PISS 3 - Radíkov je out !?!?!

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Tak jsem volal ke Šplíchalům, resp. přímo tam se nedovolal, ale na mobil ano. A protože majitel telefonu využíval vymoženosti mobility při telefonování, kterou mu tento vynález přináší, nebyl přítomen v dosahu seznamu objednávek. Takže zítra budu moudřejší.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Vlasák: Něměl jsem dnes moc čas takže jsem tam taky jen zavolal a zřejmě ne dlouho po tobě, takže jsem se dozvěděl že už se na ten termín dnes někdo ptal (pochopil jsem že to byl někdo od nás), ale jinak by měl být volný.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

AlieN: jj, zítra to potvrdí...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Ave píše:Takže drahý Tokkare, kde a kdy by jsi mě toho 27.4. případně vyzvedl? Abych měla pro rodiče zprávu. A mimo to, rodiče mně lanaří, ať se tě zeptám, zda mne ještě hodíš i zpět.
Sice si nemyslím, že by služby Tokkar Travel byly drahý, ale když na tom trváš mohu podražit. :twisted:

A co se zpáteční cesty týče, ani mě nenapadlo, že by tomu bylo jinak. Tudíž ano, OC tě odvezu i domů.

Kde tě naložím? No tak tuhle otázku si kladu taky? Vzhledem k tomu, že pravděpodobně pojedeme přes Prahu a Jaroměř tedy neleží zrovna na této trase, bylo by fajn, kdyby tě rodiče dopravili do Hradce nebo ještě lépe do Jičína. Když to nepůjde, tak holt pojedu na konec světa. Kdy? předběžně bych to viděl tak na 14:00 - 14:30 podle toho kde. Ale to se ještě může změnit. Až na to přijde můžeme se domluvit po telefonu.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Seniore: Důrazně protestuji proti uvolnění sestry ze školy. :evil: Mám ti zopakovat co všechno jsem slýchával já, když můj prospěch nebyl bůhví jaký?

A nasra... by mě to o to víc že sám nevím jak to udělám páč tam mám směny úplně na hovišo :evil:

Tafife: ty se do toho nepleť je ti po tom prd :evil: :twisted:

P.S. Seniore moji vraždu si veřejně oznámil tudíž polehčující okolnosti jsou v pytli... :-P
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

KEBULE: A nebude to Neferiťákovo rozhodnutí ovlivněno tím, že sestra má ten prospěch lepší? :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

KEBULE: Naprosto s tebo souhlasím, my starší jsme to měli pěkně tvrdý, ale našim mladším sestrám každý ustupuje a udělá co jim na očích vidí, to je ale bordel a nespravedlnost :evil:

Vampiria: To je jen nepodstatný detail :-P
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Dovolím si připomenout rodině Nefertiti 7. pravidlo slušného chování na našem fóru - http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?t=1496
7. Máš na fóru kamaráda, kterého znáš ze svého okolí? Občas se stává, že právě lidé, kteří se znají se začnou na fóru zbytečně handrkovat a popichovat. I to je věc, která by se neměla dít. Můžou si to přece vyříkat mezi čtyřma očima.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Tokkar píše:
Ave píše:Takže drahý Tokkare, kde a kdy by jsi mě toho 27.4. případně vyzvedl? Abych měla pro rodiče zprávu. A mimo to, rodiče mně lanaří, ať se tě zeptám, zda mne ještě hodíš i zpět.
Sice si nemyslím, že by služby Tokkar Travel byly drahý, ale když na tom trváš mohu podražit. :twisted:

A co se zpáteční cesty týče, ani mě nenapadlo, že by tomu bylo jinak. Tudíž ano, OC tě odvezu i domů.

Kde tě naložím? No tak tuhle otázku si kladu taky? Vzhledem k tomu, že pravděpodobně pojedeme přes Prahu a Jaroměř tedy neleží zrovna na této trase, bylo by fajn, kdyby tě rodiče dopravili do Hradce nebo ještě lépe do Jičína. Když to nepůjde, tak holt pojedu na konec světa. Kdy? předběžně bych to viděl tak na 14:00 - 14:30 podle toho kde. Ale to se ještě může změnit. Až na to přijde můžeme se domluvit po telefonu.
Bezva, tak pro mě by nejlíp seděl asi ten Hradec Králové. Tam se dostanu sama, protože tam jezdím do školy. A odjezd?...No myslím, že by šel. Co ty na to?
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ave - tak vidíš cesta je zařízená tip-ťop. :-D Ostatní pokud bude třeba dořešíme s rodiči pomocí ICQ. :-P , já jsem připraven.

Tokkar - Já se na PISS těším, po dlouhé době vypnu a odpočinu si na hlavu. Drobné rodinné rozpory vyřešíme mimo toto fórum, Kebule se nějak odtrhl od reality. :oops: , omlouvám se za sebe i něho.
Mluvil jsem dneska s tátou takže původní dohovor platí a pokud bude zájem můžeme se tam otočit. Bude to stát za to.

Teď jenom počkám jak to dopadne u Šplíchalů a pokud jo, tak začnu chystat potřebné věci. Jinak jedu já, Neferit , Kebule podle toho jak to bude mít v práci. Takže mám ve voze 2 nebo i tři místa volná. Počítám s Tafifem. Takže zbývá jedno či dvě. Pokud má někdo zájem, ať mi dá vědět. Doprava zdarma tam i zpět. V přpadě že sebou bude stěhovat plnou polní, klidně vezmu vlek. :twisted:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Neferit Sr. píše:Ave - tak vidíš cesta je zařízená tip-ťop. :-D Ostatní pokud bude třeba dořešíme s rodiči pomocí ICQ. :-P , já jsem připraven.
Okej, asi jim to o víkendu nadhodím, aby si s tebou pokecali, bereš?
8-)
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Šplíchalům jsem volal, dovolal se a potvrdili, že prý jo ;-) Do 25.3. je termín na přihlášky (závazné), takže rozmýšlejte své účasti, rozmýšlejte ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Takže kam se vlastně jede? Tady to vypadá ke šplíchalům, ale v přihláškách je Radíkov A teď se ukáže že to je jedna a ta samá lokace a já se hanbou propadnu až do Goldshire
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Neferit Sr. píše: Teď jenom počkám jak to dopadne u Šplíchalů a pokud jo, tak začnu chystat potřebné věci. Jinak jedu já, Neferit , Kebule podle toho jak to bude mít v práci. Takže mám ve voze 2 nebo i tři místa volná. Počítám s Tafifem. Takže zbývá jedno či dvě. Pokud má někdo zájem, ať mi dá vědět. Doprava zdarma tam i zpět. V přpadě že sebou bude stěhovat plnou polní, klidně vezmu vlek. :twisted:
Dovolím si Seniora trochu poopravit - úplně zadarmo to nebude - případného pasažéra žádám, aby tatíkovi koupil aspoň tabulku hořké čokolády ;-) (aby nám náhodou cestou nezkolaboval na nedostatek energie :lol: )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

wosmahl: Přihláškový thread ještě není updatovaný ;-)

Neferit: :lol:
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“