Zoufalá dobrodružství (...plná spoilerů)

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Kua spravil si mi chuť, ale zas by som teraz nemal hrať Fallout, keď tu mám rozohratú jednu mega-huge world mapu pre civ4 a tiež ten Rome Total War :-?
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Vykašli se na Romi z Total Waru :-) Zahraj si Falla :-D . A bude dobře :lol:
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

nuke: Klidně si zahraj, ale na nic se nás neptej!!!!
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Kdepak, klidně se zeptej :-) Nejlepší bude, keď se budeš ptát Bodkina ;-) :-D :lol:
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Takže čip som odovzdal mal som v rezerve 60 dní. Teraz ide do Bratstva odovzdať to po čo ma poslali do starého rádu :-D . Jak ti to odsýpa SlipKnoT ?
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

V pohodě :). Budu to muset kvůli formátaci znovu nainstalovat :-? Měl jsem to v céčku, navíc jsem si nezálohoval savy :-? . Tž. budu muset vše od znova po třetí :cry: Už docela ztrácim chuť a nervy :-?
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

nuke: Sorry, do dvojky jsem se ještě nepustil takže nevim :-?

Mám taky otázku: Po třetím rozehrání už jsem začal bejt docela netrpělivej ale ok... Takže, došel jsem do Shady Sends a dozvěděl se o jejich problému s Radškorpiony. Nechal jsem se odvízt od toho strážnýho nebo co to je, do jejich ( Radškorpionů ) jeskyně. Všecky jsem tam povraždil, ale co mám udělat, abych měl úkol dokončenej? Zkoušel jsem to oznámit spoustě lidem ale nikdo nič...

BTW: Tomu medikovi nebo co to je za chlápka, jsem dal všecky žihadla od Radškorpionů, což mi vyměnil za protijedy bo co... To nevadí úkolu ne?
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

SlipKnoT: A pozabíjel jsi je určitě všechny?
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Na mou duši, na psí uši a na kozy Pamely, že jsou všecky DEAtH... Myslim... Nebo teda, neni tam víc pater či tak něco ne?
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

No, pokud jsou všichni SMRT, pak se ti je asi zabít nepodaří...

Rozhodně když všechny postřílíš, tak se ti to dole napíše... Má to jen jedno jediné patro, ale docela rozlehlé. Takže se podívej do různých větví, jestli tam někdo není a skoč do bojového módu abys viděl jejich rudý obrys, jinak je neuvidíš....

No a pokud sebou taháš několik patron TNT, tak můžeš vyhodit do vzduchu tu jejich jeskyni... Musíš to umístit na začátek jeskyně, do toho zúženého místa...
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

SlipKnoT: Moc si to nepamatuju, ale nemáš v té jeskyni položit nějakou výbušninu? Něco takového tam bylo, co si pamatuju..
smajdalf
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 10.6.2007 19:39

Příspěvek od smajdalf »

ano, tesne pri usti jeskyne kdyz proskoumas severni stenu melo by ti to napsat ze jeskyne tady vapada mene stabilni, ploz tam nejakou vybusninu (hned ze zacatku se da jedna najit ve Vaultu 15 myslim) a pockej tam (uz na svetle) az to bouchne, napise se ti neco ze radskorpioni jsou ted uvezneni ve sve jeskyni a mas splnenej ukol, a ty protijedy co dostanes za zihadla muzes pouzit na toho chlapka co lezi u doktora vzadu (toho strazniho bratr) taky dostanes nejaky zkusenosti
Clairon
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 8.9.2007 22:30

Vault 13 - správce - HELP

Příspěvek od Clairon »

Zdravim,

tak jsem doputoval s čipem do Vaultu, ale nevede se mi ho předat správci. Sedí furt na trůně a já lítám pod ním. Takhle mi za měsíc lidi pomřou žízní... :roll:
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Re: Vault 13 - správce - HELP

Příspěvek od nuke »

Clairon píše:Zdravim,

tak jsem doputoval s čipem do Vaultu, ale nevede se mi ho předat správci. Sedí furt na trůně a já lítám pod ním. Takhle mi za měsíc lidi pomřou žízní... :roll:
Hoj. Čo takto s ním prehovoriť, ako s každým iným NPC ?
Clairon
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 8.9.2007 22:30

Re: Vault 13 - správce - HELP

Příspěvek od Clairon »

nuke píše:
Hoj. Čo takto s ním prehovoriť, ako s každým iným NPC ?
Uááá,

mě to furt psalo sem se nemůžeš dostat, ale asi na na patnáctej máčk to najelo do rozhovoru :evil:

Takže díky, asi sem špatně mířil :-D

P.S. Je to eště dlouhý? Zejtra musim vstávat k doktorovi :-?
Odpovědět

Zpět na „Fallout“