Komentáře k "Cozzinnniho tvorba"

Zde se můžete rozplývat či pohoršovat nad prezentovanými díly.

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Cozzinni: Vies, nechcem, aby Ta kritika odradila od dalsieho pisania, ja urcite chvalitebne, ked sa mlady clovek niecomu venuje, ale mozno by si mal este trochu viac porozmyslat pred zverejnenim niecoho. Myslim si totiz, ze niektori ludia tu zaviedli celkom vysoku kvalitu vtipneho pisania
a aby si sa im aspon trochu vyrovnal, mal by si mozno viac premyslat o kazdej vete co napises, o kazdom slove co napises. Potom sa mozno dostanes az tak daleko, ze kazde slovo a veta bude mat svoje opodstatnenie a zmysel vzhladom na celkovu kompoziciu. :-)
Ale inak prajem vela stastia a napadov, pisanie je velmi narocna vec ako kazde umenie a dopracovat sa k niecomu kvalitnemu chce prax a ambiciu dotiahnut svoja diela do co najlepsieho stavu. ;-)
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Ave píše:Tak tahle básnička byla krutá :lol:
To mě občas napadne nějaký takovýhle štěk. I když svůj největší štěk mám stále rozepsán v kompu. Devět A4ek
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Souhlasím s Arthalionem. Nemyslím si, že kupříkladu JÁ bych byla kdovíjaký přeborník v humoru nebo v rýmovaných textech. Naopak - obávám se, že můj humor je místy dosti pochybný a takovému crovaxovi nesahám ani po kotníky; nehledě na to, že mám problémy třeba i s tím, že chci zrýmovat dvě věty dohromady (a právě proto mi stojí práce na ěnkolika textech :-( ). Řekla bych ale, že u tebe snaha o rým ustoupila snaze o nějakou logiku nebo smysl - jak už v podstatě podotkl Arthalion. Rozhodně ale pokračuj v psaní - žádný suprově psací autor z nebe nespadl a určitě se do nějaké podoby vypíšeš.
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Jen tak kdy sem cheš dát ten kolzet?????? Slibuješ ho už celkem dlouho...
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

wosmahl píše:Jen tak kdy sem cheš dát ten kolzet?????? Slibuješ ho už celkem dlouho...
Zasekl jsem se u Pacific Fighters...
Ale můžu jsem dát prvních dvanáct stránek.
A je to KLOZET!!
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Odpovědět

Zpět na „Reakce, komentáře, kritiky“