Fallout: New Vegas

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Uživatelský avatar
Gothmog
Sigilan
Příspěvky: 62
Registrován: 3.4.2006 18:17
Bydliště: Nové Město na Moravě (přes tejden Praha)

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od Gothmog »

Zbraňové dovednosti mají vliv pouze pokud nedosahuješ potřebný počet bodů pro danou zbraň. A poznat to je. Zvlášť v případě sniperských zbraní. V okamžiku kdy máš nízký počet bodů pro danou zbraň zaměřovací kříž sebou povážlivě hází. Tohle jsem si uvědomil v okamžiku kdy jsem přezbrojil ze sniperské pušky na Gausse. S dovedností 30 a méně netrefíš na dálku ani stodolu. V boji na blízko se to ale asi výrazněji neprojeví.
Co se týče soubojů tak jsem používal vats velmi často a přišel mi velmi užitečný. Nemám moc zkušeností z 1ps stříleček takže mi zastavení přišlo jako dobrý způsob jak přejít na kolový systém soubojů. V okamžiku kdy se na člověka valí dva párači stačí zastavit boj a střelit oba do hlavy a spadnou dřív něž doběhnou. Běžným způsobem bych je asi nedostal. Ale tohle je otázka preferovaného stylu hry a každý si může vybrat ten svůj což mi přijde jako klad.
red great wyrm - můj favorit
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Fallout: New Vegas

Příspěvek od PostTrauma »

Já vám teda nevím, všichni pějí chválu na New Vegas, jak je to oproti F3 úplná pecka, ale mně to přijde skoro to samý. Jedinou změnou je vyšší obtížnost dosažená předěláním bojového systému. Pak je tam taky spousta dalších serepetiček à la tvoření nábojů, stimpacků a dalších nesmyslů, jejichž hlubší smysl jsem ještě neobjevil, akorát mě ty suroviny otravují v inventáři. Kol dokola mi to přijde ještě o krok blíž Oblivionu než F3 - dokonce už člověk sbírá i ty blbý kytky a míchá lektvary. Krom toho nejsou nikde žádný obchody, kde by se všechno to haraburdí dalo prodávat.

Zas nechci říct, že by F3 bylo lepší než NV. Jen mi nepřijde, že by došlo k nějakému výraznému zlepšení. Ani se neztotožňuji s ódami na NV.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Odpovědět

Zpět na „Fallout“