Reakce na 1.ISS

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Reakce na 1.ISS

Příspěvek od KOFi-chan »

Osobně bych shrnul PISS do skupin plusů a několika bezvýznamných mínusů..

Plusy:
- osobní seznámení a pokec s lidmi, které jsem dosud znal pouze z fóra (všichni byli opravdu sympatičtí a doufám, že ani já jsem úplně nezklamal ;-) )
- velmi kvalitní organizace celého srazu
- skvělé zájmové aktivity (filmy, DnD, přednášky, tanečky atd.)
- obrazová dokumentace prakticky čehokoliv
- slušná úroveň stravování
- Prouťa RULEZ :-)

Mínusy:
- počasí (to nás zradilo na celé čáře, neboť celková doba bez deště by se klidně dala počítat na minuty a zhatila nám tudíž plánovaný paintball a výlet) :-(
- úroveň ubytování (většina vybavení "penzionu" v dezolátním stavu a teplota v interiérech během dne v průměrné výši 15 stupňů mi IMHO nepřipadá jako zcela vyhovující) :-?

EDIT: Ještě mě napadlo další drobné mínus - rodinka se třemi dětmi, které se nám každý den neúnavně starali o vskutku nepřeslechnutelný "budíček" (zřejmě na oplátku za naše narušování "nočního klidu" v ranních hodinách :twisted: )..

Jsem moc rád, že jsem měl tu možnost na PISSu být :!: 8-)
Naposledy upravil(a) KOFi-chan dne 1.5.2006 22:39, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Nakoniec sme tie mínusy nejako prežili a bola aspoň zábava. Rozhodne to nebola strata času. :-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Tak na toto sa teším... hlavne kedže som tam nemohol byť... hovorte, prháňajte... ;-)

Kedy myslíte, že by mohlo vyjsťn iečo ako stručný report...

A prepáčte, že som takto na vás vyšiel... som hrozne nedočkavý a veľmi ma to zaujíma... :oops: ;-)
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Hi. I am back and law come with me. muahahaha :lol:

Cau lidi,

bylo to super. Thanks all.
Sakra jen Tokkarovi budu muset vynadat za to špatně objednané počasí.
Tři dny leje v kuse jako z konve a 50 km od Olomouce je slunečno a teplíčko.
Zákony schválnosti zase spolehlivě zafungovali.

Chtěl bych tu jmenovitě poděkovat všem, kteří nabídli své síly, schopnosti a dovednosti ve prospěch zdaru celého monstrózního podniku jménem PISS.

Vlasáku, klobouk dolů. Myslím, že teď asi budeš spát týden v kuse.
Díky ti za DýeMování a přednášku, organizaci a tvou dobrou náladu.
Díky Jabovi za zajištění promítací soupravy.
Díky Alienovi za poskytnutí reprosoustavy.
Díky drakovi127 a Ajantisovi za poskytnutí notebooků
Díky Vampirii a jejímu divadlu malých forem (Ajantis, MCZ, Tafif, KOFi, Alien) za hrůzostrašnou podívanou.
Díky Vampi a Hamsterovi za přednášky.
Díky Neferit za připravené pásmo izraelských písní a tanců. Jo a taky za velikou trpělivost s bandou nezvedených žáčků.
Díky Frostymu za organizaci paintballu. Škoda, že to nakonec počasí zhatilo.
Jo a taky ještě Frostymu a Ajantisovi za pořizování fotodokumentace.
Díky všem zúčastněným za trpělivost, skvělou společnost, ale i za to, že se nestal žádný malér

Thanx all once more. And maybe next time.
:applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause:
Naposledy upravil(a) Tokkar dne 1.5.2006 20:45, celkem upraveno 4 x.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Hmm, Yachiko v tom nie je sam. Vsetci zostavajuci asi 5 aktivni uzivatelia, co na zraze neboli, su zvedavi! :-D
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Tak jsem doma :-? . Když si vzopmenu na zítřejší školu, bude to neveselý návrat do běžného života.

Ale sraz byl rozhodně dobrej, ztráta peněz či času ani náhodou, trochu škoda, že to tak není každý víkend :-) (mimochodem Tokkare, zprotivit se mi nakonec nikdo nestihl ;-) ). Poznal jsem osobně dost prima lidí, organizace z Vlasákovi strany byla perfektní (mě by vytekly nervy už po prvním dni ;-) )

Škoda toho blbého počasí, v chatkách se totiž nedalo existovat :-?, a mrzí mě, že nepřijel yenn, tak sand příště ;-).

Tokkar - ještě bych za sebe doplnil díky Vlasákovi za jeho celonoční hraní Ravenloftu, díky čemuž mi uvolnuil svou postel, v té chatce venku bych asi fakt zhebnul ;-) . Kdože to chtěl stanovat? :-)
Naposledy upravil(a) MCZ dne 3.5.2006 16:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

MCZ píše:a mrzí mě, že nepřijel yenn
Aspoň někdo se vzpomněl :cry: ;-)

Očekávaně mě při Ajantisově popisu srazu mrzí ještě více, že jsem nemohl dorazit :-( obzvláště ten Ravenloft...
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

I mě nezbývá, než za sraz všem účastníkům poděkovat a organizátorům vyseknout obrovskou poklonu. Tokkare a Hlavně Vlasáku - :applause: :applause: :applause: :applause: :applause:

Kromě snad tedy počasí, nízké teploty a chřipce, která mě v průběhu PISSu zachvátila, nebylo snad vůbec nic, co by mě na srazu nějak štvalo nebo se mi nelíbilo ;-)

Lidi parádní, snad s každým jsem prohodil aspoň pár vět a zjistil tak, že lidi nemusí být fajn jen na internetu (a někteří mi byli v reálu sympatičtější o 999% procent - zdravím Sarumana :mrgreen: ) Takže nezbývá mi než říct - občané Sigilští, jste fajn :applause:

Report rozhodně být musí, nerad bych přišel o ty všechny skvělé zážitky a smích, který nás po celé tři dny provázel (určitě má každý svá specifika, která rád přihodí, ale u mě je to určitě prouťa, 5 zlaťáku, meč a druhý meč k tomu zdarma, stále žijící kostlivec v dungeonu elemntálů, AntiSigil Team, drake a jeho hraní, zvláště pak ohnivá koule 7. úrovně, Hamster a jeho postel v Ravenloftu, Izraelské tanečky, MCZ, který nerozezná Pendolino od motoráku a mnoho mnoho dalších)

Takže lidi, díky vám ;-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Vzpomněli jsme na tebe několikrát yenne. Většinou v dobrém. :twisted:

Buď pozitivní a těš se na DISS. ;-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Zareaguji pouze stručně. Rozsáhleji možná v reportu.
Sraz byl perfektní, nad má očekávání.
Obzvláštní potěšení mi způsobilo několik diskusí a hraní Ravenloftu - na to se nezapomíná.

EDIT:
Otázka na obvyklé i neobvyklé autory reportů - Jaké zpracování reportu navrhujete? Každý napíše "to svoje" (protože nikdo nebyl u všeho) a nějak se to pak dá dohromady či jak?
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 1.5.2006 20:51, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Vězte, že jsem na sraz jel s opravdu blbou náladou. A vězte, že ste ji v mnohém vylepšili. ;-)
Lidé byli opravdu prima. 8-)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Kdo vůbec sepíše report? Je jasný, že asi více lidí z různých pohledů (tj. koutů světa ;-) ). Připomínám, že oficiálně sraz začal naším střetnutím se 7c ;-) .
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Ajantis píše:Otázka na obvyklé i neobvyklé autory reportů - Jaké zpracování reportu navrhujete? Každý napíše "to svoje" (protože nikdo nebyl u všeho) a nějak se to pak dá dohromady či jak?
Pokud nebudete proti, ujal bych se role koordinátora.
Je zcela zřejmé, že report PISSu nemůže napsat jeden člověk.
Vzhledem k roztříštěnosti pohledů bude opět asi nejlepší interview.
Než se trochu oklepu (snad do zítra) a vymyslím pár otázek, pište prosím, co vás napadne, co vás zaujalo, veselé příběhy z natačení, a.j., a.j..
To vše na mou emailovou adresu. Po zkušenostech z minule raději né přes PM.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Tokkar: Sepíšu ti report z Ostravské cesty na sraz a zpět a z hraní Forgotten realms. U obou je pár věcí, které by rozhodně neměli chybět ;-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jj, bylo to moc fajn (i když to mohlo být klidně delší :-) ). Hodně věcí/lidí/questů :wink: se nestihlo.

Jak už bylo řečeno, počasí bylo dost nepříjemné (tímto zdravím Lothara a jeho díky Ravenloftu uvolněnou postel :-P ) a energy drinky došly příliš brzy.

Vlasák jako DM má pouze jednu jedinou malinkou chybu - jakožto lidská bytost vyžaduje určité minimální množství (nabyl jsem dojmu, že jsou to alespoň 4 hodiny na každé 3 dny :mrgreen:) spánku :lol:

A Tokkarova Dopravní společnost je taktéž excelentní (ještě jednou díky) ;-)
Arian píše:Lidi parádní, snad s každým jsem prohodil aspoň pár vět a zjistil tak, že lidi nemusí být fajn jen na internetu. Takže nezbývá mi než říct - občané Sigilští, jste fajn :applause:
Jj, souhlas 8-)
Arian píše:a někteří mi byli v reálu sympatičtější o 999% procent - zdravím Sarumana :mrgreen:
A já zdravím Ariana :wink: :mrgreen: :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“