PISS 4 - herní štace

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

PISS 4 - herní štace

Příspěvek od Vlasák »

S hrami na čtvrtém pissu je situace zatím značně rozestavěná - sám za sebe momentálně garantuji hraní Dark Sunu ve Fate. S dalšími hrami se má situace takto - vzhledem ke konání pissu v blízkosti Prahy je určitě šance, že by se účastnili i někteří další vypravěči s pestro paletou možných her. Podle toho, jak se situace vyvrbí s tímto, se ukáže, jak to bude dál - jako tradičně budou na PISSU minimálně tři hry. Pokud byste někdo chtěli vyprávět vlastní hru, taky možnost, ale to už tady dejte vědět. Vzhledem k tomu, že zatím hry vypsané nejsou, tak je na jakokéliv přihlášky zatím čas ;-)
Naposledy upravil(a) Vlasák dne 3.12.2007 23:02, celkem upraveno 1 x.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Bude hororovka? :twisted: Jestli jo, tak se předběžně hlásim.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Byl bych rád, kdyby se po roce opět hrálo postapo, pokud možno se stejnými lidmi, jako prve (ne že bych chtěl hrát taky, ale chci u toho být :-D ).
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

MCZ píše:Byl bych rád, kdyby se po roce opět hrálo postapo, pokud možno se stejnými lidmi, jako prve (ne že bych chtěl hrát taky, ale chci u toho být :-D ).
:mrgreen: Jo, věřím, že třeba mé ubohé pokusy o svedení a zmanipulování prostitutky stály za zapamatování. Chudák Hamster. :lol:

BTW - kde se vzal ten mýtus, že jsem házel na pohlavní styk a hodil tak málo, že to chudák moje postava strčila vedle??? Na tohle se mě minule tázal AlieN, ale já si na nic podobného nevzpomínám (?). :lol:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Target: nějaká hororovka možná bude - třeba ve WoD podání, anebo něco čistého, nevím. Uvidíme, kolik bude dalších vypravěčů a co by hráli, každopádně sám za sebe se tentokrát za hororovkou vyloženě nehrnu... uvidíme...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Adieu píše:BTW - kde se vzal ten mýtus, že jsem házel na pohlavní styk a hodil tak málo, že to chudák moje postava strčila vedle??? Na tohle se mě minule tázal AlieN, ale já si na nic podobného nevzpomínám (?). :lol:
Podle mě to není mýtus, já si na to taky pamatuji, i když je fakt, že tuhle poznámku už prohodil někdo (nejspíš Daemon či Saruman) jakoby spíš jen tak mimochodem, takže jsi možná neslyšel... prostší vysvětlení pak je ztráta paměti na základě otřesné zkušenosti ;-).

Vlasák: do Dark Sunu bych šel (záleží ale na hráčích a jejich počtu).
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Jo taky se hlásim ta hororovka by šla...Ale spíš bych uvítal něco malinko akčnějšího..
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Obávám se, že já budu pořád stejný nudař, páč kromě Planescape nebo normálních Forgottenů mě nenapadá nic, čeho bych se chtěla zúčastnit :oops: ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Ale notak...Forgotteny si můžeš zahrát doma s bráchou ale taková cesta lodí s Vlasákem... :twisted: :twisted:
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Neferit: no, přemýšlet sama v podstatě nemusíš - třeba se ti zalíbí ještě něco z toho, co bude nabídnuto :mrgreen:

wosmahl: pokud myslíš akčnější horor, tak to nevím, jestli zcela posloužím. V mém vidění se totiž "akčnější" a "horor" trochu vylučuje - polopaticky řečeno "když vím, že jde něco rozsekat, tak z toho mám prdlajs strach" :mrgreen: Může to být třeba o akčnosti typu útěky, zabarikádování se v místnosti atp., ale co do roviny bojů, to nevím, nevím... Uvidíme, nabízela by se třeba hra s hororovým podtextem ala World of Darkness anebo typu Akta X, ale čistě hororovka, jako třeba minule ta škola, tam jde o strach.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

EE, nemyslel sem akčnější horor, ale jen sem chtěl říct to, že asi budu hrát jen jednu takovou tu RP hru a jestli bude místo v něčem klasickym tak se rád připojim nerad bych abys mě zase musel strešit prstama v šuplíku...
EDIT:Ano ta škola byla luxusní, akorát nevim no...jestli se do něčeho takovýho zapojim tak doufám že budu hrát líp než minule..
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

wosmahl zapoměl říct, že si na hraní čehokoliv v noci, nakoupí bednu redbullů, semtexů, shocků a zapíjet to bude kávou jinak z toho bude mít prdlajz jak posledně :lol:

Mně se výlet na lodi líbil moc, takže prosím pěkně o "Ravenloft" (doufám, že si to nepletu :whistle: )

P.S. "Forgotny" nebrat umírání mě nebaví :evil:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Re: PISS 4 - herní štace

Příspěvek od Ajantis »

Vlasák píše:...sám za sebe momentálně garantuji hraní Dark Sunu ve Fate.
Dark Sun ve Fate zní velmi dobře. Předpokládám, že Blázinec ani MlwM na PISSu nebude, takže bych se zapojil do toho DS.
Ale ještě záleží na tom, jaká na něj bude sestava.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Pro Dark Sun jsem hlasoval již minule, tudíž bych si jej rád zahrál tentokrát.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

yenn píše:Pro Dark Sun jsem hlasoval již minule, tudíž bych si jej rád zahrál tentokrát.
Vynikající. 8-)

Btw, Vlasáku, budou tam Píseční červi? :-P
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“