1.ISS - paintball

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

KOFi píše:A co takhle něco ve stylu Capture the flag :?: :twisted:
to by nebylo špatný, ale chtělo by to nějakou stylouvou úpravu, třeba Capture the Boo :mrgreen:
KOFi píše:Také by to tu hru chtělo ošetřit nějakými pravidly.. :think:
to asi určitě, jediný co znám je "žádný headshoty"
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Mno, masky jsou celoobličejové, takže by to narozdíl od airsoftu nemusel být takový problém. Navíc, pokud někdo bude pořád vystrkovat palici, musí počítat s tím, že to do nmí může schytat :-)
A pravidla bych dal po námořnicku, první kdo umře, prohrál
Feed your head
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Tak to se mnou rovněž nepočítejte, ty 400 kč nebo kolik mi za to nestojí. Už jsme to se třídou hráli a ačkoli jsem nebyl nejhorší (tj. umíral jsem mezi posledníma ;-) ), stačilo mi to. Navíc les je pro takovou opravdu příšerné místo (budova by určitě byla lepší) - kuličky se přes trávu rozprsknou, takže když nepřítele vidíte, musíte střílet z takové pozice, odkud vás on určitě také uvidí. Pokud držíte paintballovou pistoli prvně v ruce, chvilku samozřejmě trvá než si zacházení s ní osvojíte, 200 kuliček docela rychle vyprchá. A to nepočítám fakt, že je dobré si sebou vzít nějaké oblečení určené k "pobarvení" (vyprat to samo jde, ale je to další zavazadlo navíc ;-) ).

Samozřejmě vás nechci odrazovat, jen jsem prostě vypsal své osobní důvody, proč se nezúčastním 8-) .
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ohledně paintballu se připojím k Vampirii a MCZ - důvody vesměs podobné.

Btw headshoty bych být vámi zakázal - i celoobličejovým štítem může střela proniknout (přece jen, jsou tam dýchací otvory) - a rozseknutý ret není moc dobrá zábava (teda je, ale ne pro jeho majitele).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

MCZ: mno, ta lokalita ve které by se to odehrávalo (tedy alespoň dle fotek) je budova + venkovníh prostor - tedy beton, barely atd..
ad 200 kuliček - no, já tak nějak doufám, že to bude spíše thief než doom :-)
ad oblečení - beru staré montérky (v kuse) tedy max. kilo navíc 8-)

No - koukám, že se tam tedy zítra telefonicky pozeptám co a jak - účastníků vypadá, že bude dostatek :-P
Jinak jsem taky spíše pro týmy. Už právě i kvůli úspoře střeliva.. (doufám, že někdo nepreferuje friendly-fire :-x :lol:)
ad pravidla - dohoda je otázkou pár minut. Navíc to můžeme probrat až budeme na cestě tam 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

K tomu oblečení na paintball - na té jejich stránce se píše, že zapůjčení oblečení (maskáče), kompletní výzbroje a výstroje je zdarma (platíte tedy opravdu POUZE za kuličky).. 8-) ;-)
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Na paintball vám seru
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Tedy paintball:
Máme v zásadě dvě možnosti. Buď mohou oni přijet do Radíkova, kde cca 300m od rekr. střediska mají taktéž prostor (menší zřícenina, venkovní prostor, teréní nerovnosti apod.) - cena za dopravu by v takovém případě byla od 0 až do 5 kč/km (v závislosti na vystřílených kuličkách). Přičemž pokud by každý z 8 účastníků vystřílel jen ten základ (200 kuliček), tak se cena dopravy nepokryje. Ovšem i v případě 5kč/km, by se dle mě částka za dopravu neměla pohybovat nikterak vysoko.
Druhá možnost je dopravit se na to hřiště u Přáslavic, přičemž tam by se samozř. žádný peníz za dopravu nepočítal. Jinak vše co mají psáno na webu prý platí...
Ohledně termínu - stačí dopředu zamluvit den a hodinu.

Tedy otázka 1. - kde..? a otázka 2. - kdy..?
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Frosty: Já bych navrhoval sobotu odpoledne (tak kolem čtvrté) s tím, že bychom se dopravili my tam.. 8-)

btw: Plánuje se vůbec nějakej hromadnější přesun do Radíkova :?:
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Sice se s vámi paintballu nezucastním, ale dovolim si vam do toho kecat.
Coz asi nikoho neprekvapi.

Pokud podle popisu mnohych mate po paintballu byt cely potluceny, doporucuji to presunout na nedeli, aby jsme si vas uzili taky zivých.
Hlavne kvuli pripadnemu sportovnimu turnaji. :twisted:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

KOFi: Myslíš v pátek? Kdyby nějak sedly spoje a dostali bychom se do OL nějak "podobně", tak bych byl pro - mohlo by se ustanovit nějaké "čekárenské" místo blízko nádraží (hostinec, kavárna, nádražní bufet ;-) ), kde bychom se sjeli (srazili) a dříve dorazivší by pohodlně mohli čekat.
Kdyby to ale bylo tak, že někdo přijede ve tři a další v devět, tak zase imho nemá cenu na sebe čekat takhle přes "moc".
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Tokkar píše:Hlavne kvuli pripadnemu sportovnimu turnaji. :twisted:
..kterého se raději nezúčastním (pokud tedy nepůjde o fotbálek).. ;-)

Vlasák: V areálu olomouckého nádraží se určitě nějaké příjemné "čekárenské" místo najde.. - a pokud jde o mě, tak mě jede do Olomouce každou chvíli něco, takže nemám problém v přizpůsobení se většině 8-)
Naposledy upravil(a) KOFi-chan dne 27.3.2006 18:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Frosty píše:Tedy otázka 1. - kde..?
mě se nejvíc líbila ta jejich lokace budovy+venkovní hřiště takže asi tam
Frosty píše:a otázka 2. - kdy..?
kdesi jsem tu četl návrhy na celodenní výlet někam takže by se paintball mohl hrát v době kdy se ostatní budou výletovat (což by mohlo být v tu neděli jak píše Tokkar)

předsraz v Olomouci: proč ne, vlaky z Prahy a Ostravy tam jezdí co hodinu takže pokud někdo pojede z nějaké exotičtější lokace a může přijet jen v jednu dobu tak nějaký čas navrhne a ostatní se přizpůsobí
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Vlasák: :?:

Na paintball je mi den docela ukradený, ale hodina... Tak, aby ti, co mají plnou penzi, byly po obědě. A jsem také pro lokaci budova+venkovní prostory. A hezky si tam dojít pěšky, ať máme trochu toho pohybu.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Frosty píše:Tedy otázka 1. - kde..?
Nevadí mi ani jedna z možností, ale bylo-li by špatné počasí, ty exteriéry by nestály za moc.
Frosty píše:a otázka 2. - kdy..?
Jsem rozhodně pro neděli.

EDIT: "interiéry" opraveny na "exteriéry", přepsal jsem se.
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 27.3.2006 17:26, celkem upraveno 1 x.
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“