1. internacionální Sigil sraz ;o))

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Ano, Ariane, máš pravdu - i já bohužel musím do školy :-( - ale pokud budu mít štěstí, povede se mi rodičovstvo ukecat, aby mi napsali omluvenku na tělák :angel: a budu končit už v 12:15 :-D (teď jen, aby se to povedlo, že :lol: )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Tak Sigil sraz je za dveřmi...možná se to někomu bude zdát zbytečné, ale Ostraváci už ví, že si vždy rád ověřuju, jestli vše platí...apod. A zároveň bych se chtěl zeptat, jestli jsou nějaké nedořešené věci, které je třeba dořešit (např ty bedničky) + pak to prostě nějak shnout
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Arian: bedničky jsou akutní ;-)

Jinak je třeba se shodnout na tom pátečním večerním jídle... 8-)

A taky na tom, jak se tam budeme trousit - Praha dorazí nejdříve po čtrvt na sedm do Olomouce...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Já jsem pro hromadnější přesun do Radíkova a v Olomouci bych mohl být už v 17:47 nebo v 18:25.. 8-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

můžu přijet vlakem v 17:45, nebo 18:16 8-)
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Za Ostraváky můžu říct, že my z Ostravy můžem vyjet tak kolem 15:00-16:00, takže v Olomouci bychom do pěti mohli být. Koveras je pořád nejistý :-(

Edit: Zatím to vychází aspon co se týče příjezdu geniálně. Ostraváci - nám to jede 16:40 z Ostravy hl. n. (před tím ne dříve než ve tři, což je zbytečně brzo) a v Olomouci budem 17:53, tedy těsně po AlieNovi. A autobus v 18:25 by mohli stihnout i Pražáci
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Rohan
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 23.4.2006 17:32
Bydliště: Ostrava

Ještě jeden z Ostravy

Příspěvek od Rohan »

Je ještě možnost se vetřít? pokud ano tak jak kde a kdy se domluvit na to ubytování.
já nejsem žádný mimoň :o)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Arian: ty už máš ty vlaky atd. zjištěný ;-)? No paráda, takže javor už může být klidný :-D . A i odjezd?

edit: a co vlastně bude tam? Já byl v Olomouci asi jen jendou v životě, stěží si pamatuji náměstí, ale počítám, že tam koleje nevedou, takže nás v olomouci někdo odchytne anebo až přijedem tak prostě budeme čekat? ;-)
Naposledy upravil(a) MCZ dne 23.4.2006 21:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Re: Ještě jeden z Ostravy

Příspěvek od yenn »

Rohan: Veškeré info o srazu :arrow: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?t=1132
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

MCZ: Tak ještě neplaš. Ten vlak v 16:40 je Intercity a je o 60kč dražší než běžný vlak. A asi by se nám ani nepodařil ten fýgl s množstevní slevou Takže máme tři možnosti:

1.Jet tímhle vlakem
2.Jet běžným vlakem v 14:58 a přestupovat v Přerově (přímý přestup)
3.Jet běžným vlakem v 16:58 - v Olomouci 18:41. (přestup v Přerově) - pokud pojede v čas, je tohle ideální
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Arian píše:1.Jet v 16:40 je Intercity
Za předpokladu že stihnu vlak bez problému, jinak mám na přestup v Ostravě asi 5 minut.
Arian píše:2.Jet běžným vlakem v 14:58 a přestupovat v Přerově (přímý přestup)
To bych musel rovnou ze školy a měl bych tak dvě hodiny volna, ale svým způsobem to preferuji před 1. možností
Arian píše:3.Jet běžným vlakem v 16:58 - v Olomouci 18:41. (přestup v Přerově) - pokud pojede v čas, je tohle ideální
To bych se téměř rochnil ve volném čase, pokud by nějaký partyzán nevyhodil koleje tak urřitě vše stihnu

Takže mi to je jedno, snad až na numero uno, osobně ale preferuji číslo dvě.
Feed your head
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

MCZ píše:edit: a co vlastně bude tam? Já byl v Olomouci asi jen jendou v životě, stěží si pamatuji náměstí, ale počítám, že tam koleje nevedou, takže nás v olomouci někdo odchytne anebo až přijedem tak prostě budeme čekat? ;-)
Po Olomouci se asi nikde courat nebudem a počkáme se prostě na vlakovém nádraží ;-)
autobus do Radíkova odjíždí přímo odsud takže se nikam přesouvat nemusíme :-)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Tak ten intercity za sebe škrtám, zbytečně ještě tratit 60 kč na vlak, abych pak musel poslední den nedobrovolně hladovět ;-) .
No, nechce se mi tam dlouho čekat, ale pokud pojedeme až v 16:58, tak by na nás mohli čekat ostatní, poslední už nechci být vůbec. Takže bych za sebe preferoval 14:58 (neměl by být problém si zařídit omluvenku z vyučování), s tím, že co budeme čekat v olomouci na ostatní, se můžeme třeba po městě projít, ztratit se a pak se zase najít, času na to bude dost ;-) .

Arian, javor: co myslíte? ;-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

K těm příjezdům: já jsem napsal vlaky které jsou nejblíž plánovanému příjezdu pražáků, ale jinak můžu přijet i mnohem dřív a vlaky mi tam jezdí co půl hodiny (a myslím že Prostějováci na tom jsou podobně) ;-)
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Já hlasuji pro prohlídku pamětihodností krajského města Olomouce
Feed your head
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“