PISS 3 - herní štace

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Neferit: Neboj. O zábavu bude postaráno nejspíš i tak. Nevím proč, ale naše FR skupina dobrodruhů svým pestrým složením nápadně připomíná jednu podobnou: ;-)
- "Družina hrdinů," chytil se Geralt za hlavu. "Druhové ve zbrani. Šumař s loutnou. Hubatá polodryáda. Vampýr, kterému táhne na padesátý křížek. A mizerný Nilfgaarďan, který se hádá, že není Nilfgaarďan..."

- "A v čele družiny zaklínač, který se nedokáže k ničemu rozhoupat," doplnil Regis. "Doporučuji cestovat incognito, abychom nepůsobili nemístné pozdvižení."

- "A nebyli všem pro smích," dodala Milwa.

(A. Sapkowski : Křest ohněm)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Vlasáku, tak co, rozjedeme spolu PST, FR nebo mě pošleš do /dev/null?
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Tak teda budu člověk paladin ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

drake127: asi tě šoupnu do FR, domluvíme se ve vlaku ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Všem hráčům ještě jednou děkuju za hry, rozhodně to stála za to a byly tam parádní momenty. A hned i potenciální náměty na další pokračování ;-)

Stará dobrá forgotteňácká družina se může v čele s Prouťou vydat pomstít siru Alexovi a naše milá školní dítka si mohou zahrát na strašidla ;-)

Kromě toho, příště se určitě bude hrát Dark Sun.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Příště se pokusím přelomit a půjdu se na to podívat a poslechnou. A pokud tam usnu, netřeba mě šetřit. Stačí nekopat a neklepat popel do vlasů. Ty hry mě začaly zajímat. Hlavně poté co Tafif hrál o duši a nakonec chrněl skoro celou cestu do Prostějova.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Nef. senior: Tak si poslechni záznamy ;-) (naopak k některým jiným rodičům hráčů by se ty nahrávky raději do rukou dostat neměly :-P :lol:)
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Rád bych poděkoval Vlasákovi za "déemování" her - jak FR, tak Ravenloft byly velice zajímavé a poutavé. Nemenší díky si zasluhují též spoluhráči (a v případě KEBULEho i protihráči) z forgotteňácké družinky - o veselé situace nebyla nouze - zejména nesmrtelným se stal Arianův výrok, že "každá družina musí mít kuchaře a idiota". :-) Za pozitivní považuji náhlý přechod na FATE, z čehož jsem měl z počátku trochu obavy, neb jsem jej nikdy nehrál. Naštěstí je velmi intuitivní a především poskytuje spoustu volnosti pro někdy až zcela šílené situace. Doufám, že FATE bude i v příštím dobrodružství. ;-)

Každopádně jsem se výborně bavil a lepší premiéru papírového hraní jsem si nemohl přát. :-)
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

No co se týče her tak FR mě moc nezaujalo esi to nebude tím, že Kebulba padl na palladinské čepeli... :lol: Nicméně počkej Silversworde ještě není všem dnům konec :twisted:

Ale Ravenloft se mi líbil moc :applause:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

PiSS 3 Hry

Zvukový záznam her Forgotten Realms je již uploadnut. <del>Na horrorovku si ještě chvíli počkáte.</del> Pokud by se našel nějaký dobrovolník, který umí pracovat se zvukem, budu rád, když se na to podívá a trochu to vyčistí od šumu. Ostatně tohle se týká i záznamů přednášek.

Forgotten Realms: stáhnout
Horror: stáhnout
Žralok, který štěká, nekouše.
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“