Voľná diskusia

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

xRage: Nevím jak v IWD2, ale IWD + HoW lze za sólo rangera dohrát (ale ono asi není moc povolání, za které by to nešlo).
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

mno hmm povodne to skoncilo v zlom topici

takze idem rozohrat IWD2 solo za rangera

nejake rady?
napriklad ake hodnoty statov ssi mam dat, teda co odporucate pre rangera(ja osobne volim int8 dex14, wis18(alebo kolko sa da dat na max), str14 a mno charismu tiez chcem nejak znizit, ale budem to hrat solo, hodi sa mi charisma do rozhovorov? nebude nejak prekazat hodnota charismy okolo 8?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Já bych teda nedával WIS 18, 14-16 by mělo bohatě stačit...

Jinak CHA samozřejmně ovlivnuje diplomacii a podvádění atd...vzhledem k tomu, že jedeš sólo by to chtělo trochu trochu víc INT(na bodíky) a CHA.

Btw jedeš subrasu, nebo čistýho?
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

cisty human, female uz som lvl 10 :-D mno a tu wisdom som nakoniec premyslel a dal ju na 15... a charismu na 10, to iste s inteligenciou... a zvysok 50 na 50 medzi str a dex :-?

zvysim si int na 12, aby som mal dostatok skill pointov, a inak nvm... obcas hodim nieco do bluff diplomacy a itimidate, takze s rozhovormi nieje velky problem...


zatials a to da, ale uz som vo fortress a tam musim vzdy zdrhat, hladat po kade na mna budu utocit len archeri, dost tazky superi su shamani ci goblinsky, alebo orksky to je jedno :D


a hm, dobre je davat si body do animal empathy, pretoze obcas sa zide ukradnut nepriatelovi jedneho ci dvoch worgov, snakeov, atd ;-)

btw aky zmysel ma wilderness lore? vyhodi mi to info o lokacii kde sa prave nachadzam, o tom ake potvory tu su, ale nevidim v tom ziadne nejake vyznamne plus :-?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Je to jen o tom, že se dozvíš, co za bestie se v tý lokaci zrovna nachází... Jinak, jak tvoje cesty pokračujou?
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

prave som havaroval s oswaldom vo vzducholodi, vyzabijal vsetko(aj toho kapitana :-D ze prej: dam ti tuto explosiv... ehh... liecivu flasticku, na vypi to :-D ) okrem tych rangerov a druidov... to je teda fest huste... nabuduce ked pojdem solo si beriem elfa, alebho half elfa... pretoze ta spell resistance sa nevyrovna snad nicomu :-?

mno, som na 13tej urovni, cisty ranger, mam dirty fighting, dash, power attack(ten nepouzivam) a cleave... chystam sa vziat si improved ciritical(znizi mi range na critical o jeden bod, cize namiesto 19-20 budem mat 18-19) a inak to celkom ujde :lol:

teda az na to, ze musim najprv odfiknut casterov(shaman, sorcerer, druid, atd), pretoze ked dostanem paralyzu som v momente mrtvy :-?

aa este snad dodam, ze musim vkuse zdrhat z boja, dat si rest a vratit sa spat :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Hlavně pak nezapomeň dát vědět, na kolikátým levelu jsi to dohrál :-D :-o .
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

jasne :-D

len ma mrzi to, ze dostavam expy len za questy a napriklad giantov... totizto vsetko je prilis nizko podo mnou, davam to s problemami a dostanem za to mozno 40-50 gold, alebo tie yeti pelt atd... :-?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

V jedničce to tak snad ani neni... To je dobře.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

lol, teraz expy dostavam len z "bossov" :lol: som 14ka, v ladovom palaci... co bol ten panter/druid a ranger na brane do toho andurilu, ci jak sa to, tak tych som nezabil... zabil som dvoch vlkov, jedneho rangera a zdrhol do mesta(alebo co to je :P ), skratka som an nich nemal... btw, ta sherincal bola extremne lahka... keby sa tak nevrtela a nezdrhala do minuty by bolo po nej :lol:

tajomstvom uspechuu je ten predavac s kuzlami a predmetmi... trikrat som zakupil summon monster IV(na zbavenie sa warriorov), fire shield(blue, red), freedom of movement, este nejake dalsie obranne kuzla, prisiel tam, rozbil s monstrami warrov, sherincal cakala za rohom a bum bac, bolo po nej... :-P :twisted:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

xRage: Tak co brácho, jak to pokračuje?
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

dalsia kapitola :-D fuu, som si dal den pauzu(taham might and magic6-9 a bavim este NWN :-D )

mno, hmm, chystam sa do fel woodu, momentalne som vybavil dryadu, pani papajucu deticky(oki, este ju zabit, ale to je pre mna skoro nemozne, ved ta zena ma pri sebe kopec trolov :cry: ), chystam sa dalej :-?
ale ide to, bratu, ide :-) ale je to moooc huste, az moooc :twisted: najhorsi na tom celom je nedostatok miestaq v invetnari... takze mam 2xscroll case, 2xgem bag, 2xpotion bag, 1xbag od holding... btw, momentalne mam cez 1300 zabiti :-D

a zbrane? momentalne mam tu everblasting torch, nejaky swrod +1cold dmg a kooopec sipov... btw, co odporucate viac? longbow +2, alebo masterwork longbow(+2, myslim :-? )?

a inac mam v bag of holding kopec sipov, kazdy na inu situaciu :-P a samozrejme everlasting arrow ;-)

inac, osobne somsa najviac tesil na fel wood... ked som to hral prvykrat, tak som sa vo felwoode nevedel bez navodu ani pohnut... a teraz sa v tom bludeni sem a tam vyzivam :-D

a moj navacsi problem? trolovia :shock: co by som necakal, v minulej kapitole som dava toughened(alebo tak nejak) ice trollov na par sup, tak teraz mi robia problem... ale je pravda, ze ich je o dost viac pokope... a prosim, nejaku radu... potrebujem item nieco of freedom, skratka proti paralyze a holdingu :-( v NWN by to samozrejme riesil cloak of freedom, tu vsak netusim co a ako :-(
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Zabi jen jí, na troly se vykašli...
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

lol :D jasne, ale ked ich je tak desat okolo mna, tak ich nemozem len tak ignorovat :-D

a navyse som krvilacny ranger! :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Sniž si obtížnost
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“