Reakce na 1.ISS

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

7c: Já se polepším :mrgreen:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

Jak tak čtu vaše příspěvky, já abych tam nikdy snad ani nelezl abych vám to nezkazil.Už aby byl report.
Naposledy upravil(a) Anreil dne 1.5.2006 22:01, celkem upraveno 1 x.
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

No... asi netreba písať ako ľutujem, že som tam nebol... to by som sa nedopísal... :-|
Dúfam, že mi to nabudúce vyjde...
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

No... ;-)

Jednak díky za chválu organizace PISSu - nj, modrý blok, tabulky, seznamy a dotazníky dělají svoje ;-)

Připojuju se též k Tokkarovi a poděkování všem, kteří PISS nějakým způsobem pomohli zvládnout - ať už technickým zázemím, náplní, tak doplňkovou organizací. Vše se podařilo parádně.

Ale hlavně bych chtěl poděkovat všem, kteří se zúčastnili - za účast, pohodu, atmosféru, přístup, trpělivost a dobrou náladu. Ač jsem optimista a čekal jsem, že se PISS klapne dobře, jsem i přesto skvěle překvapen a má očekávání překonaná ;-) DÍKY :-)


Nakonec bych tu chtěl zmínit hráče DnD her, kteří tu (jak pro mě, tak pro sebe samotné) zahráli parádní hry a skvělé situace v nich - moc se mi to líbilo, díky ;-) Nějakého Prouťu, plyšáky a zapíchnuté děti (popř. stoly k ukradnutí ;-)) přichystám určitě i pro příště ;-)

sevencreature píše:Jj, bylo to moc fajn (i když to mohlo být klidně delší :-) ). Hodně věcí/lidí/questů :wink: se nestihlo.

Jak už bylo řečeno, počasí bylo dost nepříjemné (tímto zdravím Lothara a jeho díky Ravenloftu uvolněnou postel :-P ) a energy drinky došly příliš brzy.

Vlasák jako DM má pouze jednu jedinou malinkou chybu - jakožto lidská bytost vyžaduje určité minimální množství (nabyl jsem dojmu, že jsou to alespoň 4 hodiny na každé 3 dny :mrgreen:) spánku :lol:
Rozhodně souhlas s tím, že den navíc by srazu rozhodně neuškodil ;-)

jj, energy drinky došly příliš brzy :mrgreen: ;-)

Jinak díky za lichotku ;-) "Dopracoval" jsem se v průběhu pissu k číslům 0 a 3: 0 promile (očekáváné ;-)), celkové 3 hodiny spaní (neočekávané ;-)).
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Cammaris
Sigilan
Příspěvky: 433
Registrován: 30.9.2005 12:57
Bydliště: Brdská vrchovina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cammaris »

Další úspěšně zmeškaný sigil sraz :cry:
Uživatelský avatar
Wazikasi
Sigilan
Příspěvky: 65
Registrován: 2.3.2006 7:47

Příspěvek od Wazikasi »

Škoda, že jsem musel tak brzy odjet.. :-( Kdybych byl kdy váhal nad tím, zda zkusit papírové DnD hraní, po shlédnutí části hry s nabídkou 5 zlatých a dvou mečů k tomu :lol: vím, že aspoň nepřihlížet by byla chyba...
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Vlasák píše:celkové 3 hodiny spaní (neočekávané ;-)).
Příště je sfoukneš ve vlaku a budeš moci jet non-stop :mrgreen:
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Hovorili ste o nejakych videach, budu uz zajtra v "obehu"?
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Velmi mě štve, že jsem nakonec odpadl ještě před začátkem PISSu. Nejvíc ze všeho mě asi mrzí zmeškání DnD a setkání s velkým množství nových lidí... ach jo. Už aby byl DISS...
Velmi se těším na podrobný report...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Sraz byl opravdu super, ty plusy vysoce převyšují těch pár mínusů. :-D
Počasí sice bylo hnusný, ale na druhou stranu kdyby jsme šli na celodení výlet/paintball, tak by jsme určitě nestihli jiné věci protože program byl opravdu našlapaný a ani těch filmů se moc nestihlo (třeba na Oodishon jsem se docela těšil). ;-) (čímž se připojuji k prosbě na delší sraz, klidně i o dva dny)
Malé děti byly sice trochu hlasité, ale zato se k nim váže několik opravdu vtipných momentů :twisted: :twisted: :lol:

Jediné co mě trochu mrzelo byla všudypřítomná zima a nedorazivší srazovníci (Yenn, Kong a po prvním dnu se vypařivší Wazikasi), naopak mě příjemně překvapil Raz, který se na nás přijel na chvíli podívat.

Někteří lidé na srazu byli přesně takoví jak jsem si je z fóra představoval, někteří naopak úplně jiní, ale všichni byli bez vyjímky skvělí a už se těším až je uvidím znovu :-)
Speciálně bych chtěl poděkovat Vlasákovi za organizaci a DMkování všech her (Planescape byl vynikající, hlavně ten pětimetrový plyšový Tanar'ri :lol: :lol: :lol: ), a také všem kteří se nějak podíleli na programu a organizaci PISSu :-) :applause: :applause: :applause:
Naposledy upravil(a) AlieN dne 2.5.2006 18:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jak to tak čtu tak po hlavnim reportu jich bude ještě víc. A s mojí účastí(a ani AlmSiviho) nepočítejte ani DISSu, a zvřejmě taky ani na TISSu...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Tokkar píše:Jo a taky za velikou trpělivost s bandou nezvedených žáčků.
Díky:
-- nezvedeným žáčkům za zúčastrnění se tanečního kurzu (aspoň jsem tam nemusela tajtrlíkovat sama :lol: ) a dovolím si jenom drobnou poznámku k Tafifovi -> příště u toho tancování neskákej jak žába nad kyselinou sírovou :lol:

-- divadlu malých forem - bylo to super, nejlepší byly kočky a nalíčený MCZ ( a jeho "já se bojím!" :lol: )

-- Vlasákovi za jedinečné provedení DnD FR - bez jeho pomoci bychom nepřežili snad ani ty první dva skřety :lol:

A nakonec všeobecné poděkování všem, co přijeli ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Koukám, že jste se dobře bavili, že bych se příště taky přidal? :think:
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

SiNuHeT: No jasně, přijeď, my tě nekousnem ;-) (no..... Vampiria možná jo :twisted: :lol: )
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

No, myslím že tohle kousnutí ještě skousnul... :lol:
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“