1. ISS - organizace, aktivity a servis pro účastníky

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

2 Lothar: Ať se ti tam líbí :-? :-)
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Lothar píše:Koukam, ze Ajantis premohl mou nerozhodnost s lehkosti sobe vlastni :-D.
Paráda ;-)

BTW prohlédni si FAQ o ISS a dej (mi) co nejdřív vědět, kam všude se chceš nechat přiřadit (tj. typ ubytování - jinak řečeno: chatka vs. stan vs. pokoj fallouťáků; typ penze a případně nějaká účast na akcích, tj dnd a paintball).
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Lothar
Sigilan
Příspěvky: 58
Registrován: 29.9.2005 0:43

Příspěvek od Lothar »

Kong Bao-tan: Diky :-). A o tom pondeli jeste pouvazuj, pak uz na ubytovani nezalezi a jidla tam bude dost ;-).
Vlasák píše:BTW prohlédni si FAQ o ISS a dej (mi) co nejdřív vědět, kam všude se chceš nechat přiřadit (tj. typ ubytování - jinak řečeno: chatka vs. stan vs. pokoj fallouťáků; typ penze a případně nějaká účast na akcích, tj dnd a paintball).
Tak jsem to procetl a:

Ubytovani: Krome stanu beru cokoliv :). Falloutacky pokoj by mel vzhledem ke hre, kterou jsem pred chvili vypnul, jistou symboliku, tak proc ne ;-).

Penze: Tezko rict, kdyz neznam denni rezim. Necham to na plne, pro jistotu :).

Co se tyce aktivit, jsem pro kazdou levarnu. Paintball uz je tusim zabranej, ale to bych prezil. Mam sklon si na podobnych akcich ublizovat :). Dnd bych zkusil vazne rad, ackoliv jsem ho v zivote nehral a me znalosti z Infinity her jsou dost omsele. Zajimave jsou vsechny tri hry, i kdyz nejvic me to tahne k Ravenloftu :). Takze jake mam moznosti?
And now for something completely different!
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Lothar: Na paintball se ještě vejdeš, což je dobře, páč nás díky tomu bude 10.
Frosty píše:Takže 'rezervována' neděle 30. 4., 14 hodina a zatím nahlášeno 9 lidí. Pokud by měl ještě někdo zájem se zúčastnit, nechť se ozve nejpozději do 25. 4. 06 - nebo ať mlčí navždy :-D
V Ravenloftu je afaik také místo, a pokud ne
yenn píše:jsem ochoten své místo přenechat tomu, kdo jinak ke hraní nemá příležitost.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Lothar: ok...

MAx na jednu hru je sedm, takže se vejdeš. U RL by sice asi bylo lépe míň než víc, ale to nevadí ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Lothar píše:Co se tyce aktivit, jsem pro kazdou levarnu. Paintball uz je tusim zabranej, ale to bych prezil. Mam sklon si na podobnych akcich ublizovat :-)
Jak psal yenn ;) ...Pokud to tedy mohu chápat jako závazné upsání :twisted:, tak jim zítra nahlásím změnu počtu a bude nás akurát 5 na 5 8-)

A co se zranění týče - zdravotník přítomen bude, ale musíš stát na správné straně barikády :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

BTW co ty repráky? Věc se už akutní ;-)

Je tu někdo, kdo vezme na každý pád alespoň ty malé chrláky, ať nakonec v dohodě o velkých reprácích neskončíme se zcela prázdnýma rukama? ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Jestli je teda nebere nikdo s autem tak já vezmu repráky z věže, snad to narvu do nějaké tašky. Připojují se přes normální stereo cinch, takže to snad zapojit půjde.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

No já beru autem pro jistotu malé chrchláky, ale pokud máš Aliene větší bedny co jdou připojit k počítači (radši to vyzkoušej) bude lepsi když je vezmeš.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Tokkar píše:No já beru autem pro jistotu malé chrchláky, ale pokud máš Aliene větší bedny co jdou připojit k počítači (radši to vyzkoušej) bude lepsi když je vezmeš.
Ano jdou, vezmu i kabeláž (jack -> stereo cinch)
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

:!: DŮLEŽITÉ :!:

Informace pro všechny případné dodatečné zájemce o účast na 1. ISS.

Místa k ubytování jsou ještě k dispozici v chatkách.
Doporučuji si místo ještě dopředu vlastnotelefonně zarezervovat, ale ani příznivci příjezdů na slepo by neměli přijít zkrátka.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Myslíte, že mi necelé dva litry na celý pobyt budou stačit :?: - Když si představím, co všechno budu muset poplatit (ubytování, stravování, paintball, tričko atd.), tak si nejsem zrovna jist.. :think:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

KOFi píše:Myslíte, že mi necelé dva litry na celý pobyt budou stačit
S Paintballem nevím nevím :lol: (jinak :shock: můj rozpočet je tak litr (triko počítám zvlášť) - a budu se muset vyvarovat nealka :lol:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

KOFi: já počítám že sakum prásk všechno tak nějak vyjde, ale něco do rezervy si samozřejmě beru
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

No dostal jsem se do značné finanční krize, a ještěže mívám na účtu rezervu, aby se mě právě podobné krátkodobé problémy netýkaly. Tímto zdravím Hamstera a vzkazuju mu, že v ceně PISSU se cena za dražší bramborák opravdu ztratí.
Pokud počítám dobře, tak je to 500 jídlo, 500 bydlo, 500 doprava, 500 paintball.
Žralok, který štěká, nekouše.
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“