2. ISS - neformální debata

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

SiNuHeT píše:Podzim by byl fajn, v září to být nemusí, ale třeba v říjnu (nevím jak v SR) je taky státní svátek? A docela sympaticky v pátek ;-) Nebo se bez vlahých a teplých letních nocí neobejdete?
No, ono se ukázalo, že počasí vážně není určující - protože to byla fakt deštivá bída a přesto všechno šlo parádně ;-) Toho bych se teda nebál... I když na druhou stranu, zapojit třeba fotbálek by taky nemuselo být špatné :mrgreen:


Všem: prosím neotovat ;-)


BTW ano, jsem za, aby se i tentokrát jelo osvědčeným způsobem, kdy může většina, nežli nemůže jednotlivec. Tomuto přístupu přikládám poměrně velkou zásluhu na tom, že se vůbec něco uspořádalo a paradoxně v tak velkém počtu.

BTW Spíš bych navrhoval směřovat úvahy směrem "(už) podzim" vs. "(až) jaro". Mně osobně podzim problém nedělá (pominu-li ty konkrétnosti, že v úvodu září nemůžu) a s odkazem na uplynulý piss si docela ztěžka dovedu představit rok trvající čekání ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Takže teď trochu konkrétně: Podzimní prázdniny připadnou na čtvrtek 26. října a pátek 27. října 2006.
Což znamená že už asi nebude moc velké teplo na nějaké sportování (fotbal, paintball) ale nějaký kratší výlet by ještě být mohl, a jak ukázal piss tak i kdyby jsme zůstali celou dobu uvnitř tak se rozhodně nudit nebudeme. Navíc už by v chatě museli topit, takže tam paradoxně bude tepleji než na Pissu :lol:

Další možnost je konat sraz už koncem srpna: bylo by teplo a to i na případné koupání, ale je to docela brzo po pissu takže nekteří možná budou mít problemy s penězi (i když - letní brigády to jistí) a taky není jisté že se sjedeme v tak hojném počtu (spousta lidí už asi má na prázdniny zajištěný program)

A nebo může být sraz někdy v září - tam by počasí na paintball a podobně ještě mohlo stačit, ale už vícero lidí tu psalo že někdy v září nemůže(včetně mé maličkosti :-()
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

Kolik peněz tak přibližně budu potřebovat?
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

To docela záleží na tobě a na tom co tam budeš dělat, jíst a pít ;-)
Pro první sraz jsme počítali tak 1500-2000 i s paintballem, ale můžeš tam být klidně i za polovinu
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

Tolik peněz sem měl pohromadě jen jednou, když jsem si zlomil ruku a dostal pojistku.
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Já na tom bohužel budu finančně relativně mizerně, protože mě čekají docela velké výdaje, takže nevím, zdali bych na podzimní srázek měl finance. Nechci říkat ani ano ani ne, jen, že u mě to bude docela problém.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Anreil: Neferit to pokud vím platili rodiče.
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

To by teoreticky šlo, pokud budou mít rodiče peníze nazbyt.Třeba teď máme na jeden týden do výplaty 500.
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

AlieN píše:Anreil: Neferit to pokud vím platili rodiče.
Jo, platili :-) někdy jsou ti rodiče úplně senzační :-D Jinak osobně mě issko vyšlo asi na 1150,- (=ubytování + plná penze + tričko + nějaké to pitivo)

Byla bych taky spíš pro to září-říjen.
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Přestože bych se s vámi všemi skvělými lidičkami srázel nejradši co nejčastěji, tak jako nejbližší reálné období se mi též jeví podzim - osoba samostatně výdělečně činná nejsem, šetřit moc neumím a z našich jsem v poslední době vytáhl (a ještě budu muset vytáhnout :roll: ) už docela dost peněz..

btw: Přemýšlel někdo z vás o tom LAN srázku, který už kdysi byl někde nadhozen :?: - Na organizaci by to sice bylo docela náročné, ale mohlo by to stát za to ;-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

KOFi píše:btw: Přemýšlel někdo z vás o tom LAN srázku, který už kdysi byl někde nadhozen :?: - Na organizaci by to sice bylo docela náročné, ale mohlo by to stát za to ;-)
Já bych byl rozhodně pro :-)
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Jsem pro podzim (ať už v září, či v říjnu).

Ad LAN - comp s sebou nepotáhnu 8-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

yenn píše:Ad LAN - comp s sebou nepotáhnu 8-)
LANparty by samozřejmě nebyla na ISS, to jsme zavrhli už minule - tohle by byla zcela samostatná akce
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ad datum dalšího srazu - pokud budu chtít jet (jakože chci), tak si čas udělám kdykoliv, pokud by mi do toho nenajely příliš hardcore okolnosti.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

AlieN: Comp se mi nechce vozit nikam. Nemluvě o tom, že by to zřejmě doma nevyvolalo příliš nadšení.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“