych tych 80? chcel by som tagnut nieco, co bude najpraktickejsie na vyuzitie, ale neviem co kedze som fallouta este nehral...napada ma este outdoorsman, je to dobry napad? alebo snad nieco ine?
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Lucates: Jak jsem psal, Science lze využít několikrát a přinejmenším v jedné situaci potřebuješ kolem 130. Outdoorsman zvyšuje šanci náhodných setkání a umožňuje ti, aby ses většině setkání vyhnul, nicméně více než 100 je prý zbytečné: http://fallout.wikia.com/wiki/Outdoorsman Na každý pád si myslím, že máš-li Small Guns a Speech, na třetím skillu příliš nezáleží, takže si vyber, co tě zaujme.

Mimochodem, počítáš s tím, že s charismatem 2 se k tobě připojí nejvýše jeden společník?
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Lucates
Sigilan
Příspěvky: 291
Registrován: 17.3.2008 9:01
Bydliště: večne na cestách...
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postavy

Příspěvek od Lucates »

yenn: jj, s tym pocitam...ked na tu charizmu mi akosi neostali body, a uberat s inteligencie, vnimania alebo stastia sa mi moc nechce...ale da sa ta hra v pohode prejst aj s jednym spolocnikom, ci? a co som sa docital na forach, tak vela spolocnikov vraj aj tak len zavadzia...takze neviem...ale toto ma nejak extra netrapi, jeden spolocnik mi staci...
Uživatelský avatar
Lucates
Sigilan
Příspěvky: 291
Registrován: 17.3.2008 9:01
Bydliště: večne na cestách...
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postavy

Příspěvek od Lucates »

Takze, fallout2 som na chvilu odlozil, dostala sa ku mne jednotka, takze zacinam pekne od zaciatku...
Mam jednu otazku, som na siestej urovni a neviem sa rozhodnut medzi perkami Bonus k pohybu a More criticals, co by ste odporucili vy? Co sa tyka More criticals, tak mam dojem, ze mi pada dost kritickych zasahov aj s 18% sancou na kriticak, ktoru mam vdaka traitu finesse, teda aspon pokial pouzivam mierene strely...tych 23% ktore by som ziskal s tymto perkom asi nebude az taky velky rozdiel oproti 18...a aj tak povacsine loadujem ked mi v boji nepadne kriticky zasah...
No a zas co sa tyka Bonus to move, tak tam mi tie dva AP urcene na pohyb navyse tiez nepripadaju nejake extra super uzitocne, mozno pri boji na blizko by mali viac vyuzitia...
a pocitam len s jednou urovnou pri tychto perkoch...tak ktory by ste teda odporucili skor? dik...
Uživatelský avatar
P0dbi
Sigilan
Příspěvky: 25
Registrován: 27.7.2012 10:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postavy

Příspěvek od P0dbi »

Řekl bych, že záleží na stylu, jakým chceš hrát. Oba perky jsou určitě užitečné. Kritické zásahy vyhrávají boje, na druhou stranu, když se dostaneš o kousek blíž k nepříteli, budeš mít lepší šanci na zásah. :-) Nakonec bych si ale asi vybral "Kritický zásah", "Bonus k pohybu" třeba někdy později. Ale neprohloupíš ani s jedním.
Every hamster has his day.
den323
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 23.10.2012 13:26

Re: Vaše postavy

Příspěvek od den323 »

moje postava vypada takhle

S 3
PE 10
EN 5
CH 2
IN 10
AG 9
LC 9

a jsem celkem spokojena
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Vaše postavy

Příspěvek od PostTrauma »

Když jsem hrál posledně, počítal jsem s operacema v BoS, tak jsem si dal:

6
9
6
2
9
9
6

Ve výsledku z toho byl docela bouchač, jelikož s nějakým Restoration packem nebo jak se to jmenuje pro F1 hra umožňuje operaci podstoupit neomezeně krát. Takže krom štěstí jsem měl všechno na desítce. Sranda je, že od CHA 8 se dá vyspat s tou doktorkou, co vás operuje.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Lucates
Sigilan
Příspěvky: 291
Registrován: 17.3.2008 9:01
Bydliště: večne na cestách...
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše postavy

Příspěvek od Lucates »

Hmm...pri postave zameranej na boj bez zbrani asi nepadaju kriticke zasahy vsak?
Rozohral som vo Fallout 1 takuto postavu:
S 8
P 5
E 9
C 2
I 8
A 9
L 6
traity gifted a finese
skilly boj bez zbrani, veda, rec
sancu na kriticky zasah mam 16%, ale nepadaju mi vobec ziadne kriticke zasahy...nejak som dospel k nazoru, ze taku postavu je bud zbytocne hrat alebo ked, tak sa vysrat na finese a radsej si tam dat nejaky trait co navysuje poskodenie ale znizuje kriticky zasah, lebo ten mi nepada tak ci tak...skoda, rad by som si zahral za kung fu charakter... :boohoo:
Odpovědět

Zpět na „Fallout“