PISS 3 - report

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

PISS 3 - report

Příspěvek od Vlasák »

--- Na tomto místě se po dokončení bude nacházet report ze třetího PISSU ---
--- Zatím pouze pro organizaci tvorby reportu ---

Chtělo by to taky sepsat nějaký report z našeho právě odeznělého třetího pissu. Tak jsem si řekl, že se organizace kolem toho ujmu, ať to je jasné ;-)

Takže co chceme - na PISS se lze dívat z mnoha úrovní a úhlů. Jednak na chronologické dělení na dny, jednak na aktivity, druhak na hry a nakonec třeba na piss celý - jak z pohledu reportážního, tak třeba čistě subjektivního.

Zápis bude nejlepší dělat tím mozaikovým stylem jako jsme to dělali i v minulých případech - každý může přispět svou vodou do mlýna.

Sepíšu takovou kostru, kterou ohnu či doplním podle toho, jaké všechny příspěvky se sejdou, každopádně by byla nejlepší pestrost a to i v případě, že by se sešlo i víc příspěvků pro jedinou událost - jak se totiž rádo ukazuje, každý má na věc trochu jiný pohled - a na náš pondělní výlet by se jistě našlo pohledů mnoho a mnoho ;-)

Příspěvky nemusí být dlouhé, ale klidně mohou. Mohou být o jedné věci, ale třeba taky o celém srazu... jak je zkrátka libo ;-)

Druhou věcí jsou taky reporty z her, tam by se toho taky našlo dost ;-)

Taaakže - nabídka je široká, takže vybírejte a dejte sem vědět ;-)
Naposledy upravil(a) Vlasák dne 9.7.2007 19:15, celkem upraveno 1 x.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Klidně bych napsal report z FR, což o to. Už mám dokonce něco i sesmolené, nicméně vyskytly se dva problémy:

1.) Uvítal bych, pokud by mi mohli ostatní hráči poslat pár postřehů, zážitků, vzpomínek - což se týká hlavně "Sedloňovské trojky". Konkrétně asi do té doby, než jsme se spojili. (Popis cesty, události v Sedloňově, pobyt v tvrzi, hostina) - tady moje paměť trochu selhává. Nemusí to být nijak rozsáhlé - spíše jen chronologickou kostru, abych na nic nezapoměl, nepřeházel to apod.

2) Rozsah. Zatím to má nějakých 6 stran a to jsem teprve u setkání s vlkoušem. ;-) Napadá mě, že komplet verze by kdyžtak mohla být v Lazzovce a pro PISS report bych to pak nějak zestručnil na přijatelný rozsah.

A dochoval se nakonec ten zvukový záznam? ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Geralt: fíha, to už je skutečně spíš dílo než pouze report ;-) Pro report ze srazu by byla dobrá stručnější podoba s odkazem na plnou verzi. Zvuková nahrávka by být měla, leč jsem ji nikdy neslyšel. Vše snad jako oko v hlavě střeží drake ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Jé, tak myslím, že naši "Sedloňovští jezdci" by mohli mít postřehů víc jak pár :lol: Když si vzpomenu na to šílené přesvědčování, že mám tancovat jako víla... :lol: :lol: :lol:

Jinak bych mohla přispět jednou jízdou na kolotoči :-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Neferit píše:Jinak bych mohla přispět jednou jízdou na kolotoči :-)
hmm, síla reflexu je tak silná, že se mi okamžitě udělalo zase zle ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vlasák píše:
Neferit píše:Jinak bych mohla přispět jednou jízdou na kolotoči :-)
hmm, síla reflexu je tak silná, že se mi okamžitě udělalo zase zle ;-)
Vy Pražáci taky nic nevydržíte :evil: :lol: :-P
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Neferit: ano, evoluce nám dala jiné vymoženosti - třeba zas nemusíme chodit spát, heč ;-) :mrgreen: :-P
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vlasák píše:Neferit: ano, evoluce nám dala jiné vymoženosti - třeba zas nemusíme chodit spát, heč ;-) :mrgreen: :-P
Koňské dávky redbulu by mě taky udržely v bdělém stavu 8-) :-P
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Neferit: ono to jde i bez něj, akorát je pak těžší držet koncentraci ;-) Jedna plechovka večer má ale spíš takový placebo či ostražitostní efekt než reálné udržení vzhůru ;-)

No, každopádně myslím, že jsme OT a jsem tu vlastně dabus :mrgreen: ;-)


Dobře, takže to máme zápis z FR a analýzu šplíchalovských kolotočů, co další...? ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

připojím osobní pohled na piss aneb "Nezapomenutelných 28 hodin"
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Mohl bych zkusit sepsat něco z Rawenloftu a možná i něco málo dalšího, i když takový rozsah jako Geraltův román to mít nebude.
Problém bude s časem, protože do pondělí mám tak truchu plno a do nějakého sepisování se budu moct pustit až potom. Uvítal bych taky nějaké postřehy od ostatních, Wosmahl by mohl napsat jak se vyspal a tak podobně :-)

Vlasák píše:NJedna plechovka večer má ale spíš takový placebo či ostražitostní efekt než reálné udržení vzhůru ;-)
To míchání s vodkou asi zvýšilo účinnost :lol:
Naposledy upravil(a) AlieN dne 7.5.2007 9:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

AlieN: tak nepočítám, že by to do pondělka bylo hotové tak jako tak, takže pokud se to neprotáhne ještě o několik dalších pondělků, tak to vůbec nevadí. Jinak ano - ty další postřehy by tam klidně být mohly ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

/1./ Ad herní zápis z FR - jelikož za grafomanií skrývám neschopnost vystihnout to podstatné, tak určitá rozvleklost je nevyhnutelná. :-P Kompletní verze tak bude zájemcům k dispozici v Lazzově akademii a pro potřeby reportu pak její 'demo'.

Tímto chci poprosit dobrovolníka z trojice Arian, Neferit a Tafif, který by byl ochoten si zápis přečíst a doplnit je o své komentáře, postřehy...zkrátka všechno, na co jsem zapomněl, přeházel, zkomolil. Podobně se může připojit i kdokoliv z ostatních postav - každý pohled a doplnění mozaiky je vítán. Jak tak o tom přemýšlím, vlastně nejlepší by byl ten zvukový záznam, akorát nevím, jestli bych poslech přežil, aniž bych umřel smíchy. :-D

/2./ Taktéž bych se nabídl na sepsání zápisu z putování naší pražské expedice. V tomto př. už bude rozsah přiměřenější (A4). ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Geralt:

ad 2 - ok, je to tvoje ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Geralt píše: Tímto chci poprosit dobrovolníka z trojice Arian, Neferit a Tafif, který by byl ochoten si zápis přečíst a doplnit je o své komentáře, postřehy...zkrátka všechno, na co jsem zapomněl, přeházel, zkomolil. Podobně se může připojit i kdokoliv z ostatních postav - každý pohled a doplnění mozaiky je vítán. Jak tak o tom přemýšlím, vlastně nejlepší by byl ten zvukový záznam, akorát nevím, jestli bych poslech přežil, aniž bych umřel smíchy. :-D
Jakožto kuchař naší sedloňovské skupinky se hlásím dobrovolně ;-) 8-) na druhou stranu, postřehy ti tam můžem dodat všichni :-D hlavně některé Tafifovy hlášky byly takové, že by je člověk znova vyslechnout nezvládl, aniž by skončil polomrtvý smíchy někde pod stolem :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“