2. PISS - dojmy, povzdechy, komentáře

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Vampiria: skvěle :-)

S výtkami na Piss 2 souhlasím, ale přesto to byl sraz velmi povedený. (ano, Piss byl lepší, ale to je také tím že byl první ;-))
A s plánováním Pissu3 by jsme mohli začít třeba hned.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Zdá se mi to, nebo je tohle vychvalování jen o souboji krypto-pissismus vs. krypto-tissismus ;-)

Nevím jak u dalších, ale u třetího to vidím na: Pražská Interkontinentální Slezina bez Starobrna
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Tokkar: 3. První Internacionální Sigil Sraz... co je na tom nelogické? ;-)

Co se týká organizace - ideál vidím v průběhu 1.pissu - rámcová předem daná kostra programu ničemu neškodila + své ovoce přinesla i důkladnější domluva tady na fóru.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Mně se zdál sraz o mnoho lepší než minule. Absence větší organizace mi nevadila. Ba naopak. Holt každý má své zájmy...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

No vzhledem k tomu, že dvě třetiny DISSu mi bylo vesměs blbě v kombinaci s horečkou, hodnotím PISS jako povedenější :lol:

Každopádně bych navrhoval TISS zorganizovat někdy až bude teplé počasí - podzimu už jsme si řekl bych užili docela dost a malá změna by neuškodila.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Dobré ráno sigilané - protože ze sebe vytloukám nějaký svinský bacil, občas se podívám do PC co je ve světě nového. A tak jsem dozrál k tomu něco uvést do této rubriky.

Nebyl jsem na prvním srazu, mohu hodnotit pouze ten, na kterém jsem byl. Mě se líbil. I když osobně mám rád věci uspořádané a plánované, zde jsem nic takového nečekal a tak mě snaha o rámcovou organizaci nepřekvapila ale rozhodně si nemyslím že by byla přemrštěná. Ze zkušenosti vím že jdeli o volné seskupení lidí nad 10 jedinců většina plánů nefunguje pokud to není tvrdě vyžadováno a to by bylo proti duchu celého srazu.

Samozřejmě organizace gáblíku a domluva s persobálem o pravidlech je nutná ale neviděl jsem, že by komukoliv vadilo, že není itinerář jako u rally a který musí být dodržen.

Několikrát se tady objevil termín skupinky a skupinkování - no a co jste kdo čekali? Krevety, jak se mě ptá Neferit když mě chce nakrknout? Není-li pevná organizace vždy to končí stejně. Lidé se volně sdružují a podle klíče stanoveného něčím co není možnost definovat různě migrují a dokonce si někdy i v klidu posedí sami se sebou. Na tom nic není.

Myslím si že řešíte příliš brzo něco co už proběhlo a nemáte potřebný odstup. Počkejte 14 dní a zjistíte, že je to všechno jinak. Mě osobně se s vámi líbilo. Líbil se mi průběžný chaos který tam vládl. Nadchlo mě jak se Jab seznamoval s Kebulí, líbilo se mi jak jste se dokázali bavit dlouhé hodiny hrami a kdo nechtěl hrát se díval na plátno.
Až budeme dávat dohromady třetí sraz, myslím si, že je jedno jak se bude jmenovat. Je potřeba vyřešit pevně místo, čas a pokud možno co nejdříve nahodit návrh programu - alespoň rámcově. Po diskusi, která elektronicky něco trvá, pak podle něj jet. Ale přimlouvám se za potřebnou dávku volnosti - krátký výlet na hrad Veveří nebyl v plánu a mě se líbil a hlubkový výpad do TESCO v Brně byl natolik silný zážitek, že o něm napíšu samostatný vstup.

Mrzí mě jediná věc. Že jsem na své dvě přednášky sebral příliš mnoho času a na tu co se nakonec ukázala jako nejlepší, Tokkarovu ho zbylo málo.Pokud tedy příště přednášky, tak ty jediné po přijezdu všech účastníků pevně stanovit. Lidi si s tím dají dost práce a tak zde bych se přimlouval o to, aby byla tímto způsobem účastníky oceněna.

Víc nemám v této fázi co bych napsal, samozřejmě jak se bude diskuse vyvíjet budu příspívat. Hezký den.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Wazikasi
Sigilan
Příspěvky: 65
Registrován: 2.3.2006 7:47

Příspěvek od Wazikasi »

3. Pokračování Internacionálního Sigil Srazu :lol:
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Tak jsem dočetl report o DISSu a musím poděkovat všem reportérům, protože jsem se dobře bavil a rád vzpomínal na dobu dávno minulou.
Věřte nevěřte už jsou to 3 měsíce.

Ještě díky. ;-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Řekl bych, že report docela dobře vystihuje celý DISS...

P.S. Sprchy byly naprosto v pohodě.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

sevencreature píše:Řekl bych, že report docela dobře vystihuje celý DISS...
Tyhlety dvojsmysly zbožňuju ;-) .
sevencreature píše:P.S. Sprchy byly naprosto v pohodě.
A nechodil ses ty náhodou sprchovat do penzionu vedle? :-D

Jinak report (části ostatních samozřejmě) je velmi pěkný :-P.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: To víš, když už Saruman není mezi námi... :mrgreen:

Mno jen tam chyběly nějaké držáky na ručníky a taky by tam mohla být lepší podlaha, jinak ok :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

I já se královsky bavil při čtení reportu :-) Díky všem, kteří jej zpracovali...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“