Čeština, warez a plácání po ramenou

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

ja mam verziu z levelu(jednicku aj dvojku), takze u mna no problem :lol:
a slip, nejni zaac :-) rad som pomohol ;-)

a inac, ja som pred dvomi rokmi nasiel fallout medzi abandonware hrami, bola to loz, alebo co :shock:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

xRage píše:a inac, ja som pred dvomi rokmi nasiel fallout medzi abandonware hrami, bola to loz, alebo co :shock:
Ano, to je fakt nesmysl. Co je abandonware si i tak každý vykládá po svém, protože tenhle pojem nemá žádnou právní definici, ale pokud se F prodává...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab píše:Tu svou nadsázku jsi tolik přehnal, až se z toho stala hloupá lež. :-)
Hmm, "ďi" je opravdu hloupé :wink: Ale jinak na tom nic zásadně lživého nevidím :think: Tedy, chápu, že absence konkrétních důkazů vedle konkrétního názvu titulu je poněkud, ehm, nedůvěryhodné tvrzení (a přiznávám, že jsem docela váhal) nicméně ten rozpor (který se mi zdál divný) z toho doufám vyplynul (a jo, plavu v UHO ze slov jako "nicméně" a dalších).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Fallout“