IWD 2 Solo

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Lucates
Sigilan
Příspěvky: 291
Registrován: 17.3.2008 9:01
Bydliště: večne na cestách...
Kontaktovat uživatele:

Re: IWD 2 Solo

Příspěvek od Lucates »

aha...nejak mi uniklo, ze sa bavime o solo monkovi :roll: ale tak mimo vynimocnych situacii ako napriklad s tym trollom, tak by som pouzival prevazne ruky...
SwaCZa
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 24.3.2008 13:11

Re: IWD 2 Solo

Příspěvek od SwaCZa »

Lucates píše:aha...nejak mi uniklo, ze sa bavime o solo monkovi :roll: ale tak mimo vynimocnych situacii ako napriklad s tym trollom, tak by som pouzival prevazne ruky...
To ti unikla dost zasadni myslenka tohoto topicu :eh:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: IWD 2 Solo

Příspěvek od sevencreature »

Lucates píše:ale tak mimo vynimocnych situacii ako napriklad s tym trollom, tak by som pouzival prevazne ruky...
Dohraj to s monkem solo a potom nám můžeš popisovat svoje veselé příhody, jak používat holé ruce - praxe je přece jen někdy nutná a teorie je lepší ověřovat v praxi - bez testů se nějakých užitečných závěrů člověk zpravidla nedobere...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Lucates
Sigilan
Příspěvky: 291
Registrován: 17.3.2008 9:01
Bydliště: večne na cestách...
Kontaktovat uživatele:

Re: IWD 2 Solo

Příspěvek od Lucates »

7c: raz sa do toho pustim :-) az dohram BG1,2 a IWD1,2 s partiou...len teraz ma nejak presla nalada to hrat, lebo po tom, ako som 4 mesiace len planoval a stale zacinal hrat BG od zaciatku s novou postavou, tak teraz ked som to chcel uz normalne hrat, tak som zistil, ze uz ma to tak nebere :-D
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: IWD 2 Solo

Příspěvek od Artemis Entreri »

IWD2, IWD jsem dohrál za partu prislo mi divny hrat jen za 1 charr. Ale BG2 jsem dohrál za Temný rytíř (z nějakýho modu)
Name: Arthas a parádně jsem se bavil :lol:
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Dlakovlk
Sigilan
Příspěvky: 30
Registrován: 8.11.2008 12:00

Re: IWD 2 Solo

Příspěvek od Dlakovlk »

IWD1 je dost nepremyslene co sa tyka solo.Tak napriklad mojmu hraniciarovi v dracom oku druhe patro dosli ohnive a kys.veci a proste som uz nemal ako dorazat trolov ktorych niekde bolo aj 5naraz tak kym som polozil posledneho ,prvy sa znovu postavil.A v obchodoch sa nedaju kupit ani ohnive sipy ani nic proste som si musel kuzelnicku vytvorit :( a potom ako je ten spolok v podzemi tak aby ste ich odhalili musite odonknut dvere takze som musel zlodeja vytvorit,no proste smola a ani nechcem vediet kolko takychto zasekov by ma este cakalo tak som si rovno vytvoril celu skupinu :/
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Dlakovlk: Je dobré zabíjet troly tak, abys jich mohl jedním ohnivým lektvarem zlikvidovat několik. Většina zamčených dveří a truhel jde vypáčit silou (občas je třeba zvýšit si ji lektvarem). Každopádně už dvakrát (skoro třikrát) jsem IWD dohrál bez zloděje a bez mága.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Dlakovlk
Sigilan
Příspěvky: 30
Registrován: 8.11.2008 12:00

Re: IWD 2 Solo

Příspěvek od Dlakovlk »

yenn-hej hej to som tak robil ze som to hadzal ked boli na kope ale vela krat ich to nezabilo a proste mi dosli presne pred tym subojom kde ich je asi 5-6 pri sebe.Mohol som ich obist alebo odlakavat ale to uz by nebolo ono.
Kruci ono to ide zamky aj vypacovat??? :wall: :wall: :wall:
Uživatelský avatar
Lucates
Sigilan
Příspěvky: 291
Registrován: 17.3.2008 9:01
Bydliště: večne na cestách...
Kontaktovat uživatele:

Re: IWD 2 Solo

Příspěvek od Lucates »

normalne som dostal teraz chut si zahrat IWD za solo barda, ale jedna vec ma napadla, ze nebude mu potom zbytocna jeho piesen, kedze nemozem bojovat a hrat zaroven? mam na mysli IWD1, v dvojke je na to tusim nejaky skill...to uz potom by som to asi skor hral duo...ale chcel by som ist solo, vedel by som si to dobre oddovodnit, co sa tyka role playingu :-D
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: IWD 2 Solo

Příspěvek od Bhaall »

Mno 1 kolo ti ta písen ještě vydrží :) ale používej stun song a je to...
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Luc: Nejsem si jistý, ale bard měl snad i nějakou léčící píseň? (možná to bylo v Bard's Tale, nejsem si teď jistý) Ale v IWD2, jak už napsal Bhaal, je omračovací písnička asi ten největší hukot :lol:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
alibaba
Sigilan
Příspěvky: 37
Registrován: 19.5.2009 19:00

Re: IWD 2 Solo

Příspěvek od alibaba »

iwd 2 se da v poho dohrat, teda slo to hladce na patchi 2.01. Char: wild elf/zaklinac, staty:10/zbytek/12/14/4/16, pak je dulezity vybrat spravny kouzla, tak aspon napisu taktiku, budto na sebe nekouzlit vsechny mozny obranny kouzla(+schopnosti typu expertise,dodge,...) s miror image a pak v klidu hazet straslivy vadnuti, opozdeny fireball. nebo kouzlit mass dominate, summon monster IX, summon shadow a pak dat mass haste. na bosse plati vyborne disintegrate(Xwim,Shenrical), proti drakum na sebe zakouzlit ohnivej a mrazivej stit+miror image a hloupej drak se sam vlastnima utokama zabije...

Co se tyce rychlyho lvleni: normalne dosahnout lvl 10, pak pokracovat dal ale nechat postavu na 10 lvlu(u me to bylo az do konce ledovyho palace), pak az bude mit postava 191 000 expu(porad lvl 10), tak ji povysit na 19lvl, a dostat se uplne nakonec bez navysovani lvlu... pak pred poslednim soubojem dat lvl up, bude dost expu na lvl 29, mozna 30 :).

Finalni bitva:nakouzlit pred ni na sebe vsechny obranny kouzla, pak sejit dolu... v mistnosti kde sou dvojcata napred zabit vyvolavace vpravo, pak odbehnout do levyho horniho rohu a z nej na dvojcata strilet jedno straslivy vadnuti za druhym. to pravdepodobne neustojej hahaha... pokracovani souboje-doplni se vyprchaly obranny kouzla a hura na ne, staci mass dominate na ziskani rytiru, pak cone of cold, sem tam nejaky summon IX a modry stit.... nemaj sanci
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: IWD 2 Solo

Příspěvek od Bhaall »

Trochu mě to připadá jako : Návod jak dohrát, ale neužít si hru :think:
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Zero
Sigilan
Příspěvky: 152
Registrován: 24.3.2009 18:11

Re: IWD 2 Solo

Příspěvek od Zero »

Já bych to chtěl zkusit za někoho solo, ale vyloženě mě sere snižování zkušeností na dalších levelech.
Teď to hraju se čtyřma postavama, jsem na konci 4. kapitoly, a už od 3. nedostávám žádné expy, za silnější stvůry minimum.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: IWD 2 Solo

Příspěvek od Bhaall »

Ease of Use pro IWD 2 by to mohlo vyřešit 8-)
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“