PISS 2 - "DnD"

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Sakra, zase už budu v partě s Hamsterem hrajícím magora. :doh:
To bude peklo. :lol:
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Hamster: jo, to je v pořádku ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Hlásim sa na Planescape
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Zase budu v partě s Ajantisem, hrajícím úchyla. To bude peklo :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

já bych se asi přihlásil zase k tomu planescapu, pokud můžu ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Hmm... trochu jsem včera v metru přemýšlel... a experimentálka asi bude muset mít za explicitní prvky násilí, morbidity a sexuality minimálně 18+ ranking ;-)

Ale zhruba...

Budou na výběr čtyři kategorie postav, rád bych, kdyby byly zastoupeny minimálně tři z nich.

Personál - pomocné ruce Docenta, zpravidla také osoby "ne tak zcela v normální". Starají se o pacienty, dělají administrativu/údržbu sanatoria. Min. 1 by měl být.

Pacienti - asi není třeba dalších komentářů ;-) Ale... prostě lidé s nějakou psychickou poruchou včetně různých úchylek (ale opravdu těch nekočírovaných... fetišista, co se dokáže udržet, je dobrý adept na personál, fetišista, co je vážně neudržitelný, je teprve dobrý adept na pacienta). Byl bych rád, aby pacienti byli max. 2.

Vesničané - obyvatelé vesnice, k níž je sanatorium přilehlé. Mělo by jít spíše o počestné lidi. Ve vesnici je sanatorium tolerováno, resp. nikdo nemá důvod mít mu něco za zlé, ale pro některé "divné zvuky", které z něj občas vycházejí, je vůči němu respekt. Má se za to, že sanatorium pacientům pomáhá. Docent má postavení téměř šlechtice. Jednou týdně dochází do vesnice učit děti základům vzdělání.

Potulný cestovatel - hledající svou sestru, která trpěla náměsíčností a jedné noci zmizela. Po týdnech hledání se doslechl o tomto sanatoriu, a tak zkouší štěstí, zda tam sestra není. Měl by to být spíše klaďák, nežli záporák. Max. 1


Postavy budou dále zcela na vás. V rámci hutnosti hry bych o nich prosil konzultace pouze přes PM.
Ale sem piště, kterou kategorii si volíte, abychom viděli, co je jak rozebrané.

Platí jedno základní pravidlo, téměř pro všechny kategorie - Docent je ta nejvyšší, neomylná a nedotknutelná autorita. tj. nezle si udělat postavu s cílem ho zničit či rebelovat. Postavy samozřejmě mohou (budou) mít nějaké morální či jiné zásady, na kterých si lze v průběhu hry vybudovat oproti docentovi antipatii. Ale jak říkám, jít do hry s cílem svrhnout Docenta a zachránit chudáky pacienty (tedy i tu sortu masových vrahů a dalších ;-)), není náplní této hry.

Jinak - setting viktoriánský - mix 18.-19. století.


Nástřel zasazení do Fatu:

5 bodů do aspektů (do jednoho bych prosil max. 3)

20 do skillů (opět pyramidové pravidlo - "skillů na nižší úrovni musí být více než na vyšší"; skilly spíše konkrétně zaměřené)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Vlasák: Nechci vypadat jak vlezdoprdelka, ale měl sem nápad (I když s originalitou je to... mno...) a tak sem to nadatloval ;-)

Jméno: domyslím
kategorie: Pacient
diagnóza: Paranoidní schizofrenie

Už v dětství jsem zjistil, že s některými lidmi není něco v pořádku. Klasickými symptomy byly agresivní pohledy, konspirační tendence a zářivá aura smrti. Mé první drobné potyčky s nimi byly marné a neúspěšné, ale čím jsem byl starší, tím jsem sílil jak duševně, tak fyzicky a mé odhodlání každným dnem sílilo. Věděl jsem, že je mým posláním tyto temné tvory odstranit z tohoto světa. Na londýnské univerzitě jsem trávil dlouhé týdny studiem okultismu a zavržených stránek lidské společnosti. Mé snahy snesly své ovoce. Odhlalil jsem pravou podstatu temných lidí. Šlo o zombie, které se po nocích plodily z městských a vesnických hřbitovů a infiltrovali lidská sídla za účelem zničení lidskosti a vyvolání antikrista. To, co jim dávalo život, byl prostý lidský hřích, který v dnešní bezbožné společnosti vzniká v každodenním životě spodiny i aristokracie. Zapřísahal jsem se, že s boží pomocí zničím tato monstra a na zemi nastolím tisícileté království Ježíše Krista, který se znovuzrodí z krve padlých zombií. Začal jsem opatrně a postupně získával zkušenosti v tajných praktikách mého svatého boje. Zombie jsem přepadával během noci a za využití dávných rituálů jsem posílal jejich duše zpět do pekla, kam podle Bible a Whitemanovy příručky pro lovce monster patří. Občas se mi moje válka proti pekelným silám zdála marná, jelikož za každou mrtvou zombii poslal Satan dvě nové, ale Bůh a Písmo svaté mne vždy ubezpečovali, že pouze pílí a sebedisciplínou lze dosáhnout ctnostných cílů, i když zdánlivě stojíme na místě. Satanáši mne ale nakonec dostali. Nenápadným taháním za nitky proti mne poštvali lidi, za které jsem se každodenně bil a uvrhli mne do žaláře. Ještě jsem ale neskončil! V této boží zkoušce mé víry obstojím a opět vyrazím do bitvy proti zlu! Ti bastardi si totiž plně neuvědomují, proti komu stojí...

Aspekty:
Lovec zombií XX
Geniální magor XX
Neudrží moč X

Skilly:

kazatelství(výklad bible) X
plížení X
pistole X
šerm X
otvírání zámků XX
okultismus(-nekromancie) XX
nadsmyslová identifikace zombií XX
dýka XXX
blafování/lhaní XXX
Přesvědčování/přemlouvání XXXX
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já se hlásím na Personál - mám tušení, že naprostých šílenců si taky ještě tenhle rok pár zahraju... :-)

Konkrétní postavu zatím netuším a v nejbližších dnech ji ještě nejspíš neoznámím.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Ajantis: ok, jde jen o to, aby se rozebraly ty kategorie. Na postavy samotné máme času jako husa klasu ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Vlasák: Asi bych si vzala něco ve stylu "Velké sestry" z Přeletu nad kukaččím hnízdem :-D podrobnosti k postavě pošlu později.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daemon »

Postava pacienta mi vyhovuje nejvíc...
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Ahoj, zahrál bych si zase, ale raději bych zůstal u fantasy, takže nejlépe Planescape nebo FR.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

drake127: ok, dal jsem tě do těch her jako v závorce. Uvidíme, jak se to rozhodí - FR je celkem plné, navíc tam místo blokuju Wazikasimu a Neferit, takže vypadáš spíš na Planescape.

BTW ostatní, kdo co chcete hrát, se hlašte taky...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Vlasák píše:drake127: ok, dal jsem tě do těch her jako v závorce. Uvidíme, jak se to rozhodí - FR je celkem plné, navíc tam místo blokuju Wazikasimu a Neferit, takže vypadáš spíš na Planescape.

BTW ostatní, kdo co chcete hrát, se hlašte taky...
Tak nemusí být od věci zahrát dva FR, kdyby byli lidi (ty spát nemusíš). Zatím tam vidím 5 lidu + 2 je 7 lidu, to jsou dvě skupinky po čtyřech. Ale já si PS rád zahraju, zkrátka kde bude místo.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

drake127: no, když bude nával velký, tak... ;-)) Ale tam jde o to, že ta skupinka by to docela ráda zase jela pohromadě. Ale uvidíme na konkrétních počtech.
Druhak, pokud by jel Dalcor, nebyl by vážně problém jet dvě paralelně.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“