Ohlasy na PISS 3

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Ohlasy na PISS 3

Příspěvek od Adieu »

Jsem doma v Praze a je tu teplo. :-P
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Cesta domů z PISSu byla neméně akční než Tokkarova survival hra. Zastávka u McDonalds o půlnoci šíkla, Le Big Mac bodnul prázdnému žaludku a můj tatínek se divil kulturnosti PISSu, která ho mile překvapila. Pak jsme se opět vydali na cestu, ale co čert nechtěl, na 146 kilometru čtvrt hodiny po půlnoci byla srna v levém jízdním pruhu. Po srážce s naším vozem v rychlosti 120 km odrotovala prudce pod vedle jedoucí náklaďák, který ji rozšmelcoval už totálně. Opravdu zážitek za všechny prachy. Skoro jsem se chtěl stát EMO, ale nakonec vše dobře dopadlo a jsem zpět.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

A tak další Bambi přišel o maminku. :cry: ;-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Adieu píše:A tak další Bambi přišel o maminku. :cry: ;-)
Spíš naše krásné auto málem přišlo o poznávačku :lol:
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Lerek byl na PISSu i s Vatim? :mrgreen:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Tak jsem doma... sraz byl fajn, sice trochu komornější, nicméně to jeho kvalitu nijak nesnižovalo, možná naopak ;-) (i když pár lidí mi tam celkem chybělo, no tak tedy příště ;-) ).

Škoda jen, že drake neumí používat Nero Express, takže první fotky budou až... no zkrátka mnohem později :roll: :evil: .
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

MCZ: Já vím, že jsem ti chyběl mno ale nedalo se nic dělat, ty písemky v pondělí jsem vážně obulat nemohl (nakonec jsem ale stejně jednu bulnul) :mrgreen:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Taky už jsem před nějakou dobou dorazil a díky mému promyšlenému navigování se možná domů dostane i trio Vlasák, drake a Yenn :-D
Brněnská MHD nám totiž při odjezdu opět ukázala svou odvrácenou tvář - nejprve nám do velmi těsného časového plánu nadělil bonus řidič autobusu v podobě 15ti minutového zpoždění, pak díky sletu soudruhů z Národního odporu jezdily tramvaje místo obvyklých tratí snad i místy kde ani nevedly koleje a nakonec se Vlasák s Yennem pod vlivem euforie ze zázračného dohnání časového deficitu naložili do špatného autobusu, a to dokonce i přes zuřivě mávajícího drakea, kterého je jinak opravdu těžké přehlédnout.

No prostě PISS3 byl zábavný od začátku až do konce :-)
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

No chtěl jsem to napsat už včera, ale nějak se mi to nedařilo... Jsem doma :-D A bylo fajn vás co jsem už znal vidět a ty co jsem neznal poznat. Mějte se a zase někdy...

P.S. S fotkama jak? Upne je Drake nebo jak to bude? A ještě: Fotoreport udělá někdo v tom zkušený nebo se toho mám chopit já?
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

KEBULE píše:P.S. S fotkama jak? Upne je Drake nebo jak to bude? A ještě: Fotoreport udělá někdo v tom zkušený nebo se toho mám chopit já?
Drake to prý upne až přijede (a běda jak se bude cenzurovat :twisted:)
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

I'am back a law come with me. :twisted:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

PISS 3 byl zase trochu novum oproti dvěma předchozím srazům. Jednak bylo tentokrát dost času (i když reálně se to dost smrsklo na to, že 2/3 věcí bylo nutné stihnout během ani ne dvou dnů), druhak vyšlo počasí, což otevřelo širokou paletu možností. A sraz byl tentokrát - možná pro ten čas, pestrost akcí a větší organizační zabezpečení - nejkolektivnější ze všech, s každým jsem přišel do nějakého kontaktu, byla sranda, a to považuju za největší pozitivum ze všeho. Vedle toho se povedly i jiné venkovní aktivity, byly zajímavé přednášky, zábava byla i u papírových RPG a mimo na pokojích, na balkóně nebo na kolotočích 8-)

Musím říct, že se Šplíchaly jsem byl spokojen i minule, tentokrát ale ještě o to víc - vše bylo možné domluvit, nic nechybělo, nikomu nic nevadilo, plnili i nejzvrácenější přání (od grátis panáka slivovice na koleno, po narozeninové svíčky ;-)) a jídlo bylo zcela bez problémů - štědré snídaně, poctivé porce, chuťově dobré... no, holt škoda, že jsou v Brně ;-)

AlieN: jo, už se nic nestalo (kupodivu ;-)) dojeli jsme autobusem správně na Florenc, díky za propletení Brnem - jediné další překvápko bylo v tom, že v tom autobuse byla i holčina, se kterou občas hraju rpg.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

I přes jednodenní přeruení jsem s PISS velmi spokojený. Bylo mi tam dobře. Strašně jsem si ulevil psychicky a teď jsem slušně naspídovanej. U Šplíchalů se mi líbilo a chutnalo mi. Sice jsem díky nim zase přibral ale to se poddá.

Byo to prima a tak se těším na další. Je mi jasné, že musí být někde u Prahy. Svět sice není spravedlivý ale my by jsme měli. A teď byl 2x na Moravě. Já stím problém nemám-dopravím se kamkoli, s celou famili a i Tafifem. A klidně vezmu Kofiho či Sněhuláka-omlouvám se za drobnou úpravu identifikace.

Bylo to prima. Děkuji Vám všem a těším se příště. :-D
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Přestože jsem na srazu pobyl jen něco málo přes 24 hodin, můžu s čistým svědomím říct, že tenhle sraz se mi zatím líbil nejvíc ze všech a úplně k tomu stačila jedna jediná věc - trochu více společných kolektivních akcí, větší kolektivní pocit soudržnosti, více legrace

Skutečně nebylo lepšího pocitu než když jsem si v neděli odpoledne uvědomil jednu zajímavou věc - když jsem se cca před dvěmi a půl lety poprvé chytl na BG.cz s Jabem, v životě by mě nenapadlo, že se s ním někdy budu bláznivě točit na kolotoči, že s Vlasákem budu někdy blbnout u houpaček nebo že někdy uvidím spícího drakea a budu si říkat, jak u toho směšně vypadá :lol:

Samozřejmě, srazy už byly dva, ale ten první byl pro mě spíše seznamovací, skoro nikoho jsem neznal osobně a chvíli člověku trvá, než se rouzkouká...druhý srázek byl v tomhle ohledu již mnohem lepší, ale pořád to nebylo to pravé ořechové. Myslím že do třetice se všechno vyvedlo náramě už se těším na pokračování. Budou - li finance, ani Prahy se nebojím
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Tákže fotky budou až se mi podaří připojit PC k síti - takže pravděpodobně zítra. Cenzura žádná nebude (svoje fotky tam nechám), ale trochu to promáznu a dám do kupy (přecijen je zbytečné mít 5 fotek lišících se pouze mírou rozmazanosti).

Stejně tak s přednáškami.

Kebule: Pošlu ti seznam fotek, co mi chybí (resp. od které mi to chybí). Moc jich asi nebude.

MCZ: Hele, ty máš problém mi poslat 30 MB obrázků k webu, ale 600 MB fotek zvládneš uploadovat bez problémů?

Arian: Asi dostaneš baníka.
Naposledy upravil(a) drake127 dne 2.5.2007 17:40, celkem upraveno 1 x.
Žralok, který štěká, nekouše.
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“