2. ISS - informace o srazu --- !!!

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

drake127 píše:Tákže, auto mi tu stojí.
Otázky zní: Kolik tam máš volných míst? Kolik lidí vyráží z Prahy a nemá zajištěn odvoz? Kdo by chtěl jet až večer?

Počítám-li dobře (což je vrcholně nepravděpodobné), odpověď na druhou otázku je 6 (Ajantis, Daemon, krokodile, Saruman, Vampiria, yenn). Ačkoli Vampiria by se možná vešla do plátna :-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

yenn: Já nejedu z Prahy, ale od našich - takže asi tak dvacet kilometrů do Brna. 8-) Sice jsem původně měla jiné plány, ale vzhledem k tomu, že potřebuji stihnout spoustu věcí a v Praze bych udělala houby, jsem zůstala zde, ergo s místem pro mne není nutno počítat.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Místa dost, 5 - já - možná Vlasák a - 1 místo na bágly, takže určitě místo pro dva lidi mám. Pokud se chcete mačkat, tak 3.

Plus mám stále rezervované dvě jízdenky na Student Agency (145,-) na stejnou hodinu.

Jenom chci podotknout, že zpáteční cestu končím v Jihlavě, takže pokud byste se mnou chtěli jet i zpět, musel by se nějak vyřešit autobus/vlak z Jihlavy do Prahy (popř. jiného to města).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

drake127: no, jestli to je takhle, tak se mi to docela "hodí", protože se mi situace poměrně zkomplikovala a skutečně nevím, kdy kde budu... takže se mnou vesměs nepočítej ani s autem, ani autobusem, promiň i díky ;-) Suma sumárum - dojedu nějak po vlastní ose.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

A v kolik hodin nás asi tak z penzionu v neděli vyrazí?

A protože nepojedu zpět do Prahy vlakem, tak se ptám, jestli pro mě bude nějaké místo v autě, anebo si mám rezervnout lupen na Student Agency?
Popřípadě pojede zpět do Prahy Student Agency ještě někdo jiný, že bych rezervoval místo i jemu/jim?

A co na to Jan Tleskač?
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Vlasáku, ty zrádče :-)

Nemá příliš smyslu, abych jel autem sám, protože by to bylo o dražší než bus a protože projektor bere Tokkar, tak ani nemám moc věcí, takže pokud se někdo nepřihlásí na sebevražedná místa, nechám možná auto tady.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

drake127: Pokud bude dost lidí na hromadnou slevu, pojedu vlakem, pokud ne, rád bych se svezl s tebou 8-)

Btw: vlaky v neděli:

R 678: Brno hl.n. 12:24 - Praha hl.n. 16:01 (294,- Kč / 182,- Kč (s použitím Karty Z))
EC 172 VINDOBONA: Brno hl.n. 12:50 - Praha-Holešovice 15:25 (354,- Kč / 242,- Kč (s použitím Karty Z))
R 878: Brno hl.n. 13:44 - Praha hl.n. 17:06 (294,- Kč / 182,- Kč (s použitím Karty Z))
IC 570 BRNĚNSKÝ DRAK: Brno hl.n. 14:04 - Praha-Holešovice 16:27 (354,- Kč / 242,- Kč (s použitím Karty Z))
EC 170 HUNGARIA: Brno hl.n. 14:50 - Praha-Holešovice 17:25 (354,- Kč / 242,- Kč (s použitím Karty Z))
R 680: Brno hl.n. 16:24 - Praha hl.n. 20:01 (294,- Kč / 182,- Kč (s použitím Karty Z))
EC 70 SMETANA: Brno hl.n. 17:14 - Praha hl.n. 19:52 (354,- Kč / 242,- Kč (s použitím Karty Z))
R 682: Brno hl.n. 18:24 - Praha hl.n. 22:01 (294,- Kč / 182,- Kč (s použitím Karty Z))
EC 278 JAROSLAV HAŠEK: Brno hl.n. 18:50 - Praha hl.n. 21:28 (354,- Kč / 242,- Kč (s použitím Karty Z))

Edit: z Jihlavy jede bus do Prahy každou chvíli.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

No já právě pochopil, že jsme schopni to všechno pobrat autem, protože někdo jede s Lerekem (z Kolína), někdo s Tokkarem a se mnou, potom neříkej, že z Prahy jede víc než 15 lidu v mainstreamové termíny.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daemon »

Vidim to stejně jako yenn. Taky bych se s tebou draku rád svezl, jestli se ten hromadnej odvoz vlakem hroutí.

Ale na cestu zpátky nás už snad bude dost, když Hamster a Adieu nepojednou pod Lerekovým "kouzlem".
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Uživatelský avatar
krokodile
Sigilan
Příspěvky: 129
Registrován: 2.12.2005 10:34

Příspěvek od krokodile »

Tak Vážení, dnes jsem se dozvěděl, že nemůžu jet :evil: Ve škole se jaksi podělala computerová síť a práce, kterou jsem mohl udělat zítra (termín pondělí) mě čeká o víkendu...jestli byla na ubytování nějaká záloha nebo tak něco, tak jí samo uhradim.... ach jo
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Příspěvek od Saruman »

Překvapivě to vidím naprosto stejně jako yenn a Daemon :-)
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

již několikrát nadnesené a opoět zakecané téma? jak to vypadá se zpáteční cestou? v neděli kolem které hodiny? případně pojede někdo z Brna do Prahy k němuž bych se mohl přidat?
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

kong bao tan: odjezd bzude jistojistě jednotný - v 14:27 jede jediný odpolední autobus od Šplíchalů
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Ariane Ariane, ty máš v těch jízdních řádech pořádný chaos :lol:
Autobusů jede v neděli samozřejmě víc (po hodině až do večera), viz. první Tokkarův info-post.

Mě příští týden čas příliš netlačí, takže bych klidně zůstal i do pondělí :-D (jinak řečeno, odjedu s posledními zbytky 8-))
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Do prčič to se mi nějak nezdá, vždyč jsem to přece viděl upe jinak :think: Mno odpoledne se na to eště mrknu, ale porážku zatím nepřiznám :mrgreen:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“