Dataprojektor!

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Arian: Ber to vlku. Za litr na celou dobu se to v pohodě dá. :-)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Já dotáhnu Armed Assault a bude to super, když se to neplatí od času hraní :-)
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

drake127 píše:Já dotáhnu Armed Assault a bude to super, když se to neplatí od času hraní :-)
Jestli opravdu bude přítomen AA, projektor a někdo s námitkami, kryju drakeovi záda :mrgreen:
Feed your head
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Jedná se o ne úplně nejnovější dataprojektor (osobně jsem na něm viděl jet jen statický windows a prezentace) takže nějaké to plátno by se vážně hodilo?!
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

ta 1000,- není moc
to určitě berem Ariane

Takže ještě to plátno
Mám obavu že komerčně ho seženem tak 250-300,- na den a to je dost.
Nevím jestli do toho jít. :think:
Prostěradllo to asi jistí.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

tady by menší plátno bylo tak za 200 za celé 4 dny (velké za dvojnásobek), ale myslím že pokud se nám povede nějak slušně umístit tak bude stačit i to prostěradlo.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Beru provázek a kolíčky :D
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Btw je tam ten projektor s posunem v zelené barvě - nestálo by ještě o něm pouvažovat? Za prvé by byl levnější a za druhé, ačkoliv už to mám předběžně slíbeno, není ještě projektor ze školy jistý
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

A kdy to Ariane budeš vědět jistě?
Pokud ho mít nebudeš, bylo by dobré na to připravit Pražáky, aby ho vzali.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

No to je právě ten problém - projektor musí až do čtvrtu odpoledne zůstat ve škole, protože je to samozřejmě vyučovací pomůcka. Ředitel mi tedy řekl, že se mám tedy ve čtvrtek kolem 14:00 stavit s rodičem, že se sepíše smlouva o půjčení a že rodič projektor převezme. Ale:

1. Mamka i otec dělají do čtyř, mamka mi teda předběžně slíbila, že by přijela, ale ne dříve jak v půl třetí

2. učebna, kde projektor je, sice končí provoz v ty dvě hodiny, nicméně často bývaj ve škole ještě různé kurzy a NIKDO mi není schopný říct, jestli tam náhodou ve čtvrtek nějaký není

3.Všechno je vypočítáno na minutu přesně a kdyby se cokoliv posralo, tak projektor nebude, protože mi už ve 15:20 jede bus (mohli byste sice tlačit na můj smysl obětovat se pro skupinu a chtít po mě, at jedu až v pátek a na projektor počkám, ale...nevím jestli byste s tím pochodili)

Pražáků jedoucích na diss je hodně a zatím téměř nikdo nehnul ani prstem, tak myslím, že není problem se do te půjčovny stavit a zeptat se - navíc je na té adrese vypsáno i ICQ. Navíc by to i s půjčením plátna stálo méně než 1000kč.

Nevyhýbám se tomu, pokud to jinak opravdu nepůjde, projektor jsem slíbil a snad by tedy byl, ale jestli je jiná možnost, dávám ji přednost - nechci zbytečně ředitele tahat do takové laskavosti, do které se upsal
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Arian píše:No to je právě ten problém - projektor musí až do čtvrtu odpoledne zůstat ve škole, protože je to samozřejmě vyučovací pomůcka. Ředitel mi tedy řekl, že se mám tedy ve čtvrtek kolem 14:00 stavit s rodičem, že se sepíše smlouva o půjčení a že rodič projektor převezme. Ale:

1. Mamka i otec dělají do čtyř, mamka mi teda předběžně slíbila, že by přijela, ale ne dříve jak v půl třetí

2. učebna, kde projektor je, sice končí provoz v ty dvě hodiny, nicméně často bývaj ve škole ještě různé kurzy a NIKDO mi není schopný říct, jestli tam náhodou ve čtvrtek nějaký není

3.Všechno je vypočítáno na minutu přesně a kdyby se cokoliv posralo, tak projektor nebude, protože mi už ve 15:20 jede bus (mohli byste sice tlačit na můj smysl obětovat se pro skupinu a chtít po mě, at jedu až v pátek a na projektor počkám, ale...nevím jestli byste s tím pochodili)

Pražáků jedoucích na diss je hodně a zatím téměř nikdo nehnul ani prstem, tak myslím, že není problem se do te půjčovny stavit a zeptat se - navíc je na té adrese vypsáno i ICQ. Navíc by to i s půjčením plátna stálo méně než 1000kč.

Nevyhýbám se tomu, pokud to jinak opravdu nepůjde, projektor jsem slíbil a snad by tedy byl, ale jestli je jiná možnost, dávám ji přednost - nechci zbytečně ředitele tahat do takové laskavosti, do které se upsal
Uznávám Ariane, že je to všechno značně komplikované, ale ...
... do zmíněné firmy jsem volal a ... onen projektor je na filmy "nevhodný", jelikož když se mu zrovna zachce nahodí přes obraz zelené pruhy.
Jsou ochotni nám na ty čtyři dny slevit a dobrý projektor půjčit i s plátnem za 2000,- (níž už nepůjdou).
Takže se tu ostatní vyjádřete, jestli jste ochotni vysolit každý 100,- za půjčení projektoru.
Pokud se přes víkend dohodneme, tak buď za:
a) projektor v pondělí zajednám a bude to na Pražácích
b) bude to na tobě a pokud to na poslední chvíli tobě neklapne, tak skočí Pražáci pro ten vadný kus

O nich bez nich. Jen si ti dovolím Ariane oponovat, protože Pražáci toho pro PISS i DISS udělali opravdu hodně.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Já sám za sebe tu stovku ochotný dát jsem, i když chápu, že ne všem se asi chtít bude. Já vás chápu, že pro vás je to jen otázka peněz, ale mě to opravdu přidalo spoustu komplikací. Jak už jsem jednou psal, musí to klapnout na minutu přesně a ještě doufat, že nenastanou žádné nečekané problemy.

Jinak přažaci srry, nemyslel jsme to až tak globálně, jen jsem si vzpoměl na některé jedince z Prahy, kteří se kromě potvrzení účasti do debat vůbec nezapojují. Každý ví co jeho jest

Jinak cena by asi v obou případech bylo o něco nižší, jelikož účast by byla cca 25 členů, takže platby by se asi pohybovali okolo 40 resp 80 korun.

Vím že sice vypadám, jako bych se chtěl zbavit odpovědnosti, ale vážně mi to už pár dní přidělává vrásky na čele, jak to vykutit
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Ariane, zkus to vymyslet a kdyby to byla kór potíž, tak můžu ve čtvrtek mezi 16.00 až 17.20 pro ten projektor skočit tam, jak psal Tokkar (předpokládaje, že se to nemusí hlásit předem).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Pro mě ta stokoruna není problém (a vzhledem k tomu že ten projektor je poměrně důležitá součást Dissu tak nebudou namítat myslím ani ostatní)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Pro mě tedy stokoruna problém je, navíc mi s téměř 100% jistotou nedorazí filmy, které jsem měla v plánu pustit, na PISSu upřímně řečeno ani nejspíš na nic koukat nestihnu a když tak čtu ty oplétačky s jeho odvozem, tak bych se bez něj klidně obešla. Tedy když nebude, já se zlobit taktéž nebudu.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“