Fallout 3

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Hlavně si přeju, aby zachovali vývoj postavy z jedničky a dvojky, jestli mě něco prvotřídně sralo na Oblivionu byl ten stupidní systém. A taky doufám, že nezavedou level scalling - to by mělo být trestné!
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Fallout 3

Příspěvek od Illuminating »

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 3

Příspěvek od sevencreature »

Carlos: Heh, až budeš doslova na každém rohu po kolena brodit v nájezdnících/tulácích/mutantech oblečených v Power Armor MKIII, vyzbrojených Vindicatory MKIV a Gauss puškami, to bude teprve ta PRAVÁ zábava :mrgreen: :roll:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Fallout 3

Příspěvek od scorpioo »

Tak bol oznámený termín Fallout 3. Citujem: "Tak ne předpokládaný začátek října, nýbrž 28. října v USA, resp. 31. října v Evropě vyjde Fallout 3 pro PC, PS3 a X360, oznámila dnes večer Bethesda." :-D
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Fallout 3

Příspěvek od scorpioo »

Na games.tiscali bol dnes uverejňený článok " Dojmy po dohrání" tu je link http://games.tiscali.cz/reviews/fallout3d/index.asp
Vyzerá to zaujímavo a aj tak, že Bethesda to vzládla.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 3

Příspěvek od Morty »

scorpioo:
a skús si prečítať toto
http://madbrahmin.cz/index.php?dir=fall ... =canard_pc
Recenzia z CanardPC, na rozdiel od ostatných, realistickejšia, nie tak propagandistická...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Morty: Jo, tak nějak jsem si Fallout 3 v podání Bethesdy představoval (a určitě nejen já).
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Fallout 3

Příspěvek od scorpioo »

2 Morty a Ajantis : Žiaľ musím priznať, že som sa na madbrahmin nepozeral.V poslednom čase som tam využíval iba fórum na Arcanum lebo tu sa mi neodpovedalo :evil: ale informácie ohľadom F3 som tam nekukal. :oops: Asi zostanem len pri F1 a F2 a ostaných skvelých starých RPG. Z poslednej doby ma zaujal iba ako tak The Witcher
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

hrej.cz: Proč nejdou ve třetím Falloutu zabíjet děti?
Hlavní designér očekávaného třetího dílu série Fallout měl hodně co vysvětlovat dotírajícím novinářům, kteří se ptali na to, proč nejdou ve třetím díle zabíjet děti. "V téhle sérii se vždycky mohly zabíjet děti, že? V prvním i druhém díle jste je mohli prošpikovat projektily. Ovšem když Bethesda začala vyrábět třetí díl, jedna z prvních věcí, kterou jsme s nimi probírali, bylo, zda se budou moci zabíjet děti, nebo ne. Ovšem, když jsme se nad tím zamysleli, tak jaké výhody by z toho plynuly? Je to jednoduše zbytečné a nesmyslně kruté." Podle Pagliarula bylo zabíjení dětí ze hry vyjmuto nejen kvůli kontroverzi, ale také aby si zachovali jistou společenskou odpovědnost. "Byla to pro nás prostě čára, kterou jsme nechtěli překročit." I tak je ale Fallout 3 plný brutálních záběrů a vychází už v pátek na všechny tři hlavní formáty.
Jo, společenská odpovědnost, to je u umění to nejdůležitější...
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 3

Příspěvek od nuke »

Zatial som to len začal hrať, ale netreba sa bát. ak tam budú deti, nejaký mod ich urobí smrtelnými :) Otázne však fakt je, či to je až také dôležité. Kto hral Oblivion, vie, ako tam prebiehalo zabitie niekoho... rana 20 kilovym kladivom z osoby urobila maximálne mŕtve telo, bez stôp po boji alebo fatálnom poranení. Nakoniec to napravil mod deadly moves ( tuším ). Je chválihodné, že sa do Falloutu snažili aspoň dať dosť bojovej brutality a nesnažili sa to sprístupniť ( oficiálne ) aj mladšiemu publiku.

Ťažko to však ešte celkovo hodnotiť. V hre som sa akurát narodil a mám 1 rok :D
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Fallout 3

Příspěvek od scorpioo »

Kamarát to akurát hrá a vraví, žwe je to neuveritelne dobre optomalizované a ide to dokonca na slabších mašinách ako OBLIVION.Holt už sa teším, ja čakám na CZ verziu a potom sa moje internetové pripojenie rozžeravie :twisted:
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

nuke: Nejde jen přímo o ty děti; já se obávám, že tohle vyjádření dosti výmluvně ilustruje přístup k tvorbě her jako takový a bude se odrážet v mnoha jiných aspektech. A to mě vcelku děsí. Tj. Fallout 3 se nechystám koupit ani ukrást.
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 3

Příspěvek od Rudax »

* Fallout 3 * mám už předobjednanou. Zítra by měla být už v prodeji !
Hra vypadá opravdu skvěle.

Fallout 3 Official HD Trailer (Long) HIGH QUALITY

New Fallout 3 gameplay

-------------

musím říct že jsem předchozí díly nehrál.

Jak jsem si četl nějaké předchozí příspěvky - tak prý ve hře jsou nějaké dětské NPC - ale nejdou zničit.
Podle mě je to velká škoda, protože podle mě všem hráčům jde o to aby se hry stávaly více reálnější a např: ta absence dětských NPC nebo chybějící reálnější poškození NPC a prostředí, předmětů, .... - tohle by přece dnes už ve hrách chybět němělo - prostě žádná hloupá a nepotřebná cenzura kterou jistě žádný hráč nechce !
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 3

Příspěvek od sevencreature »

Mhm, takže asi takhle, zdá se...
Silvervein píše:For more informative thread, I'd like to reference anyone that is interested to iron tower forums (connected with obsidian company). At least there they do it by question and answer (by person who played the game) in an honest and straightforward way, without any hype.

The information I gathered at different threads, and one that's usually agreed upon by most people,whether they like free roaming games like oblivion or not, is that fallout 3 is somewhat improved oblivion. So, if you liked oblivion, or like this type of game, you might enjoy fallout 3.

I need to stress important fact (which is, incidentally, my main problem with bethesda and the game they call fallout 3). Fallout 3 has nothing to do with fallout 1 and 2, either of terms of art direction, gameplay, general experience or writing quality. I'd be ready to treat it as spinoff of fallout games if bethesda was honest enough not to try to sell it as a sequal, that is direct continuation, of fallout series. Because, once again: fallout 3 has nothing to do with fallout 1 and 2, other than the name, obviously.
No, vcelku nic překvapivého... Alespoň na Bethesdu se tedy člověk může spolehnout - že nepřekvapí 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 3

Příspěvek od Rudax »

Tak jsem začal hrát Fallout 3.
- opravdu velice podobné PC hře Oblivion.
na ukázku moje gameplay videa (HQ):
FALLOUT 3 - gameplay - explorer
Odpovědět

Zpět na „Fallout“