Komentáře k "Je těžké být hrdinou..."

Zde se můžete rozplývat či pohoršovat nad prezentovanými díly.

Moderátor: Sadako

Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

crovax en-vec píše:tak za tu větu očekávej chřestýše v posteli[/size] :-D :lol: :twisted:
:anxious: :angel:
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

crovax en-vec píše:Valgard: Jo jasně, je to tvůj názor... (tak za tu větu očekávej chřestýše v posteli) :-D :lol: :twisted:
Ale no tak! To bys mu snad neudělal (nebo jsi všeho schopný? ;-) )
Tokkar píše: Ha, ha. Naostřete si pera pisálkové. SOUBOJ začíná.
Dva se perou a ostatní se baví.
Tak to jsem napnutá jak kšandy, kdo bude mít ostřejší brk :lol:


Teď mě tak napadlo :-? , co bude těžší, jestli nezabřednout do zoufalé snahy o vtipnost, nebo nakopávat slečnu Múzu, aby se neflákala 8-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Příspěvek od crovax en-vec »

Nef: dělám si samozřejmě srandu, od toho jsou ti smajlíci... Já si totiž dělám ze všeho srandu, nebo bych asi zešílel...

Na tvůj dotaz, myslím spíš, že to první. Alespoň u mě to tak je. Múzu dodávají cigaretky pod hvězdami :-D ;-) A neustálé odříkání textu nahlas :-D
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Neferit: Pěkné, pěkné.. - kdyby tady nebyla se svou BG tvorbou též Vampiria, tak jsi pro mě číslo jedna :!: :applause:
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Příspěvek od CeBrk »

Opravdu pěkné a místy i vtipné. Jen je to podle mého pochybného vkusu trochu moc stručné. Tím myslím, že některé rozhovory, popisy osob, lokací, a tak podobně, by snesli detailnější popis. Na druhou stranu, ono je to tak možná schválně. On ten rychlý spád má také lecos do sebe. Ale jak říkám. Pěkné.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

crovax en-vec píše:Nef: dělám si samozřejmě srandu, od toho jsou ti smajlíci... Já si totiž dělám ze všeho srandu, nebo bych asi zešílel...

Na tvůj dotaz, myslím spíš, že to první. Alespoň u mě to tak je. Múzu dodávají cigaretky pod hvězdami :-D ;-) A neustálé odříkání textu nahlas :-D
Hele, já zas pro změnu šílím ze snahy žít normálně, takže celkem chápu. Myslím ale, že kdyby člověk z něčeho nešílel, byla by to nuda.

K slečně Múze můžu říct toliko to, že jelikož nekouřím, budu se muset odhodlat k násilí :roll: :-P
KOFi píše:Neferit: Pěkné, pěkné.. - kdyby tady nebyla se svou BG tvorbou též Vampiria, tak jsi pro mě číslo jedna :!: :applause:
Věř mi, mě vůbec nevadí, že nejsem první. Když jsem první, propadám záchvatům červenání se :oops: ;-)
CeBrk píše:Opravdu pěkné a místy i vtipné. Jen je to podle mého pochybného vkusu trochu moc stručné. Tím myslím, že některé rozhovory, popisy osob, lokací, a tak podobně, by snesli detailnější popis. Na druhou stranu, ono je to tak možná schválně. On ten rychlý spád má také lecos do sebe. Ale jak říkám. Pěkné.
Možná zkusím napsat i nějakou editovanou - tj. obsáhlejší - verzi, ale to je zatím pouze ve hvězdách :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Moc pěkné opravdu.Já jsem jedničku BG nikdy nehrála ale hodně jsem o ní slyšela a tvůj příběh na toto téma je nádherný :applause:
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Jedničku jsem hrála před hóóódně dlouhou dobou, takže si sice pamatuju základní dějovou linii, ale většinu detailů doplňuju z jednoho dokumentu, který jsem stáhla, je to sice anglicky, ale já už si to přeložím ;-) .

Jinak, je to k vzteku; abych vymyslela další díl, k tomu se nějak nemůžu donutit a hlavně najít inspiraci, ale mám už vymyšlený, jak to půjde o dalších několik kapitol dál, než je to teď + fanfic na Diablo, kterej možná sepíšu, ale pochybuju, že by byl zájem o jeho přečtění (a nejspíš by byl velice rychle smazán, páč by to byl totální off-topic)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Neferit: Ve vlastní tvorbě není nic OT.. ;-)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Můžu to zkusit přepsat, ale nejdřív do toho potřebuju dát trochu šťávy, páč by to bylo moc suché. Budu mít malou výhodu z toho, jak jsem bráchovi něco z Diabla překládala; myslím, že to využiju. Teď to jenom dát dohromady... :roll: ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Neferit: Ale copak - zrovna tě políbila můza :?: ;-)

Asi chceš slyšet upřímnej názor, že :?: - No, jako přechod mezi kapitolama to imo není špatný, ale pevně věřím, že Nashkel nabídne více nápadů.. :roll:

Ale z mýho názoru si nic nedělej, bo já bych to nenapsal ani z poloviny tak dobře.. ;-)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Osobně si taky myslím, že by to mohlo bejt lepší (což ale u mě může být vždycky), ale u Nashkelu a po pokračující cestě mám už pár nápadů, který bych chtěla uvést v platnost (možná už dneska - budu se snažit). Uvidím, jak dlouho mě naši nechaj sedět u kompu.
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Báječné prostě báječné jinýchslov nemám......
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Za to další pokračování tě ale musím zplnahrdla pochválit :!: :applause:
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Tak že vám oběma děkuju 8-) ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Reakce, komentáře, kritiky“