1.ISS - DnD

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daemon »

Hamster píše:Vlasák: Jinak, jestli se rozjede plejnskejp, tak budu hrát za nabušenýho nemilosrdnýho v power armoru s pětimetrovým mečem. A tentokrát Daemonovi nakopu prdel já! :-P ;-)
Ty ale určitě nedokážeš hrát zákonnou postavu :-)
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Daemon píše:
Hamster píše:Vlasák: Jinak, jestli se rozjede plejnskejp, tak budu hrát za nabušenýho nemilosrdnýho v power armoru s pětimetrovým mečem. A tentokrát Daemonovi nakopu prdel já! :-P ;-)
Ty ale určitě nedokážeš hrát zákonnou postavu :-)
Vezmu si k ruce slovník! ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Dneska jsem měl nějak produktivní cestu metrem - napadlo mě tolik fragmentů různých storek a postav do všech třech settingů, že to heslovitě zabralo jedenáct slotů na sms, do kterých jsem to ještě zatepla napsal :-P

Každopádně mi to připomnělo - není to nutné, není to deadline, není to závazné, ale kdo budete chtít hrát a ještě nejste zapsaní, kdo máte přání na postavu a ještě jste si nezapřáli a kdo se ještě budete chtít do které z těch tří her upsat a ještě jste se neupsali, udělejte to pls do neděle, ať mám trochu představu...

Já tu pak naházím nějaké bližší info o hrách a šablony postav na výběr s tím, že tam budou zahrnuta i vaše dílčí přání zde vyjádřená...

...kdo si ale chce udělat postavu nějakou vyloženě sakumprdunk svojí - se jménem, charakterem, staty... éee... barvou očí a popisem všech jejích deviací, nechť mi dá vědět - nebráním tomu ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Vlasák: no ta moje postava
Kong Bao-tan píše:1. Drow/Avariel - renegád; takový "skoro-bladesinger" (fighter/mág)
je hodně specifická. Nestále na ní pracuju, mám pro ní historii, staty, speciální vybavení, pracuji na "morálním kodexu", začal jsem si upravovat kit Bladesinger speciálně pro tuto postavu (pracovní název "Darksinger" :roll: :oops: ), dokonce má i vlastního "přítelíčka", ...
PS: oči má tmavě fialové s tím, že občas zajiskří ;-)
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Jestli by to ještě bylo možné, rád bych se přihlásil. Až doteď jsem vůbec DnD nehrál, ted jsem si ale vyzkoušel pár her, takže bych nebyl ouplný začátečník. Rozhodně se nechci zapojit do Planescape, jinak je mi to ale jedno. Jsem jak pro FR tak Ravenloft
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Arian: ok, v poho... zatím tě pracovně šoupnu do FR (kde asi zůstaneš ;-) ), ať se počty srovnají... 8-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Já taky, já taky. Ravenloft nevím, co je. Planescape i FR znám z BG a PST, takže si mě někam šoupněte.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

drake127: ty jsi zatím už dávno hozený ve FR, ale je to na tobě, kam se necháš pustit, zda do FR, nebo do PS... ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Jelikož znám jedině FR, tak se tam taky hlásím ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Neferit: ehm, jo... ty už tam ale taky pěknou řádku dní jsi napsaná ;-)

viz. první příspěvek tady 8-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Tak jsem do prvního příspěvku nahodil nějaké postavy ;-) Zatím teda jen pro planescapí hraní. Takže se hlašte, co kdo chcete ;-)

Stačí? Anebo chcete ještě něco na výběr? Přidat nějaké povolání anebo rasu? Stačí říct... ;-)

BTW 7c - zloděj příběhů... co to?

Postavy pro další hry nahodím za *někdy* ;-) Jen podotýkám, že každa hra bude zcela jiná a tomu budou odpovídají i postavy a jejich popisy; Planescape, coby nejvíce fantazírový, si vyžaduje i nejrozvláčnější popisy ;-)


Jen důležitý výsek - bude v podstatě platit i pro další hry...

...Jde o šablony... Nebráním se tomu, abyste si detaily upravili pro sebe, předělali třeba jména, či něco doplnili. Je to víceméně na vás, ale chtěl bych o tom všem být informován předem ;-)

Staty pošlu výhledově (budou dané s možností přidat max. 6 bodů dle výběru; do jedné vlastnosti max 2.), pool dovedností pro jednotlivé dovednosti taky. Chcete-li si pro svou postavu vymyslet vlastní dovednost, můžete (ale taky mi to dejde vědět co nejdřív).
Přesvědčení tady víceméně neřeším... Z některých postav vyplývá samo, z jiných ne a záleží na vás, z jaké strany je pojmete...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Vlasák: Díky, že počítáš i s pošahanějšími hráči, ale radši bych vyzkoušel ten ravenloft... ;-)
Moc o tom světě nevim (Takže ocenim nějakej link, jestyli už tu nejni), ale chtěl bych upíra válečníka z nižší šlechty (bejvalej oficír - veterán, skoro-hrdina). Po tom, co se stal vempajrem pochopil, že mu nezbejvá nic jinýho, než žít jako stvůra a proto naprosto rezignoval na svoje lidství. Topí v sobě svojí rozpolcenost pod slupkou chladný omírněnosti. To mu však nezabrání v tom, že se v explozivních situacích vybíjí v návalech schizofrenních záchvatů a zbytečný brutality, která ho stále víc stahuje do tragický propasti. Takovej normální trilerovej záporák... ;-) (ChE, samozřejmě)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Hamster:

http://www.lostsouls.wz.cz/faq.htm

http://addoncz.gamestar.cz/download/tem ... Temnot.zip - Vannaxův překlad ravenloftí Příručky pro hráče - zcela nepovinné

Nicméně - Ravenloft sice může být o hraní mezi upíry, ale ne za upíry ;-) Vše se točí okolo hry za lidi (popř. v menším měřítku za ostatní fantasy rasy) v děsivé atmosféře, která už může být tvořena čímkoliv - zástupy zombií, psychopatickými vrahy, vlkodlaky, podhradím sídla Drákuly, prolézáním nočních můr, xyz... Samotné pojetí soužití s nemrtvými už je taky různé - od toho, že se lidi už jen děsí toho, že by někdo mohl lézt z hrobu, po extrém ala "hergot, bude pršet - dnes to zase leze z děr" ;-)

Snad do čtvrtka bych tu nahodil nástřel prostředí a postav v něm, ale je samozřejmě možné se dohodnout v PM na čemkoliv specifickém... ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Pár dodatků:

Nepovinně pro hráče Planescapu:
Hráčův průvodce sférami: http://www.czechdnd.cz/_preklady/planes ... uvodce.zip


Nepovinně pro kouzlící povolání:
Seznam kouzel z nejrůznějších ADnD zdrojů, bohdá kompilace Jíry Sládka:
http://addoncz.gamestar.cz/download/temp/wspells1_7.zip

Kouzlícím postavám dám individuálně počty kouzel, které z jaké úrovně znají.


Výbava: Všechny postavy mají defaultně výbavu adekvátní sobě a svým dovednostem (postava s dovedností hráč s sebou má kostky, paklík karet; zloděj zlodějské nádobíčko; kouzelník brko, inkoust a prázdné svitky; bylinkář nádobky a míchadla, v kterých připravovat odvary atd. atd....).

Pokud ale kdokoliv bude chtít něco speciálního (vlastní hygienická sada prvotřídního mýdla, soli do koupele a balzámu na holení; šití; česnek proti upírům; barvy a štetec...) je třeba to předem říct a taky nějak odůvodnit "proč mám to, co mám"...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

drake127: tak jsem zjistil, že jsem úplně zapomněl na KOFiho, který se nechal šoupnout do FR. Takže ty, vzhledem k tomu, že ti je jedno, zda FR, nebo PS, šoupám tě do PS... ok?
Takže mají teď všechny skupiny po šesti členech... ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“