PISS 4 - obecná diskuze

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Target píše:Nějak si mi zdá, že sraz upadá.
Sraz je odrazem Sigilu. :-D
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Target: nedostal jsem se k tomu, ale od včerejška sháním reference na nějaká ubytovací místa, takže uvidíme, co vypadne.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Uvidím, jak se vyjádrří matka (trpí totiž ideou, že ten, koho znám přes internet=pedofilní sadomasochistický úchylák s motorovkou v kapse :roll: :-D )

Jinak já bych do chatky šel. Sice se pode mnou jednou propadla chatková palanda, ale nač je zatracovat?
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Cozzinnni píše:Uvidím, jak se vyjádrří matka (trpí totiž ideou, že ten, koho znám přes internet=pedofilní sadomasochistický úchylák s motorovkou v kapse :roll: :-D )
Jinak já bych do chatky šel.
Fajn. My ti zařídíme ty spolubydlící. :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Držím palce k výběru. Budouli to chatky, vezu si sebou přímotop - u Šplíchalů jsem podvakrát trpěl zimou. V chatce bych asi zmrzl úplně. Jsem starší člověk, musím si udržet teplo.

A musí tam umět dobře vařit. :twisted:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Neferit Sr. píše: Jsem starší člověk, musím si udržet teplo.
Doporučuji ohřívací láhev a bačkory :twisted:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PISS 4 - obecná diskuze

Příspěvek od Vlasák »

Vlasák píše:Mám v rukávu jednoho žolíka v podobě ubytování ve Zruči nad Sázavou (celkem blízko od Prahy) - zavolám tam, poptám se. Co vím ze zkušenosti z jiné akce, personál je tam Šplíchalovsky flexibilní. Ale jedná se o chatky (ala Radíkov) a nemám tucha, jak to tam bude na konci října vypadat (topení atp.) http://rakosi.zruc.info
Na chatkách je elektrické topení, což zvedá akcie. Bohužel před naším termínem tam je štace s dosud neupřesněným odjezdem. Ten bude upřesněný až 17.10. Další dvě ubytovací varianty zatím neúspěšné (ať už co do kontaktování, nebo do obsazenosti).
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Tak na PISS nejedu :-? Máma říká že tenhle rok už jsem je stál dost peněz a "že nemusím být všude"
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Cozzinni: Tak si to muzes zaplatit sam, ne? Zas tolik penez to stat nemuze.. (Omlouvam se za absenci diakritiky ale nemam k dispozici ceskou klavesnici)
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Cozzinnni píše:Tak na PISS nejedu :-? Máma říká že tenhle rok už jsem je stál dost peněz a "že nemusím být všude"
Říkám to s těžkým srdcem, ale to je na pěst. Za to bych jí nechal živořit na sklonku jejího života pod mostem, ani ten domov důchodců bych nezaplatil. ;-)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Je mi to líto ale v zhledem k naprosté nejistotě jak a kdy a kde se bude konat což bych potřeboval vědět svoji účast na tomto srazu ruším. Je podzim, nejlepší období roku pro obchod, je potřeba dokončit drobné investiční kroky a já potřebuji reálný plán.

Takže s pravděpodobností asi tak 95% nejedu.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Rovněž moje (doposud nejistá) účast se přesunula do roviny nepravděpodobna, tj. na 90% se nezúčastním. Omlouvám se těm, kteří měli zájem o slibovanou přednášku, ponechám ji v záloze pro jinou příležitost.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Odpadám se obdobnými důvody jak Neferit Sr. bohužel PISS je natolik nejistý v termínu nadcházejících prázdnin, že už jsem s ním přestal počítat. Nezúčastním se a pokud ano, tak rozhodně ne všechny dny akce.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Bohužel se to tu s účastí sype, což na jednu stranu chápu, a tak přemýšlím, jestli je vůbec smysluplné piss k tomu říjnovému termínu směřovat. Faktem je, že i já na něj nedorazím - pravděpodobně pouze na den pro odehrání her.

Ale zpátky k pissu samotnému - sypu si popel na hlavu, tohle jsem dost prokoučoval. Ne teda sice, že by bylo kdovíjak času a možností na to se tím zabývat, ale zase to, že by nešlo třeba pohledat víc variant, bych si nalhával, určitě šlo. Případný krach tohoto termínu (který do jisté míry i vzhledem k počtu omluvenek a absencí bude) teda samozřejmě padá na mě, kritické komentáře směřujte sem či do PM :lol:


Tuplem, pokud se piss teda posune na jiný termín, bych s tím ale rád agendu pissu (pissů) nejméně ze 2/3 někomu předal. Důvod? Jednak alibistický - nechci si lajznout další případné problémy s prošvihnutím organizace jako teď; druhak bych si zkrátka rád uvolnil ruce zase pro jiné věci.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vlasák: Vždyť pokud vím, žádný PISS vyhlášený vůbec nebyl, ne? :think: Pouze návrhy na něj.

A koneckonců, PISS přece není žádný Sjezd ÚV KSČ, aby se musel konat každý rok s železnou pravidelností a 110% účastí :mrgreen:

OT: Heh, když dám v Googlu vyhledat "termíny sjezdů úv ksč" tak mi to nabídne: "Měli jste na mysli: termíny zájezdů úv ksč?" :lol:
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 12.10.2007 10:52, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“