Družiny na Páteři světa

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět

Kolikačlennou družinu preferujete?

1-2
10
8%
3-4
13
10%
5-6
95
72%
To je různé.
14
11%
 
Celkem hlasů: 132

Uživatelský avatar
Eowaraldor
Lim-Lim
Příspěvky: 42
Registrován: 9.10.2005 17:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eowaraldor »

No na insane určitě ne :-) ! Nechával jsem ju na normální .. nic sem neměnil .. Ale věřte mi není to zas tak těžký u klerika i druida máte za chvilku takový AC že vás nic netrefí (s obrannýma kouzlama - zvlášť jedno co přídává 6 k AC je dobrý) a útok si u nich jde taky boostnout (na monstra imunní na magii) takže no problem možná by to na to insane aj šlo. Ale ze začátku mi to problémy dělalo to jo ..
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Eowaraldor: na normální? To je slušné ;-) . No, lidem to prostě přijde zvláštní, protože opravdu nemáš v družině jediného "čistého" bijce (bojovník/paladin/hraničář), který by vychytával alespoň některé rány, takže všechno jde do žeber těch slabších druidíků, mágů atd. ;-) .
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

Tak to seš dobrej....s touhle partou nych to na normální obtížnost hrál tak 2měsíce.....
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Kdyz to jde s takovými postavami uhrát solo, tak proc by to neslo v 6. :roll:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

Tokkar: Já ybch řekl že za takovýho druida je to lechčí solo než v 6ti...
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

Lol,moja prva parta v IWD I bola:Fighter,Fighter,Mage,Thief,Cleric,Paladin :oops:
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Eowaraldor píše:u klerika i druida máte za chvilku takový AC že vás nic netrefí (s obrannýma kouzlama - zvlášť jedno co přídává 6 k AC je dobrý)
Ano! Můj veleoblíbený Entropy Shield - +6 k AC, imunuta na střelné útoky (na HoF se VELMI šikne v Dornově hlubině), 50% odolnost proti elementálním útokům etc. a +2 k záchranným hodům. Krása 8-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Eowaraldor
Lim-Lim
Příspěvky: 42
Registrován: 9.10.2005 17:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eowaraldor »

Tak teďka hraju ve složení:
Člověk - Druidka
Půlčík - Klerička
Člověk - Bardka
Gnóm - Iluzionista/Klerik
Člověk - Nekromantka
Půlelf - Zlodějka/Kouzelnice
Hraju asi 12 hodin a už jsem v Dornově hlubině :-) . Ale tu vylepšenou Yxunomei sem nakonec vzdal a odinstaloval :oops: .
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Já určitě všech šest postav. Člověk tím může využít schopností všech a jeden seouboj lze vyřešit několika způsoby. Za sólo by mě stále ta samá strategie rychle omrzela.
Na druhou stranu je někdy nepříjemné hlídat si slabší členy party.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Příspěvek od dodo »

Valgard píše:Dohral som to s 6 člennou partou :
človek - paladin
trpaslík - bojovník/klerik
polelf - bojovník/druid
gnóm - zlodej/iluzionista
elf - hraničiar
človek - bard

S touto partou sa mi hralo veľmi dobre. Hlavne bojovníci po naboostovaní od zvyšku party boli riadne silný.
no tak a teraz si mi dal dalsieho chrobaka do hlavi, ja za svojich mladich cias som bol ohromni maniak do magie a rozhodne nieco z toho vo mne nieco ostalo , taze to musim viskusat s takouto kuzelnickou partou:):).
no a co sa temi tika tak ja osobne ovela radsej preferujem 3 az 4 postavi , lebo zvicajne s takim poctom neje problem urobit level limit , a co dokaze nahonit viac ako kuzlo vo vasom invemtari ktore si nemozte opisat len preto lebo nedosiahnete pozadovani skusenostni limit
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

No keď sa na to tak pozrieš, tak to je skor bojovnícka parta ako kúzelnícka :). Ale je pravda, že aspoň nejaký druh "mágie" vie každý z nich. Ja som čaroval skor pomocné kúzla a tým posilňoval bojovníkov. Tých priamo útočných kúziel som veľa nepoužil. Ale každý má iný štýl hry. Poznám takých ktorí hrajú úplne bez klerikov a radšej zoberú ešte jedného mága. Niektorí zase viac používajú zlodejov. Asi koľko ľudí, toľko štýlov hrania ;-) .
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Příspěvek od dodo »

raz ked som zacinal hat bg2 tak som to skusil bez klerika , ale ked som dosiel ku nemrtvim a vampirom tak som si velmi richlo uvedomil ze to takto dalej nejde:( , ono mne osobne , ak mam v druzine viac ako 3 postavi tak (a ani jeden z nich neje klerik ci pripadne druid) pre mna osobne je vihodnejsie zobrat 4.postavu klerika
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

Pre mna tak isto,klerik je imo dost dolezity,aj ked asi viac v IWD I ako v BG II,lebo tam ho vyuzivam len na OBNOVU po vampiroch.V IWD I sa mi zdalo prenho viac vyuzitia,neboli tam ani take dobre heal flasky ako v BG.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Také mám rád klerika - je to takové polo-bojové povolání (např. zvláště v IWD výborné Duchovní kladivo 8-) ), disponující pak hlavně nezbytnými léčivými kouzly (i když druidova nabídka také není k zahození). Rozhodně mi přijde klerik vhod.
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

IWD I:1.V com je dobre povolanie fighter/Druid,dost som o tom pocul,ale mne nejako extra dobre nepride.
2.Teraz mam v parte druida,ake zbrane s nim pouzivate vy?Ma vlstne nejake special predmety?Pamatam si Arundelovu palicu.....thats all
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“