Dataprojektor!

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Dataprojektor!

Příspěvek od Jab »

Tak se vyskytl problém s dataprojektorem, kterýžto z Prahy nedovezu. Je to majetek smíchovského skauta, který jej potřebuje ve dnech DISSu (konají se vůdcovky, které mají kdovíproč před naším srazem přednost :roll: :-) ).
Většinou mají stejné zapůjčovací akce i oddíly v Olomouci, Brně a možná i v Prostějově (atd.). Než tedy budu hledat náhradu po celé Praze, velmi bych ocenil, kdyby se po nějaké možnosti poohlédli Moraváci z výše uvedených (i neuvedených) měst. Zvláště pokud mají známé ve skautských oddílech (či jsou sami členy).
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Dělá na tom někdo nebo mám začít proklínat Vaše černé duše? :-D
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Jab: Včera jsem zkoušel najít něco na netu ale neměl jsem štěstí - Na skautských stránkách jsem nenašel nic, pár známých sice ve skatu mám, ale ti jsou většinou ze znojma a pak jedna holka odněkud z čech. Pak jsem hledal i klasické půjčovny projekční techniky, ale v okolí brna žádná není (v Praze jsem jich několik viděl). Pak jsem si ještě vzpomněl na ten Tokkarův odkaz na olomoucké skauty když jsme plánovali PISS před půl rokem (tady), ale ten nefunguje (resp teď jsem si všimnul že ty stránky vůbec nefungují), možná by stálo za to jim přímo napsat a zeptat se co a jak, odkaz na stránkách tam pořád mají.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Yup. Na ty jejich stránky jsem už včera též koukal. Moravě dávám přednost, jelikož mám pak problémy s dopravou takového závaží z Prahy a do Prahy (musím jej před odjezdem přechovávat doma a pak co nejdříve vrátit). Nadto pražští sigilané nejsou zrovna solidární, takže jsem si minule například zaplatil plné jízdné, ačkoliv jsem vlakem zpátky nejel (z výše uvedených časových důvodů - dataprojektor jsem potřeboval vrátit ten stejný den, což by mi cesta vlakem neumožnila). :twisted:
Nu, pár typů na další dataprojektory v Praze mám, ale jsou nejisté a nadto bych byl opravdu raději, kdyby se takové věci sháněly co nejblíže cílu výpravy.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

A co jiní moraváci s vazbou na skauta? Najde se tu někdo?
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Zašel jsem se zeptat do msítního skauta a tam bohužel projektro nemají. Ještě mám ve třídě pionýra, tak se zkusím zeptat jeho a teoreticky je tu ještě možnost zkusit něco najít v Ostravě, ale abych řekl pravdu, to vůbec nevím, kde bych měl hledat
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Tak co to promítadlo? Anyone má nějaké nápady, kde se ještě poptat, anebo teda nutnost nějakého nouzového řešení...?
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Tak Moraváci co je?
Potřebujeme sehnat ten projektor, copak tam nemáte žádnou půjčovnu nebo nehledáte?

DISS se nezadržitelně blíží :!:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Zrovna jedem se školou na jeden kurz, tak zkusím vyzpovídat školního spirituála a vedoucího kurzu - ti obvykle mají o takovýhle věcech přehled ;-) neručím ale, že budou vědět. Teoreticky bych se mohla zeptat, jestli by nám nepůjčili dataprojektor ze školy - reálnost uskutečnění ale vidím stejně pravděpodobně, jako u sebe jedničku z matiky :oops: (čili jak říkají Angličané - yeah, and pigs may fly)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Vlasáku, nepůjčila by něco škola? Koho by se tak dalo zeptat?
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Tákže...
Olomoucký skaut na mail neodpověděl takže ten nic.

A k normálním půjčovnám:
Po několika předcházejících pokusech jsem se už vzdal naděje že na moravě existuje alespoň jedna půjčovna projekční techniky, až jsem teď na Centrumu objevil tuto firmičku :-)
Na stránkách nemají napsanou cenu (což mě trochu děsí), ale nemám to tam daleko ze školy takže tam dnes zajdu.
Další možností jsou http://www.nejlevnejsiprojektory.cz v Praze, kteří opravdu mají nejnižší ceny za půjčení jaké jsem zatím viděl.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

AlieN: 800 kilo na den jsou opravdu velké pálky. Minule jsme platili 80 + 25 kč za promítací hodinu. Což těch 800 nedalo ani s tím stupidním drakovým hraním.
Zkusím se též poptat po tom známém. Resp. mu zavolám...
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Jsem volal tomu jednomu kamarádu a jeho oddíl prý dataprojektor nemá. :-(
Tokkar píše:A něco z Olomouce :!:

http://www.pronajemprojektoru.kvalitne.cz/
Tohle už by šlo. :-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Byl by prosím někdo z Olomouce (atd.) tak hodný a optal se na ten odkaz, co dával Tokkar? Deadline se nám blíží a já osobně jsem své možnosti vyčerpal. :-(
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“