Zoufalá dobrodružství (...plná spoilerů)

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Clairon: Ještě tě rozhodně čeká dlouhé putování... Ale do návštěvy doktora to snad stihneš....
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Děkuju všetkým :-) A doufám, že to bude ještě dlouhý :-) ... A po Falloutu jedna si dám hned připravenej druhej díl :-)
Naposledy upravil(a) Illuminating dne 15.10.2007 15:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Došel jsem do Hubu, hledám výbušniny, abych mohl odbourat tu Radškorpiónskou jeskyni. No, pokecal jsem s nějakou ženou, a ona mi nabídla práci, tak jsem jí řekl, že bych spíš chtěl jí. Ta mě ale zklamala... No a pak jsem se nějak pohádal s nějakým obchodníkem, poprali jsme se, a zapojili se i strážci :-D :-D .
smajdalf
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 10.6.2007 19:39

Příspěvek od smajdalf »

jak jsem psal nemusis chodit nikam daleko, jedna vybusnina je hned ve Vaultu 15 (a tam ja treba chodim hned ze zacatku tak ji mam po ruce 8-) )
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Hele, došel jsem do zloděj cechu :-) . A až dostanu ten náhrdelník, tak už se snad vrhnu na ten chip.
BTW: Zdá se mi to, nebo je šecinko tak předražený? Kua kde mám vzít dva litry na kožený brnění?
smajdalf
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 10.6.2007 19:39

Příspěvek od smajdalf »

neovlivnuje ceny v obchodech charisma? pokud ho ms nizky tak budes mit veci drazsi
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

a aj skill obchod ;-)

aale ono je celkove vo falloutoch draho... ku koncu hry ked mas po perdo love tak to mas jedno :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Charisma mám buď - 5, nebo 6. Štěstí mám na 7 :-) . Co myslíte, vyplatí se to?
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Ako to šťastie ? No čím vyššie, tým lepšie by som povedal, ale ja do šťastia dávam zriedka viac ako 5 a ani menej ako 5 som ešte často nemal. Takých 4-5 je OK. Ale ak máš viac je to len dobre.
Uživatelský avatar
Ještěr
Sigilan
Příspěvky: 25
Registrován: 28.7.2007 2:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ještěr »

Idealni hodnota Lucku (jestli neco jako idealni hodnota existuje) je asi 4 plus zkusit uhrat 2 bodiky v kostele v NCR. Pak lze sebrat perk Sniper; sice nudnej perk, ale pri prvnim hrani se vetsinou hodi. Me obvykle staci Luck 3. :-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ideální hodnota LU je 10 8-) Samozřejmě v F2.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Já hraju F2 se štěstím 3-5 bodů. Nedokážu si totiž představit hru bez mého oblíbeného parťáka - Parii, psa smůly 8-)
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Takže pár otázek:

Pastýřská hůl je energetická zbraň, když je na energy články, že? Tak jak to, že když s ní někoho praštim, téměř vždy se trefim? Teda jde o to, že v energy zbraních mám jen asi 17 nebo 14 procent... V normálních chladných mám hodně, a trefuju se stejně dobře... Nebo vůbbec, co ty procenta ovlivňujou?

Dál... Vodní chip... Tak jsem se nakonec podival do návodu, a zjistil jsem jednu nepříjemnou věc... V kanále v Necropolis maji bejt hodný Ghoulové, od kterých se dozvim o vodním chipu... Nejsou tam... Co víc, žádnej žebřík nevede do žádný budovi se Setem... A ty Ghoulové venku se mnou nechtěji mluvit? Nemám něco špatně?
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

SlipKnoT: Pastýřská hůl je sice na energetické články, ale je to zbraň na blízko, tedy je brána jako chladná.

Pokud v kanalizaci opravdu nemáš mírumilovné ghúly, je to špatně, ovšem spíše odhaduji, že jsi špatně hledal ;-) Kanály pod Nekropolí jsou docela rozsáhlé. Byl jsi i v dalších částech?
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Ne, žádný další části tam nemam... Nebo teda skoušel jsem jestli tam jsou ale nebyli...

EDIT: Opravdu to neni energy zbraň? A myslíš, že má cenu do Energy zbraní investovat?
Odpovědět

Zpět na „Fallout“