PISS 2 - obecné téma

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

PISS 2 - obecné téma

Příspěvek od Vlasák »

Původní neformální debata zde:

http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?t=1558

KDE
Radíkov (ala Olomouc) - http://www.radikov.cz/radikov.htm
U Šplíchalů (ala Brno) - http://on.to/pension
- cokoliv dalšího (Vampiria a Tokkar dodali další možnosti, nadhodím výcuc + přispět může kdokoliv další).

KDY
září - 28.9. je státní svátek, je to čtvrtek - možnost prodlouženého víkendu
říjen - 28.10 je státní svátek, je to sobota... ale kolem něj jsou afaik zase nalepené podzimní prázdniny, což se středoškolákům může hodit
příští květen - taky nakonec možnost...

Jak se ukázalo, je-li nějaká společenská místnost, knajpa a pokoje, počasí nutně na závadu být nemusí, tj. netřeba brát vyloženě ohled na měsíc, ve kterém se piss 2 může uskutečňovat. Ovšem perspektiva lepšího počasí samozřejmě svůj bonus hraje...

CO
- sedánka a kecánka 8-)
- filmy
- aktivity dle počasí (sportovní turnaj ;-))
- DnD (přičemž možnost importu postav či hry z posledního savu možná ;-))
- přednášky (no, něco v předběžném plánu je; kdokoli se může se "svým" přidat)
...

JAK

Podobně jako u prvního pissu i tady se nejdřív zvolí termín a dle něj se vyhlásí hlasování o místě a stvrzování účasti na pissu. Diskuze zde bude víceméně o probírání "kandidátů" - "má cenu to a to datum/místo", "nebylo by lepší zařadit nějaké jiné datum a místo" atp.
Nějaké osvědčené dotazníky, pakliže se tu předběžně většinově nestvrdíme na příštím květnu, bych viděl nahodit tak za dva-tři týdny pro dohodu na finálním termínu.

Tímto bych si tedy dovolil vyhlásit "oficiálně sledovanou" debatu o termínech a místech, z toho pak vzejdou nějací kandidáti do hlasování.
Naposledy upravil(a) Vlasák dne 20.11.2006 12:28, celkem upraveno 3 x.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Tak já začnu 8-)

KDE - jak jsem už psal v neformální debatě, docela mě zaujalo to Brno (pension U Šplíchalů) a myslím, že jeho dostupnost je na stejné úrovni s PISSem..

KDY - lepší termíny na skladě bohužel skutečně nejsou :-?
Pokud by se měl DISS konat ještě v tomto roce, osobně bych byl pro ten 28.říjen s tím, že bych v něděli odjel - pokud totiž budu mít práci, tak velmi pochybuji, že bych si hned v prvním/druhém měsíci mohl vzít (byť denní) dovolenou, takže v případě navrhovaného termínu prvního by jsem mohl dorazit nejdříve s denním zpožděním :-(

CO - navrhované se skvěle osvědčilo již na PISSu, takže proč to měnit.. ;-)
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

PISS 2? Neni to blbost? :-)
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Příspěvek od Saruman »

Já předesílám, že v záři bych se rozhodně účastnit nemohl...
Firkraag píše:PISS 2? Neni to blbost? :-)
Logika ustupuje kráse jazyka :-D
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Mám dva dobré důvody, proč preferuji říjen ;-) .
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Mně osobně to je jedno. On se někdy v inkriminované termíny bude konat vícedenní sraz CzechDnD. To ale nevím kdy, takže mi je zatím termín celkem volnej.

Co se týče lokality, ty Šplíchalové vypadají vážně dobře. Nicméně by to chtělo vysondovat, jestli tam mají nějakou větší místnost, či zda pro případná divadla, přednášky, kurzy, etc. lze využít tamní interní knajpu.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Pro mě je září passé a květen daleko, takže jednoznačně preferuji konec října.
-------------------------------------------------------------------------------------
ad. CO? - bylo by dobré, kdyby se do programu aktivně zapojilo více jedinců :arrow: pokud někdo z vás se něčím opravdu zabývá a baví ho to, mohl nám ostatním tuto oblast svého zájmu předložit v přednášce nebo jinou formou. (viz. Hamster, Vampi, Vlasák - komiksy; Neferit - izraelské tance)
--------------------------------------------------------------------------------------
Místo konání je mi víceméně putna. Můžeme zkusit něco nového a když tak se vždycky můžeme vrátit do Radíkova (v říjnu už by tam měli topit :twisted: )

Ad. Brno - ptal jsem před časem Pana Bači, jestli by byl ochoten to tam oťuknout a nebyl proti, takže nastala doba ho o to poprosit. A co by to mělo být? Už to bylo řečeno, ale radši opakuji.

1) dostatečná kapacita - předběžně 20 lidí
2) cena ubytování - max. 200,- Kč na osobu a noc
3) společenská místnost s možností promítání (techniku si přivezem včetně plátna), interní knajpa může být problém, protože je zde značná šance výskytu OUT jedinců
4) možnost stravování v dosahu 0,5 km
5) velmi dobrá dosažitelnost (max. 1 hod. místní dopravou z dopravního uzlu)
6) případná možnost outdoor vyžití

Dohodnout místo bychom měli do konce prázdnin, abychom ho mohli VČAS zabookovat :!:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Stoprocentně nemohu v září, tudíž preferuji konec října.
Místo i aktiivty jsou mi ukradené - zábava se vždycky najde. Ale styl minulého PISSu se mi líbil.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Mně je to jedno, ale ten říjen se mi zamlouvá více z toho důvodu, že by se už někde mohlo topit.
PISS se mi líbil tak, jak byl, ale pokud se objeví nějaká nová a zajímavá aktivita, rozhodně nebudu proti.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Výborně, už jsem se začínal bát že jste na Diss zapomněli :-)

KDE
Šplíchalové vypadají hodně dobře, dostupnost v mém případě opravdu není problém.

KDY

Začátek září je u mě mrtvý, pak začíná škola a toho bych se rád zůčastnil, takže pro mě je taky nejlepší konec října.

CO
Stejně jako minule + případné sportovní aktivity (ty minule zcela odpadly a stejně jsme nestihli všechno co jsme chtěli, takže nudy bych se rozhodně nebál)


add penzion U Šplíchalů: Zajedu se tam mrknout, buď už zítra a nebo někdy příští týden.
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Penzion U Šplíchalů vypadá velice lákavě. Až moc. Ty ceny, co mají uvedené na stránkách vypadají jako dvacet let staré. Bude v tom nějaký háček. Takže by někdo měl zjistit jaký.

S termínem se můžu podřídit. Ale stejně se to rýsuje na říjen.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Více by se mi líbilo září, leč jistě (v rámci současných informací) bych dorazil i v říjnu. Místo je mi lhostejné.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

No ačkliv na Sigilu se už moc neprojevuju, DISS bych si určitě nenechal ujít:-) Proto rád připojím svůj názor, kterým je říjen, Radíkov, podobnost s PISSem. Myslím že víc ani není třeba říkat ne? ;-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Takže myslím, že moja účasť na DISS-e je viac než pravdepodobná...

KDE?
Ja osobne by som bol za "U Šplíchalu", lebo na Radikov som nepočul až také pozitívne ohlasy ;-) .... ale má to kapacitu len 35? Hmm... no asi by sa to muselo dostatočne skoro rezervovať, aj keď pri takýchto penziónoch by problém nemal byť... v podstete mi je ale lokácia ukradnutá, len tam musia byť hygienické zariadenia aspoň v uchádzajúcom stave a radšej by som bol keby to bolo niekde vo V časti ČR - Brno, Olomouc, teda vyhovujú - z pochopiteľných dôvodov... ;-)

KEDY?
Jednoznačne 28. 10. - jesenné prázdniny, len dúfať, že vyjde aké-také počasie, to však na dobrý zraz imho nemusí byť pdomienkou...

CO?
čokoľvek... ;-) :-)
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Rád bych se zůčastnil. O to víc, že mi PISS nevyšel, leč nevím jestli mohu svou účast přislíbit. Jestli mi nevyjde druhé kolo přijímaček na V'S, tak jdu pracovat a nevím jestli by mi dali hned nějaké volno...
Vynasnažím se ale abych na DISSu nechyběl...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“