Technické problémy

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Sargon
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 1.12.2007 20:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sargon »

Hledám už od rána... zatím nic snad něco najdu... Co bych tak zhruba měl vypnout? A jak funguje v IWD 3d akcelerace, respektive proč to ještě mnohonásobně zhoršuje?
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Máš hru v originále? Nejlépe z NXK?
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Sargon
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 1.12.2007 20:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sargon »

Ano, v originále, Icewind Dale Complete /včetnš HoW a ToL/ na obalu je ještě napsáno nová eXtra Klasika... jestli je z NXK to nevím.. ani nevím co je NXK... Jinak už jsem v dornově hlubině a tam je vzhledem k počtu protivníku docela záhul...

A to jestli se hra seká záleží na tom zda je originální ?? Já se toho ještě dozvím...
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Nová eXtra Klasika = NXK
Jenomže to by mělo chodit dobře... :think: Mě ještě u starých her pomáhalo, když jsem nechal projet Spybota, Regdoctora a AdAware - některé starší hry špatně snášejí spyware a jiný bordel z netu.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Sargon: Zkus experimentovat s nastavením grafiky - Software BLT a další přepínače - vypni všechny, zapni všechny, vypni jen některé atd.

Jakou máš grafickou kartu? Jestli nVidii, tak tam může být problém, že novější ovladače třeba nepodporují starší OpenGL - ale to teď jen lovím v paměti (a nejspíš to pletu).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Sargon
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 1.12.2007 20:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sargon »

Grafická karta je NVIDIA GeForce FX5200, pravděpodobně nejnovější ovladače...
No upřímně řečeno mě to docela štve...
Uživatelský avatar
Twilight
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 21.11.2007 8:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Twilight »

Skusal si ine ovladace na graf. kartu? Hoci aj starsie... novsie neznamena vzdy lepsie, zvlast ak ide o starsie hry.
...you live, you learn...
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Ak by si potreboval nejaké staré ForceWare k NVidiam tak tu: http://oldapps.com/old_version_nVidia.php
Amandur
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 3.1.2008 14:03

Problém s instalací

Příspěvek od Amandur »

Nejde mi nainstalovat Icewind Dale s datadiskem Heart of Winter - zastaví se mi to v 95 % instalace a neustále se mě to ptá jestli chci ukončit instalaci. Jestli někdo ví co s tím dělat - ať prosím napíše
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s instalací

Příspěvek od Mecker »

Nejpravděpodobněji je to vadné CD!
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s instalací

Příspěvek od Carlos »

Amandur píše:Nejde mi nainstalovat Icewind Dale s datadiskem Heart of Winter - zastaví se mi to v 95 % instalace a neustále se mě to ptá jestli chci ukončit instalaci. Jestli někdo ví co s tím dělat - ať prosím napíše
Zkus se tu porozhlédnout, tenhle problém se tu už řešil. Mimo jiné se stal mě, ale nejsem zkoumavec a řešil jsem to buď zformátováním disku nebo odstraněním spyware. Už si nejsem vůbec jistý. Taky si zkontroluj, jestli máš čisté CD.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s instalací

Příspěvek od Artemis Entreri »

Ano pár viru to dělá takže ti radím bu´d si pomoš sušným antivirem anebo reiinstal windows.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s instalací

Příspěvek od MCZ »

Tam je to opravdu těžko určit, takže bych jako první ze všeho hru zkusil nainstalovat hru na jiném počítači. Tím se zjistí, zda je vada na nosiči či na pc a jak tedy dál pokračovat.
maareek
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 7.6.2008 12:35

Problém s Icewind dale II a BG I

Příspěvek od maareek »

Ahoj pročítal jsem si forum abych tady nepsal neco co uz tu je ale bouhzel musim. Mám takovy problém s Icewind dale II : in stalace vsechno probehne v poradku dostanu se do nastaveni sve postavy vse porad jde jak ma ale kdyz dojdu k VZHLEDU tak me to vyhodi do windowsu. Jednou jse se dostal i do hry kdyz jsem si nevolil postavu dokonce jsem prosel doky ale potom jsem najel do inventare a zase me to vykoplo :( :( Psali jste tady at preinstalujeme ovladace vse jsem udelal a nic:( Ani na noteboku to nejde porad ten sami problem vubec tomu nerozumim!
U BG I mám problém podobny instalace taky v pořádku voleni postavy bez problemu ale jak kliknu na pokracovat a zacne se nacitat hra tak se to ve ctvrtce zmrazi a nic vykopne me to do winu a napise to neco jako ,, C++ runtime error,, to same i na noteboku:( Hrozne si to chci zahrat po dlouhe dobe a nemuzu. BG II mi funguje takze nevim :( Poradte nekdo prosim moc !!! dekuju
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Icewind dale II a BG I

Příspěvek od sevencreature »

Napiš přesně tu chybovou hlášku, co se ti zobrazí.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“