Otázky a odpovede

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Ajantis píše:Největší šok Tě ale čeká, až zjistíš, kolik je za něj XP. :lol:
JJ, ta porce mě málem porazila :D

Vanda: Jak píše Ajantis - když už jsi ho sejmula až 'na dostřel smrti' - drobnými úpravami taktiky už ho nějak pod drn dostaneš ;) V tomhle směru 'cheatuj' až se bude páteř svéta zelenat :twisted: Tím mám na mysli hlavně velmi důkladnou předbitevní přípravu - vyvolat a posílit co jde a pak na něj sypat úplně vše v co nejrychlejším možném sledu 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

další otázka týkající se IWD2: Bude mi někdy k něčemu mrtvé tělo ženy, muže, kočky a vysušené srdce?
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

*mňau*
Jak já později litoval, že jsem tu mrtvou kočku s sebou neměl. Huckleberry Finn mě nic nenaučil. :wall:
K postupu v ději nutně nepotřebuješ žádný, ale pro takové zajímavé předměty se (až na tu ženskou) využití občas najde...
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Vanda - óó jak parádní je v tomto směru první hraní RPG. Tahat se celou hru s něčím v báglu abych na konci zjistil, že mi to k ničemu není, a nebo si naopak nadával, že jsem to sebou nevzal .... :mrgreen: ;)

Ale abych ti odpověděl - vážně už nevím :-D
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
El_Indio
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 3.5.2007 19:29

Příspěvek od El_Indio »

Zdravím, měl bych dvě otázky k Icewind Dale II:

1) Teď se mi během hraní přihodila taková nemilá, zvláštní věc. Jednu z mých postav pravděpodobně potkal nějaký bug, neboť jí z ničeho nic klesl počet hitpointů z 88 na 18. Nebyla pod vlivem žádnýho kouzla, ani kletby, ani nemoci, či něčeho podobného, prostě šla spát za stavu 11/88 a probudila se se stavem 18/18. Myslel jsem si že to nebude žádný problém, loadnu si hru, doléčim jí zdraví a až pak půjdu spát. Jenže když jsem chtěl vyléčit, tak se jí hitpointy doplnily opět jenom na těch 18 :-( . Zkoušel jsem tedy takhle chvíli hrát, ale neni to absolutně možný, ta postava v jednom kuse umírá, protože jí stačí jedna rána a je po ní. Takže už mě napadá jenom vyřešit to pomocí konzole, čili se chci zeptat jestli někdo nevíte příkaz na změnu počtu těch hitpointů?

2) A ještě bych se chtěl zeptat jak se dá z postavy odstranit efekt Energy Drain? Bohužel jsem nějak nezaregistroval jak k tomu ta postava přišla, ale pravděpodobně to je následek nějakýho kouzla. Rozhodně to nezpůsobuje žádná součást oděvu a od začátku tim ta postava taky netrpí. Zkoušel jsem na to použít kouzla Remove Curse a Remove Disease, ale nic z toho nefunguje.

Díky za případnou pomoc.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

EL_Indio: Jestli si dobře pamatuju co je energy drain, tak by to mělo jít odstranit kouzlem Obnova.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

El_Indio píše:Zdravím, měl bych dvě otázky k Icewind Dale II:

1) Teď se mi během hraní přihodila taková nemilá, zvláštní věc. Jednu z mých postav pravděpodobně potkal nějaký bug, neboť jí z ničeho nic klesl počet hitpointů z 88 na 18. Nebyla pod vlivem žádnýho kouzla, ani kletby, ani nemoci, či něčeho podobného, prostě šla spát za stavu 11/88 a probudila se se stavem 18/18. Myslel jsem si že to nebude žádný problém, loadnu si hru, doléčim jí zdraví a až pak půjdu spát. Jenže když jsem chtěl vyléčit, tak se jí hitpointy doplnily opět jenom na těch 18 :-( . Zkoušel jsem tedy takhle chvíli hrát, ale neni to absolutně možný, ta postava v jednom kuse umírá, protože jí stačí jedna rána a je po ní. Takže už mě napadá jenom vyřešit to pomocí konzole, čili se chci zeptat jestli někdo nevíte příkaz na změnu počtu těch hitpointů?

2) A ještě bych se chtěl zeptat jak se dá z postavy odstranit efekt Energy Drain? Bohužel jsem nějak nezaregistroval jak k tomu ta postava přišla, ale pravděpodobně to je následek nějakýho kouzla. Rozhodně to nezpůsobuje žádná součást oděvu a od začátku tim ta postava taky netrpí. Zkoušel jsem na to použít kouzla Remove Curse a Remove Disease, ale nic z toho nefunguje.

Díky za případnou pomoc.
1) Když tu postavu zabiješ a pak oživíš, změní se to?

2) Lektvary obnovy, Obnova (kněz 4. level)

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
El_Indio
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 3.5.2007 19:29

Příspěvek od El_Indio »

Razfallow:

Oživovat ještě nezvládám, ale to kouzlo, cos mi poradil na ten Energy Drain (na kterej to zabralo perfektně) jsem zkusil zahrát i na tuhle postavu a ty hitpointy jí to vrátilo. Takže to asi nakonec muselo způsobit nějaký kouzlo, nebo kletba. Ale divný je, že to byl takovej velkej úbytek naráz, že se to maximální číslo změnilo až po vyspání, a že mi to nesignalizovala žádná ikonka , jako u toho Energy Drainu... No to je jedno, hlavně, že je to v pohodě. Díky moc. A samozřejmě díky i AlmSiVi.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

El_Indio:
To co popisuješ je vliv kouzla Vysávání úrovní alias Energy drain.

Jak jsi k tomu přišel? Je to vlastnost některých potvor. Například kostlivců lučištníků ve Vymýceném lese. Při zásahu ti vysajou úroveň pokud podhodíš záchrannej hod.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Wazikasi
Sigilan
Příspěvky: 65
Registrován: 2.3.2006 7:47

Příspěvek od Wazikasi »

Mám ID1 + HoW + TotLM + patch + Renovation. Hrajeme po síti multiplayer a já jsem hostitel. Po nějaké době hraní se mi ztratila z obrazovky levá lišta. Po ještě delší době se ztratila i pravá. Ikdyž hru nahraju, byť starý save, lišty chybí. Máte někdo tušení oč kráčí? Díky.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

u - schová pravý panel
y - schová levý panel (česká klávesnice)
h - schová vše

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Fishtrawn
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 8.7.2007 0:08

Příspěvek od Fishtrawn »

Zdravicko, mam dotaz na ICW1. Dneska jsem si od kamarada pujcil tuhle hru ma origos od CD projektu v cestine se vsema datadiskama. Nainstalil nahral anglictinu,pustil a pohoda. Jenze pak mi zaclo blbnout Hide in shadows, jako ze musim pockat nekdy treba az 10 vterin nez se charakter schova, jindy se zas schova hned a je to docela problem, kdyz chci zabehbnout za roh a schovat se a vono to nejde zrovna tak pak uz muzu jen loadovat a zkouset znova. Myslel jsem jestli to nebude chybka ty anglictiny treba, ale kdyz to necham cesky tak mi to blbne taky. nestalo se nekomu neco podobneho ? popripade nevite jak to opravit aby to slapalo jak ma ? :) predem dik za info...
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Není to chyba. Takhle to v IWD funguje.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Fishtrawn píše:Aha tak to sem netusil :) stejne mi to pride divny,nedavno sme hrali IWD 2 s kamosem a tam mam pocit to slo normalne :) a ted sem zmlsanej asi z baldura tim rychlym hidem :) tak to budu holt muset prekousnout nejak :) thx
V IWD to tuším funguje tak, že se schováš až v dalším kole. Čili občas musíš počkat, než to další kolo nastane.
Fishtrawn
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 8.7.2007 0:08

Příspěvek od Fishtrawn »

A jeste jedna takova hloupa otazka: Nevite kde se nastavuje, aby charakter spal jen 8 hodin a ne do until healed ? :)
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“