Oblíbená bestie

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Darkrider
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 28.4.2006 12:17
Bydliště: Smer jih chci zkoumat jungle na ostrovech yuan-ti

Oblíbená bestie

Příspěvek od Darkrider »

Tak jaka je vaše oblibena potvora :twisted: ?Mě se liby Drak ktery hlida křižovatku u Kuldaharu.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Goblini, skřeti - ach ta nostalgie.
A především kostění golemové/šavlozubí kostlivci (?) - jedna z nejhezčích potvor v IE :-P A navíc z nich lze v Dornově hlubině vytvořit pěknou hromádku :-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Re: Oblíbená bestie

Příspěvek od Tokkar »

Darkrider píše:Tak jaka je vaše oblibena potvora :twisted: ?Mě se liby Drak ktery hlida křižovatku u Kuldaharu.
Černý acidproof drak Chahopek. Pěkná sviňka. To nejtěžší v originální IWD sérii. Ale i toho lze zabít v podstatě bez boje.

2 yenn: Šavlorucí kostlivci. jjjj. krasné hromádky z nich vznikají. ;-)

A můj nejoblíbenější soupeř je rozhodně Razův Nym z Renovation.
Je to pěkně mazaný a nepříjemný protivník. Nedá se je tak očůrat (jako Chahopek).
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbená bestie

Příspěvek od Adieu »

Darkrider píše:Tak jaka je vaše oblibena potvora :twisted: ?Mě se liby Drak ktery hlida křižovatku u Kuldaharu.
V Icewind Dale je někde u Kuldaharu drak? :shock: Já znám jen Icasaracht z HoW a toho chcípáka z Chultu ve dvojce. A pak samozřejmě ty menší dráčky útočící V ID2 spolu s wyverny...
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Adieu: Řeč je o tom "chcípákovi" ze dvojky. (skoro souhlas s označením ;-) )
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

yenn: Joo, tak tohohle chcípáka jsem jako jedinýho nezabil.:lol: Má u sebe aspoň nějaký předměty, aby člověku ty nervy stály za to? Zkoušel jsem ho dostat tolikrát a on byl maximálně zraněnej... Jak řikám: prostě chcípák.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Adieu: ľutovať môžeš akurát tak to, že si nezabil snáď najsilnejšiu beštiu vo všetkých IE hrách... inak nemá nič a je za neho žalostne málo XP...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Yachiko píše:snáď najsilnejšiu beštiu vo všetkých IE hrách...
Strážce Chahopek??? :shock: V IE hrách je hromada soubojů, které mi dělají větší potíže, a z draků mi přišel asi nejslabší (možná na úrovni bezejmenného draka z ToB, ovšem s tím se střetávají postavy na podstatně vyšších levelech). Je ale pravdou, že jsem se Strážcem bojoval pouze jednou, třeba jsem měl pouze štěstí.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

yenn: Skoro všechny draky dám v IE hrách na první pokus, ale toho Chahopka se mi nepodařilo dostat ani napotřicátý, a tak jsem se na to vybod... Možná je důležitý i složení party :think: .
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Podľa mňa je zo všetkých drakov v IE hrách najsilnejší... teda IWD1 som nehral to tam neahŕňam...
a tou najsilnejšou beštiou som myslel najsilnejšiu potvoru samu o sebe a nie neajťažší súboj... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Příspěvek od dodo »

ten drak chachopek (ci jak mu meno) je najskor najsilnejsi preto ze sa vie az pekelne casto trafit (aj jeho posledni utok ma fest nehorazne visoke "thaco") a v 3.edicii v podstate neje nic efektivne cim bi sa proti jeho utoku dalo branit (SS a IS pohlti max. 10 bodov zranenie na jeden zasah co vlastne znamena ze takto zasiahnuta postava utrzi asi 20 bodov zranenia , co je vzhladom na to ze ten drak ma 4 utoki na kolo, hooodne vela), navise jeho utok okamzite zabije vsetki vivolane potvori (takze ani ziadni "zivi" stit sa neda velmi dobre pouzit), ja som ho zlozil tak ze som na svojho barbara zakuzlil klericke kuzlo (nanestastie neviem nazov toho kuzla) ktore redukuje vsetki fizicke zranenia o 30 bodov po dobu troch kol a potom som ho uz len kosil zo vsetki svojich siil;
co sa toho draka tika suhlasim s tim ze ten drak bol asi najtazsiim drakom s ktorim som bojoval (samozrejme pocitam boje v hrach BG a IWD), ale najskor to je prave tou 3. ediciou (v BG vam staci ochrana pred magickimi zbranami tak ochrana pred ohnom/bleskom/ladom/, ktomu troska stastia a drak vas v podstate nema ako zranit).
ps: ja osobne si nedokazem predstavit boj s chachopekom pri mode Heart of Fury ("srdce besu" , ci tak dajako); ohromne visoke skodi , ohromne visoke "thaco" ; podarilo sa to uz niekomu?? a ked ano tak ... ako pre pana jana???
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Chahopeka jsem měl hodně "rád" ale má nejoblíbenější "potvora" pokud se to tak dá nazvat, je ta pětičlenná družina na hřbitově v Kuldaharu. To je prostě souboj, jak má být
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

V tomhle souhlasím stoprocentně s Arianem. Chahopek je možná těžký (já ho kuchl napoprvé), ale je těžký takovým levným způsobem - rezistence, hodně HP... Kdežto ta Pětka je souboj, kde musí hráč zapojit i hlavu, dobře ho zvládnout takticky... Prostě je komplexnější a zajímavější. A imho taky těžší.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Áno v tomto s vami tiež súhlasím... Chachopek je síce silná beštia, ale Päťka je o niečom inom... aj keď tam sa tiež dá polemizovať, pretože jeden z tých bojovníkov je odolný absolútne proti všetkémeu a na to, aby ste ho zabili musíte najprv získať Cera Sumat a doraziť ho ním...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Pětka je můj nejoblíbenější souboj snad ve všech RPGčkách, narozdíl od Chahopka se mi ji podařilo dát po pár pokusech, takže zase tady já nechápu řeči o obtížnosti. :lol: Holt Chahopek je jinačí sviňka. :evil:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“