Komentáře k "SGW: Hvězdy v plamenech"

Zde se můžete rozplývat či pohoršovat nad prezentovanými díly.

Moderátor: Sadako

Jak se vám mé dílo líbí?

Vynikající! Jen tak dál!
11
79%
Četl jsem horší.
1
7%
Škvár a spam.
2
14%
 
Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

wosmahl píše:doufám že se bude bojovat i na povrchu planet..
bude...neboj, bude.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

wosmahl píše:
Alliance Star Army
No přijde mi škoda, že když už máš Pozemská Repubika, tak proč to takhle amerikanizovat. Dyť i v češtině by se k tomu dal najít název. Jinak super, těšim se na pokračování a doufám že se bude bojovat i na povrchu planet..
V angličtině to prostě zní lépe- teda mě. ;-)

Jo a teď mě to napdlo proč to je v angličtině: AHS vlastně zvnikla z USA, tak proč by název měl být český. Pokud to tedy nebereš jako překlad.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Mecker: No, kdyby to bylo ASS (Alliance of Star System), pletlo by se to s ASS (Alliance Star Ship) ;-)
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Hmm, konečně pěchota. Líbilo se mi to- hlavně helma byla naprosto nadupaná. Jen bych mohl říci, že by mohlo být i více zbraní (jasně komu se to chce vymíšlet, těhle pár příkladů by mohlo snad stačit), ale trochu mě zaujalo, že ta raketa na vzálenost 1500 m prorazí 120 mm a na 50 m 300 mm, nemělo by to být stejné (těch 300 mm), protože raketa letí stejně rychle ne? Teda já přesně nevím, jen se ptám.
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

No super, jen je divný že útočná pušká má jenjednotivý výstřey.. BTW chtělo by to zas daší kapitoku s dějem ty mě baví víc než číst jakou ráži má která zbraň (neříkám ale, že to není zajímavý).
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Mecker: No...takhle. Když po tobě někdo hodí kámen, bolí to víc zblízka nebo zdálky? Raketa má větší průbojnost na malé vzdálenosti, s rostoucí vzdáleností od cíle průbojnost klesá.

wosmahl: Nejdřív dodělám techniku, pak už bude jenom děj. Ale další povídku už mám vykonstruovanou v hlavě.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Cozzinnni: Opravdu si myslíš že je reálný aby jedna armáda měla jen kyborgy a druhá jen lidi? Podle mě je to blbost. Je sice pěkný že kyborgové neznají slova jako odvaha a obětavost, ale taky neznají strach, únavu, paniku, stres atd. Co tím chci říct obě armády by si musely uvědomit že nejde vyhrát válku jen s lidmi a jen s kyborgy... Jestli chceš můžu ti udat dalších x důvodů proč je to nesmysl :-D Co si o tom myslíš ty jako autor?
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

trochu humor s tím "druhým" jedenáctým zářím :-D
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Další povídka. Přiznávám, že je klišoidní, ale já se snažil :oops:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Cozzinnni píše:Další povídka. Přiznávám, že je klišoidní, ale já se snažil :oops:
Co? Mě se líbila, mělo to hlavu i patu. Skvěle vymyšleno.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Cozzinnni: Jak vlastně vypadají Praianští bojoví kyborgové? Popis v rámci popisů techniky budil (aspon u mě) představu že se jedná plecháče typu terminátor...

V nové povídce je bije bodákem přičemž kyborg "krvácí" a vyvalí se z něj střeva...

Mohl bys prosím tě trošku upřesnit bojové kyborgy děkuju.

Jinak i nová povídka se i líbila jen tak dál. Akorát to EMP pole mi nějak nesedělo :think:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

KEBULE: Popis kyborgů je na cestě, hold on.

Jinak kyborg je člověk s mechanickými či elektronickými přístroji v těle, ale jinak je to pořád člověk (s trochou nadsázky se dá říci, že když máš kardiostimulátor, jsi kyborg), který může krvácet a můžou mu téct střeva ;-)
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

Cozzinnni píše:KEBULE: Popis kyborgů je na cestě, hold on.

Jinak kyborg je člověk s mechanickými či elektronickými přístroji v těle, ale jinak je to pořád člověk (s trochou nadsázky se dá říci, že když máš kardiostimulátor, jsi kyborg), který může krvácet a můžou mu téct střeva ;-)
presne! kazdy a vsetko ma pravo aby mu tiekli creva! inac som rozmyslal, ze ked to bude cele kompletne, bude to mat za sebou poriadne korektury a cele to bdue dajak uhladne( :lol: ) ,ze si to dam niekde vytlacit a bude citat pred spanim, pretoze z monitora sa fakt zle citaju taketo veci ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

xRage: Tak teď nevím, jestli to bylo myšleno jako pochvala nebo urážka :think:
Ale i tak díky.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Cozzinnni píše:Jinak kyborg je člověk s mechanickými či elektronickými přístroji v těle, ale jinak je to pořád člověk (s trochou nadsázky se dá říci, že když máš kardiostimulátor, jsi kyborg), který může krvácet a můžou mu téct střeva ;-)
Dobře pokud to máš vymyšleno takhle, tak je to pořád víc člověk než stroj. A pokud není po lobotomii nebo nějakém pořádném výmazu mozkovny smaž tu pasáž o tom že neznají strach nebo jak si to tam měl... ;-) :-) (samozřejmě je to tvoje dílo a tohle ber jako tvůrčí kritiku)
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Odpovědět

Zpět na „Reakce, komentáře, kritiky“