1. ISS - organizace, aktivity a servis pro účastníky

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

1. ISS - organizace, aktivity a servis pro účastníky

Příspěvek od Vlasák »

Vzhledem k tomu, že již nejseme bezprizorní a vše top-administrativní (termín, místo, průběžně se hlásící účastníci) máme tak nějak z krku, nastává konečně zaměření na to, o čem sraz bude, co na něm bude a tak vůbec prostě "o tom tam" 8-)

Letmým pohledem na dosavadní anketu je vidět jedna věc - velká spousta lidí se těší "že se něčím nechá překvapit" ;-) No, uvidíme, čeho všeho překvapujícího se nadějeme ;-) (speciální smajlík pro Tokkara ;-) )

Jako očekávaný kolorit se ukázalo "posezení nad pitím a krafání" - fajn, tohle je srazový default ;-) Neformální debaty o všem... to je klasika, v které tu máme dost velký skill všici ;-) Tady stačí pouze oživit staré kostry ve skříni a začít o tom, že zbraně +1... ;-)

Celkem často se objevuje sport, ba přímo dokonce "sportovní turnaj" ;-) Konkrétní nadhození mimo obecné slovo "sport" tam jsou dvě - fotbal, volejbal. Tady bude třeba zjistit, zda jsou v místě potřebné propriety (míče). V opačném případě by je někdo musel dovézt.

Neméně frekventovanou aktivitou je kultura a to ne ta pasivní v rámci debat o tom a tom filmu, ale přímo aktivní - hudba /poslech/, film /sledování/, tance /ehm, tancování/. Obávám se, že i kdyby byla v místě televize a video, jsou kazety již relativním archaismem. V tom případě je tedy nutné mít s sebou notebooky (ať už pro video (potažmo s výstupem na TV, byla-li by v místě), tak pro audio). Počítám tady, že notebooky v místě nebudou, takže tady je to na nás.

Přednášky - věc také několikrát zmiňovaná. Není nutno to vyloženě hrotit na přednášky v rozsahu dvou hodin, ale myslím, že i krátké prezentace na 15 minut "něčeho" (herní problematika, hudba, film, literatura, věda, sport...) by sem spadat mohla a nebude to nic vyloženě obtížného pro případné "přednášející" i "posluchače" ;-)
Nebojte se být trochu exhibicionisty a ukažte osazenstvu, v čem se vyznáte, a co by mohlo být zajímavé vykládat do pléna. Tady fórum samotné ukazuje, že takovýchto témat je dost, proč o nich jen neinteraktivně psát...? ;-) Jak říkám, netřeba to hrotit, může to být to samé, co pokec, ale s dopředu danou hlavou a patou ;-)

Svoje opakované zastoupení v aktivitách měly i výlety, které rozhodně při potenciálním třídenním sezení na místě nejsou od věci. Tady bych slovo nechal spíše výletníkům - jaká forma by to byla a jestli by to nebylo spojené s LARPem.

Hraní DnD - poslední několikrát zmiňovanou aktivitou bylo hraní DnD. Jednou dokonce ve smyslu "pořádné hraní DnD". Snad se nějak podaří splnit poptávku - pokud na srazu přítomen budu, budu počítat s DMováním (tedy vedením hry). Tady bych i hodil rukavici do pléna, protože myslím, že i někteří z účastníků by DMování schopni byli také ;-) Pokud by na sraz dorazil někdo z DnD dua Markus, Dalcor (popř. někdo další) nabízel by se další potenciální DM.
Vzhledem k tomu, že zatím jsou neznámé počty případných hráčů a toho, co by se mělo hrát, nechám tuhle otázku otevřenou ;-)

No a na závěr si dovolím citovat aktivitu, která mi utvěla v paměti a která snad nepotřebuje komentáře "Celebrální turbulence a drogový dýchanek" ;-) Její praktikování nechť si ale každý zajistí sám ;-)



Fajn, tohle budiž berme za několik "nakopávacích" odstavců o tom, co kdo na srazu chce dělat, kdo to bude obstarávat a jak by to mělo probíhat ;-) Byl bych rád za nějaké reakce, dodatky, výtky, poznámky, návrhy ;-)
Naposledy upravil(a) Vlasák dne 1.5.2006 22:18, celkem upraveno 1 x.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Chichi :lol: ,
zařiďte mi tam přehrávač CDček a předvedu vám s hudbou nějaký ten izraelsý taneček ;-) ( klidně i nějaký naučím - pokud si troufáte ;-) )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Nefer: To beru. Pokud seženeš hudbu a někdo přehrávač, hlásím se na hodiny izraelských tanců. Ale pokud mi to nepůjde, tak za to budeš moct ty jakožto učitelka.

Na DnD jsem úplně zapomněl. Rád bych to vyzkoušel. Se mnou můžete počítat.

Jelikož se bude sraz konat v Radíkově, můžu se pokusit tam někdy zajet a pořádně omrknout okolí. Třeba jestli tam je vůbec nějaké hřiště, na kterém by se zmiňované sporty daly hrát.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Čo som sa pozeral, tak je tam možnosť zahrať si paintball - teda nie že by som bol taký militarista, ale tá možnosť tam je. ;-) :-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

CrowX: paintball je sice fajn, ale celkem náročný (cena + další oblečení), navíc, možná se to zdá jako prkotina, ale ne každému to jde ;-) .
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Nějaký šílenec píše:sportovní turnaj
:shock: :shock: :lol: :lol: :lol: Škoda, že nemám nějaký ROFL smajlík, sem bych ho dal :-?
To se mnou můžete nepočítat :lol:

Frosty, Vlasák, Tokkar: :applause: Ještě že vás máme ;-)
Ono na té autoritativní formě vlády asi přece jen něco bude... :think: 8-)

(Editováno, Frosty je přece samozřejmost :-) )
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 6.3.2006 18:18, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Jsem pro všechny Vlasákem zmiňované aktivity kromě drogového dýchánku.

Nedovedu si představit, že bych vydržel sedět 3 dny na "pozadí", takže nějaký pohyb musí být. V okolí je několik míst, která stojí za výlet.
Ze sportů dávam přednost volejbalu a stolnímu tenisu.

K DnD: forma OG hraní jakou představují MoMW je naprosto ideální pro takovouto jednorázovou záležitost a předpokládanou skladbu amatérů. (viz. forum.CzechDnD.cz)
Zkusil jsem a nesmírně se bavil. Tudíž doporučuji. Kdyby přijel Markus a Dalcor bylo by to super.

Ad. kultura: Na přítomnost TV a videa se ještě můžu přeptat, ale udělám to až 24.3.

Ad. LARP: jistě jste si všimli na webu uvedené možnosti. Paintball je sice fajn, ale přijde mi dost finančně nedostupný pro většinu z nás. Za to ty LARP akce už jsou přístupnější. A ono pro někoho z vás může být příležitost zalézt si bezpečně na skále či se svést na koni jedinečnou příležitostí. Klidně se přidám.

Doufám, že přihlášení důvěru nezklamou a opravdu přijedou. ;-)
Naposledy upravil(a) Tokkar dne 6.3.2006 17:40, celkem upraveno 2 x.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

CrowX píše:Čo som sa pozeral, tak je tam možnosť zahrať si paintball - teda nie že by som bol taký militarista, ale tá možnosť tam je. ;-) :-)
Tak to bych taky uvítal.. 8-)

Ze sportů bych preferoval fotbálek, na realizaci nějaké přednášky (pokud nebudu mít už trochu v hlavě ;-)) se zrovna necítím, ale rád si nějakou poslechnu, DnD sice neumím, ale klidně bych vyzkoušel, nějaký filmy určitě vezmu (i když noťas bohužel nee :-() a "zdravotní" procházku po okolí bych uvítal též..
Naposledy upravil(a) KOFi-chan dne 6.3.2006 18:20, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Sport:
Nějaký šílenec píše:sportovní turnaj
:shock: to chcete pořádat něco jako Sigilskou paralympiádu :?: :lol:

papírové DnD: nikdy jsem to nehrál :oops: , ale hodně rád bych to zkusil :-)

Paintball: proč ne, ale nejdřív by to chtělo zjistit ceny, není to zrovna levná záležitost

Kultura: někdo by snad mohl vzít noťas se zásobou filmů, hudby a her (hádejte jakých ;-) ) a někdo další by mohl vzít repráky, ať je co poslouchat :-D (já bohužel nemám ani jedno :-( )
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Myslím, že z (ehm) olympiády bych zvládla tak maximálně střelbu ze vzduchovky, zbytek by byl úplně mimo mě :lol: ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Já jsem také spíše pro volejbal.

Nefer: Jen jestli se nepřeceňuješ, není tak hehký, jak si spousta lidí myslí. Vím o čem mluvím...

Tak jsem se koukal do jízdního řádu. Od nádraží tam jezdí autobus číslo 11 (přesně jak jsem si myslel) a to v pracovní dny co 15 min, ve dny prac. klidu co půl hodiny. Polovina jich ale končí na zastávce ZOO, ještě na Svatém Kopečku. Z tama to je maximálně 1,5 km. Takže pěšky žádný problém.
Jo a je to ještě v zóně 71, takže na základní jízdenku. Tuším, že je za 10,- (já mám legitku - po včerejším srazu nazývanou šalinkartou, takže si nejsem jistý).
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Tokkar píše:Jsem pro všechny Vlasákem zmiňované aktivity kromě drogového dýchánku.
:think: Takže ten drogový dýchánek už je oficiální? Prima :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Tafif píše:Jelikož se bude sraz konat v Radíkově, můžu se pokusit tam někdy zajet a pořádně omrknout okolí. Třeba jestli tam je vůbec nějaké hřiště, na kterém by se zmiňované sporty daly hrát.
Tak to by bylo super, díky 8-)
Ajantis píše:Vlasák, Tokkar: :applause: Ještě že vás máme ;-)


Když už jseš v tom, já bych tady vyřídil dík Frostymu 8-)


No, myslím, že z olympijských sportů by fotbal a volejbal byly tak akorát. Ještě možná letní "variace" curlingu v podobě petanqu 8-) ;-)

7c: ale fuj :-D
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Bylo-li by to ku prospěchu srazu, notebook bych byl ochotný vzít.

A pro drogový dýchánek rozhodně hlasuju, nějakou alternativu za ten sport potřebuju ;-)
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

náplně jsou zatím pěkné, krom drogového dýchanku, pokud pojedu, nechám se strhnout proudem...
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“