PISS 3 - Radíkov je out !?!?!

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Target píše:No já se asi zúčatním, ale potřebuji nějaký plán kolik by to stálo, jelikož na mě pořád táta tlačí ať mu to dodám.
A ještě co se týče cesty - alespoň v případě vlaku platí, že čím víc vás pojede, tím to budete mít levnější - hromadná jízdenka je fajn 8-). Nebo si můžeš koupit zpáteční jako kdysi KOFi - ušetříš :mrgreen: :lol: .

Že Radíkov padá mě docela mrzí, protože ke Šplíchalům se mi fakt moc nechce, co nějaký jiný penzion z té oblasti? Vždyť jich tam bylo tolik a mám pocit, že snad každý vypadal lépe než Šplíchalové a snad ani nebyl o tolik dražší.
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

wosmahl : Hele mám ukecat mámu, at jede do Brna v našem termínu?? Že by sme nemuseli utrácet za bus :)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

V Radíkově jsem neměl pokoj s rybičkama, takže jsem tam stejně nechtěl. :-P 8-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Ave: s tou vzdáleností - mně přijde, že když už se člověk rozhodne podniknout 150km štreku, už tak nějak nesejde na tom, jestli je to o 50 km víc; jestli navíc pojedeš s Tokkarem, tak je vzdáleností rozdíl mezi Olomoucí a Brnem takřka smytý - tam, či onam se tě rodiče z okna stejně nedovolají, takže z tohoto pohledu mi oboje přijde prašť jako uhoď. A co se týče Olomouce a Brna a jejich znalosti/neznalosti, Radíkov je stejně mimo Olomouc, takže tady si člověk taky moc nepomůže.

MCZ: což o to, to by byla taky možnost. Ale nezapomínejme na jednu věc - proč se vůbec jede nach Radíkov/Šplíchalové - dost proto, že už to jsou ozkoušená místa, navíc rozstřel Radíkov - Šplíchalové skončil poměrně těsně (11-8), tj. neukázalo se, že jedno je výrazně populárnější (lepší) než druhé, takže by to byla podpásovka pro všechny, kteří dali "ozkoušenost" nad dostupnost.

Jak jsem psal, šoupání termínů mi přijde docela zásadní změna, druhak jak se ukázalo, Radíkov chce znát finální počty rovnou, což je docela problém v situaci, kdy minimálně pět lidí potřebuje minimálně týden na usazení situace, aby se mohli rozhodnout.

Každopádně, pokud se dozvíme od Šplíchalů, že jsou taky out, tak to bude ještě veselá improvizace ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Já jsem pro Šplíchaly. Nevím proč, ale ten Radíkov se mi od začátku moc nelíbil. A chtít závaznou objednávku na tomto tipu akce je prasečina...

A u Šplíchalů moc dobře vařili (nebo alespoň já si pochutnal 8-) )
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Tak jsem spíš pro Šplíchaly a klidně bych o týden posunula termín ;-) Páč když jsem koukla na školní plánovací kalendář, tak mě celkem sobecky napadla myšlenka, že kdyby se to posunulo, tak bych na issku mohla strašit celou dobu konání, kdežto při doteď stanoveném termínu bych v neděli musela odjet, páč v pondělí (=30.) mám normálně školu :roll:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ave - myslím že tento problém neřešíš-pokud platí, že Tě vezme Tokkar, ty jeden drowe v pyžamu, z tak je to jedno kde to bude. A pokud by nemohl tak přijedeš do Olomuce a tam Tě vyzvednu já i s Tafifem, kterého bereme pokud to bude v Brně s sebou.

To je banalita. Ale jak přesvědčit mého kocoura aby mě nezabila když budu chtít Neferit omluvit na jeden den že školy, to je problém. To je skoro o ránu panví do hlavy. Ještě že můj kocour je hodný čloěk.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Seniore: :shock: :shock: :shock: Jak uvolnit ze školy? Co je to za bordel? Já tě vezmu pánví, nic takového. Ať pěkně maže do školy. :snooty: Mě taky nikdo neomlouval a když tak až po uzavření známek...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

To víš KEBULE, Nef je seniorův mazánek. :liar: :whistle:

Ave: Pokud pojedeš se mnou, tak ti opravdu doprava může být putna, Tokkar Travel má fixní ceny. ;-)

Mě osobně je jedno kam a kdy pojedu, takže se dohodněte. Nějaký to hlasování by asi bylo nejlepší. Přihlášených je stejně zatím jen 10, takže můžeme začít klidně znova.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Neferit Sr. píše:Ale jak přesvědčit mého kocoura aby mě nezabila když budu chtít Neferit omluvit na jeden den že školy, to je problém.
:lol: :lol: :lol: S mým přístupem ke škole, kdy tam čtvrtinu času nejsem, mi to přišlo skutečně vražedné. :lol:

Jinak mně se Šplíchalové moc nelíbili, ale pochybuji, že bych byl nadšen z toho Radíkova, takže je mi to docela fuk. Doufám však, že PISS4 bude v Čechách, a ne na té barbarské Moravě. :twisted:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Posunutí termínu nevadí (už jen proto, že o týden později bude statisticky větší teplo ;-)). Změna místa je mi ukradená - dokud mám u sebe zubní kartáček, můžu kamkoliv kdykoliv.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

S termínem prosím nehejbat, protože je to snad jedinej termín kdy můžu :-?
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ave -tak vidíš, pokud zlomíš rodiče tak ostatní je banalita. Jinak nás bude o jednoho méně, dneka zabiju Kebuli. Vzhledem k polehčujícím okolnostem vyváznu tak maximálně s pokutou.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Nef: Musíš zapracovat na mamince. Já mám taky normálně školu, ale doma jsem oznámil, že si udělám jeden den volno. Prostě nekompromisně oznámíš, že na 30. potřebuješ omluvenku a hotovo, nepřipusť debatu. Celé ty roky poctivě chodíš do školy (což stejně nepomáhá, protože chemikářka je blbá), tak by ti jednou jeden den volna měl být dovolen.

Pokud se změní termín, o týden se posune, nebudu se moct zúčastnit, neboť v té době dělá MU příjmačky.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Tokkar píše:To víš Ave: Pokud pojedeš se mnou, tak ti opravdu doprava může být putna, Tokkar Travel má fixní ceny. ;-)

Mě osobně je jedno kam a kdy pojedu, takže se dohodněte. Nějaký to hlasování by asi bylo nejlepší. Přihlášených je stejně zatím jen 10, takže můžeme začít klidně znova.
Takže drahý Tokkare, kde a kdy by jsi mě toho 27.4. případně vyzvedl? Abych měla pro rodiče zprávu. A mimo to, rodiče mně lanaří, ať se tě zeptám, zda mne ještě hodíš i zpět.
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“