Otázky a odpovede

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od Welwet »

Prave to zvazuju..uvidim no :)) ale myslim ze vykrast je muzu i tak :lol:
Obrázek
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od Welwet »

Premejslim jestli tim bugem,v ledovem chramu jak jsou veznove,naexpim druzinu,sice budu silnejsi ale prisery taky..?ß nejakej moralni drb jestli to ma smysl nebo jo..? a take aby to melo vyznam kdyz uz to skousim na tu silenou,..,aby to nebylo nabugovane.. :drool:
Obrázek
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od PostTrauma »

Jaký bug v chrámu?

Mimochodem ty používáš kapsářství? V Targosu to je všechno na miliontý pokus a pak už mě to přestalo bavit : ) Má někdo ve hře něco zajímavého?
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

PT: Třeba šéf Targosu má u sebe prsten ochrany... Je toho víc a nepamatuju si to, protože stejně okrádám všechny. Mimochodem zloděj s obratností 15 (INT 16) a s rovnocennou hodnotou kapsářství s ostatními dovednostmi nemá problém vykrást kapsu třikrát za sebou.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od Welwet »

jasne..potom take v targu v obchodni spolecnosti..u deidry,nebo jak ze to je,je tam amulet na stesti + 1 vsechny zachrane hody....
potom asi nejtezsi je v polnim chramu,tam je myslim paveza a kratkej mec + 1..nebo jen paveza?? uz nvm


PST: mno jak osvobodis vezne vedle nathaniela tak dostanes expy,muzes to furt dokola nacitat a dostavat expy az do aleluja..ale obvikle to delam po 15-16.
jinak jste me toho moc teda ale k te otazce nerekli :lol:
takze si to asi naexpim
Obrázek
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od PostTrauma »

V Targu jsem právě ještě kradl, ale vždycky jsem musel čekat až před odletem do ledového chrámu, abych měl dostatečnou úroveň kapsářství. Myslel jsem spíš později ve hře. Možná jsem to sám i zkoušel, ale už si to nepamatuju, většinou stejně vyvraždím, co jde : ) Třeba Nikadémus nebo Malavon by mohli mít něco hezkého.

Welwet: Takže se tam vězni znovu objeví nebo to musíš uložit a načíst dřív než odejdou? Každopádně je to fixing a je to nemorální : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od Welwet »

Ledova pevnost..
nevi nekdo k cemu slouzi ty dve tela vedle v mistnosti naproti bleskometu..

a taky jestli se nedaj nejak osvobodit ti typosi za zrcadlem..??
Obrázek
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od PostTrauma »

Mrtvoly slouží k vystrašení Yqoga, kterého potkáš (podruhé) v useknuté ruce (jestlis ho nezabil ve skřetí pevnosti).

Osvobodit je jde rozbitím toho zrcadla v místnosti, ale nevyhneš se jejich pomstě.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od Welwet »

eh..tak toho trolla ,nebo bergesta nebo co to je jsem pokazde zabil no..:) ..ty sklenene maniky ,je skoda bo vzdy doufam ze je nejaka moznsot je osvobodit..ale nevadi no..
Obrázek
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od PostTrauma »

Mám problém s Dračím okem. Na levelu 4 v časové smyčce jsem došel do čtvrtého dne a splnil jsem všechny požadavky. Teď mám jít zabít Izbelah, než zakouzlí tu časovou stázi. Sice se mi zobrazí kurzor cestování, když najedu na východ do Vražedných polí, ale když kliknu, nic se nestane. Družina se ani nehne, můžu si klikat, kolikrát chci. Tudíž se nemůžu dostat do posledního dne.

Už se mi to stalo minule a nějak jsem se přes to asi dostal, ale už si nepamatuju jak (možná loadem). Kdybyste někdo věděl, čím to je způsobeno a jak se toho zbavit, byl bych vděčný : )

EDIT: Příčina stále neznámá, ale řešení je poměrně jednoduché. Stačí zadat družině, aby šla do Vražedných polí, ta nezareaguje, potom promluvit s Archonem, aby vás vzal k východu do Vražedných polí a když tam dorazíte, družina automaticky půjde k východu.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
valcik
Sigilan
Příspěvky: 311
Registrován: 5.1.2010 16:13
Bydliště: Záhorská nížina

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od valcik »

PostTrauma,
na tento problém som narazil vo chvíli, keď kráľ Lothar začal pustošiť okolité stavby. Vtedy sa v mape začnú postupne objavovať kňazi a bojovníci yuan-ti a mám pocit, že táto "teleportácia" nepriateľov súvisí s opustením mapky - vždy som jednoducho čakal pri východe k Vražedným poliam a po krátkej chvíli (približne 60 sekúnd) sa východ z mapy sprístupnil. (zrejme treba čakať, až kým sa ukončí "privolávací" skript, ktorý generuje nepriateľov)
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od PostTrauma »

No, po několika pokusech save/load se mi to stalo už o den dřív, kdy se žádní nepřátelé neobjevují. A nevím, jestli jsem čekal přímo 60s, ale čekal jsem dost dlouho a nic : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od Frco »

Mam problem, chcem si do IWD I nahodit cheaty, ked dam pod Game options riadok Cheats=1 a dam ulozit, tak mi vypise:

Subor ..... nie je mozne vytvorit

Skontrolujte, ci su cesta a nazov suboru spravne.

Mam extra klasiku a vistu. Nejake rady?
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od Carlos »

Vypadá to, že to máš nainstalované v cestě C:\Program\Files... Vista potřebuje povolení při editaci souborů z Program Files, pokud jej nemáš udělené předem (a teď opravdu nevím, jak toho dosáhneš), tak ti cheatování bude zapovězeno. Rychlé a jednoduché řešení je prostě hru přeinstalovat třeba do adresáře C:\IWD.

Je to jen jedno z uživatelsky příjemných vylepšení, kterými Vista oplývá. Rada mezi námi - zbav se toho ďábelského systému jakýmkoli způsobem. Uleví se tobě a ve výsledku i PC ;-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od Field Mouse »

jj, na wistách zásadně instalovat jinam než do původních program files na céčku, pak je vše v pohodě :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“